apolinar
08.12.07, 18:12
Porównując ceny tam i tu aż się prosi żeby kupić tam.
Myślę o kupnie nowego auta ew. wersji demo.
Tylko na co należy Waszym zdaniem zwrócić uwagę?
Nie bywam tam więc wygodniej by było ściągnąć auto do Polski.
Pewnie wielu już to zrobiło albo jeżdzi już amerykańcami.
Brak mi informacji nt:
- dopuszczenia do ruchu, rejestracja auta (homologacja)
- zachowania się silnika benzynowego na naszej etylinie 95/98
- dostępności części ew. zamienników ( import tutaj oznacza brak gwarancji)
- sprawy formalne- wymagane papiery do zarejestrowania
- wybór firmy transportowej
Czy coś jeszcze pominąłem?