AUTORYTETY" MORALNE, Autorytety ekonomiczne???? Autorytety medialne!!!!!! ILEŻ MAMY TAKICH FAŁSZYWYCH PROROKÓW W NASZYCH MEDIACH??? Ile zakłamanych polityków, psychologów, ekonomistów, redaktorów???? WSTYD DLA MEDIÓW, WSTYD DLA NARODU, KTÓRY WIERZY TYM MEDIOM Popatrz na zapraszanych
Gazeta faktycznie zrobiła odwrót! Ja osobiście ceniłam dotąd tego psychoterapeutę i jego dorobek.Także jakoś tak głęboko przezywam całą tę sprawę.Zawiodłam się okrutnie.I mam taką potrzebę,żeby może jakieś inne autorytety w tej dziedzinie (Eichelberger,Santorski) zabrały głos - niech ktoś da
"AUTORYTETY" MORALNE, Autorytety ekonomiczne???? Autorytety medialne!!!!!! ILEŻ MAMY TAKICH FAŁSZYWYCH PROROKÓW W NASZYCH MEDIACH??? Ile zakłamanych polityków, psychologów, ekonomistów, redaktorów???? WSTYD DLA MEDIÓW, WSTYD DLA NARODU, KTÓRY WIERZY TYM MEDIOM Niestety!!!
Można sie spodziewać wiecej takich rewelacji. Wsród ludzi wyglądających podobnie jak ten Samson.
"AUTORYTETY" MORALNE, Autorytety ekonomiczne???? Autorytety medialne!!!!!! ILEŻ MAMY TAKICH FAŁSZYWYCH PROROKÓW W NASZYCH MEDIACH??? Ile zakłamanych polityków, psychologów, ekonomistów, redaktorów???? WSTYD DLA MEDIÓW, WSTYD DLA NARODU, KTÓRY WIERZY TYM MEDIOM
powszechnie autorytetu publicznych mediów może być dla wielu osób szokiem. Ale czy na pewno? Nikt nie może odpowiadać za działania innych ludzi czy przewidzieć skutków działań nawet swoich, a co dopiero osób drugich. Ale były jakieś powody, dla których publiczne media wybrały do swoich programów i
niezrównany autorytet i bohater. Ten człowiek jest dla mnie nawet ważniejszy od JP2.
Jak się otworzy teczki to się okaże kto był autorytetem a kto "autorytetem". Prawda, tylko to się liczy. Ja jestem dziwnie spokojny, że wielu ludzi wyjdzie z podniesionym czołem.
Dziwne, ale najbardziej lustracji obawiaja sie tzw. "autorytety moralne" z namaszczenia Michnika, Geremka i spolki. Dlaczego?
A kazdy z nich siedzi w gownie po uszy. Piesiewicz powinien sie zrzec mandatu senatora. Film pokazal o nim prawde. Nie mozemy pozwolic, by takie indywidua reprezentowaly polskie spoleczenstwo.
Piesiewicz nigdy nie był żadnym autorytetem. Mnie - oglądając ten nieszczęsny filmik - przeraził stan upodlenia, w jaki wprowadził się senator. Ten człowiek pilnie potrzebuje pomocy. Przez ostatni rok był szantażowany przez bezwzględnych ludzi, teraz całkowicie stracił twarz, szacunek a jego
Niech mi ktoś wyjaśni - jaka wolta stała się w ciągu paru lat, iż: 1) Okazało się, że skok na kasę OFE Tuska, Bula itd. jest już słuszny a np: proponowany przez Leppera (przeniesienie środków do ZUS z powrotem już nie ?) 2) Jak to jest, że proponowane przez Leppera zmiany w funkcjonowaniu NBP nie
Jakie zmiany w NBP ?
Właśnie nam Szeryf z Pacanowa określa, kto ma nie być dla Polaków autorytetem. No to być ma Dochnal - albo kolega z celi Boguckiego. Swoją drogą, tak w formie farsy wracają czasy "Solidarności" - autorytetu nabywa się przez "siedzenie".
Oczekujemy też stanowczej reakcji prof.Geremka,opinii prawnej mec.Kalisza,protestu stowarzyszenia gejów i lesbijek....a następnie reakcji zachodnich wolnych mediów. Może jakieś listy intelektualistów i innych autorytetów moralnych? Ponadto na forum gazeta.pl brak wielu wielonickowców
Stalin autorytetem i ja.
Ty chyba nie wiesz czyim imieniem się podpisujesz, biedaku:)
pomruk napisał: > Twoje zainteresowania koncentrują się teraz na udowadnianiu, ze człowiek nie ma > więcej jak kilka tysięcy lat? Rozumiem. Cóż, znowu czysta pseudonauka. Jestem > bardzo ciekaw, dla którego autorytetu z dziedziny biologii nie. Tym się różnimy, że ty
> Tym się różnimy, że ty polegasz na AUTORYTETACH,a ja na AUTORYTETACH > i DOWODACH . Nie, nieprawda. Jako ciekawostka: pierwszym moim posunięciem w pracy magisterskiej było... podważenie (delikatne) autorytetu mego profesora :). Wspomniałem o autorytetach, bo byłem ciekaw, który to