co to za nowa pisownia?
Chociaż puste mam kieszenie No i wódy czasem brak. Ja już nigdy się nie zmienię, Zawsze będę żył już tak.
Choć czas w kolko sie nie kreci, zycie smuci lub też wzusza Nie pozbedziemy sie z pamieci Ocipki Janusza
Dziennikarze Gazety pisza to co wiedza a co wiedza to widac. Niedouczone mlokosy z Gazety to "autsajderzy" krajowego dziennikarstwa.
-- "To jest robota określonych osób działających w interesie pewnych ludzi"
jaki "autsajder"? i kto nim jest? -- !Capitalismo o muerte!
O k...rwa... KIM SĄ!? -- Trzeźwy Naprawdę trzeźwy...
no tak amerykanie sa "autsajderami" ;)
Pij sajdera sam ;-) -- Świata stan psychiczny
Dżem - Autsajder :serce:
opowiada się jednak zdecydowanie za formą spolszczoną (odsyłacz działa w dwie strony jako "albo"). Ostrzej stawia sprawę pisowni autsajder (odsyłacz tylko w jedną stronę, tzn. "zobacz", co stawia autsajdera w pozycji faworyzowanej). To jeden z niewielu zarzutów, jakie można postawić temu skądinąd
reptar przedstawił oczywiście piękną analizę słownikową, ale wymigał się od odpowiedzi. Więc ja się zapytuję wprost: reptar, jakbyś pisał list do ukochanej, to napisałbyś BEJSBOL czy BASEBALL? AJNSZTAJN czy EINSTEIN? a przede wszystkim: DŻOJSTIK (:-)) czy JOYSTICK?! Bo mnie się ajnsztajn,
nie trzech, a czterech porazkach - chorzow, bydgoszcz, lechia, stal.