387 wyników w czasie 149 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

autsajderów?

co to za nowa pisownia?

autsajder (początek wątku)

Chociaż puste mam kieszenie No i wódy czasem brak. Ja już nigdy się nie zmienię, Zawsze będę żył już tak.

Re: autsajder

Choć czas w kolko sie nie kreci, zycie smuci lub też wzusza Nie pozbedziemy sie z pamieci Ocipki Janusza

Autsajder

www.youtube.com/watch?v=S5SRl6WSFN8

Autsajderzy dziennikarstwa

Dziennikarze Gazety pisza to co wiedza a co wiedza to widac. Niedouczone mlokosy z Gazety to "autsajderzy" krajowego dziennikarstwa.

"autsajder" buahahahahahaha

Wieczny "autsajder" :]

-- "To jest robota określonych osób działających w interesie pewnych ludzi"

Re: Wieczny "autsajder" :]

jaki "autsajder"? i kto nim jest? -- !Capitalismo o muerte!

"Amerykanie są autsajderami "

O k...rwa... KIM SĄ!? -- Trzeźwy Naprawdę trzeźwy...

Chińczycy już wygrali klasyfikację medalową (początek wątku)

no tak amerykanie sa "autsajderami" ;)

Trzymaj z autsajderami

Pij sajdera sam ;-) -- Świata stan psychiczny

Re: Dżem - Autsajder

Re: Tylko dla osób które w tym momenci słuchają m

Dżem - Autsajder :serce:

ajnsztajn, bejsbol, autsajder

opowiada się jednak zdecydowanie za formą spolszczoną (odsyłacz działa w dwie strony jako "albo"). Ostrzej stawia sprawę pisowni autsajder (odsyłacz tylko w jedną stronę, tzn. "zobacz", co stawia autsajdera w pozycji faworyzowanej). To jeden z niewielu zarzutów, jakie można postawić temu skądinąd

Re: ajnsztajn, bejsbol, autsajder

reptar przedstawił oczywiście piękną analizę słownikową, ale wymigał się od odpowiedzi. Więc ja się zapytuję wprost: reptar, jakbyś pisał list do ukochanej, to napisałbyś BEJSBOL czy BASEBALL? AJNSZTAJN czy EINSTEIN? a przede wszystkim: DŻOJSTIK (:-)) czy JOYSTICK?! Bo mnie się ajnsztajn,

Pojedynek z autsajderem (początek wątku)

nie trzech, a czterech porazkach - chorzow, bydgoszcz, lechia, stal.

1 2 3 4 5 6