Gość: Zyłek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 18:23 ODERKO MY Wierzymy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mucha Ostatni gra z przedostatnim IP: 212.106.28.* 28.10.06, 18:59 i znowu bendą plecy przewruć tabele GÓRNIK ŁĘCZNA na czele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rebe(L) autsajderów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 01:54 co to za nowa pisownia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PRZEMO Ostatni gra z przedostatnim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 10:04 chyba sie zapowiada na 2 lige w Wodzisławiu ;( ale przynajmniej mecze będą pokazywać w TV :) Odpowiedz Link Zgłoś