868 wyników w czasie 133 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Przeziębienie

Azitrox500

Re: Czy to borelioza?

Witam obecnie jestem 9 miesiąc na lekach, z objawów jakie pisałem w pierwszym poście mam tylko rzadkie mówienia na twarzy i doszedł ból prawego ramienia (najprawdopodobniej załatwił mi je antybiotyk Levoxa przed antybiotykiem wszystko było ok) Teraz mam zestaw Nystatyna +Minocyklina +Azitrox

Antybiotyki (początek wątku)

, trzy opakowania po 30 tab Metronidazol 250, 2 opakowania po 20 tab. Klarmin 509, 6 opakowan po 14 tab Disolune, 100 tab Minocyklin 50, 1 opakowanie 100 tab Rifampicyna 300, 100 kapsulek Azitrox 500, 1 op. 3 tab Zastrzyki - Kokarboksylaza, 5 opakowan po 10 ampulek Szkoda żeby poszły do śmieci

Re: Stara borelioza + nowe ugryzienie i prośba o

. Po jakimś tygodniu zaczęłam się strasznie źle czuć, jakbym miała potworną grypę, ale bez gorączki. Przy kąpieli tydzień temu zobaczyłam,że pod kolanem mam rumień. Załamka po prostu, chyba polują na te same osoby. Od swojej lekarki pierwszego kontaktu dostałam Azitrox 500 na 12 dni + skierowanie do

Re: Azitrox

ta tachykardia to nie musiałabyć od leku tylko mógł to być herx. Ja tak herxowałem długo.

Re: Azitrox

Azitro takich objawów raczej nie powoduje. Podczas leczenia boreliozy brałem azitro w dawce 500mg/dz przez 5 dni w tygodniu przez pól roku i nie było żadnych ubocznych reakcji. Natomiast po innym leku miałem mocno przyspieszony puls już po jednym dniu brania. Bardziej trzeba uważać na wątrobę, kont

Re: Jak żyć...

, cd3/cd57 258 w normie, Wit b 12 w normie Wit d w normie, cytoplazma słaba włóknista 1:80, mycoplazma pneumoniae 80 ru/ml, Chlamydia pnemoniae 80 ru/ml gdzie powyżej 22 to dodatni, bartonella elizabethae graniczny, Babesia ujemna, to są badania przed lekami, brałam tak 2 msc azitrox 500 1 t i

antybiotyk a slonce (początek wątku)

Doradźcie. 4,5 latek dostał antybiotyk Azitrox na zapalenie ucha (potworny ból ucha + goraczka). Tak się składa że jesteśmy na urlopie w tej chwili i stad pytanie - możemy siedzieć na plaży czy absolutny zakaz słońca? zupełnie zapomniałam zapytać dr ...

co więcej mogę zrobić aby pokonać boreliozę?pomocy (początek wątku)

Hej, choruję od 4 lat i leczyłam się ilads - zestaw azitrox i arechin przyniosły u mnie ogromną poprawę, potem brałam doxy i tynidazol po czym ilads przestało już na mnie działać.... Próbowalam już protokołu Buhnera - uszkodzona wątroba w 3 tygodnie próby skoczyly do 150, polskich ziół dr

Uczulenie na antybiotyk (początek wątku)

przepisal mi zamiennik (azitrox)Może uczula mnie jakaś substancja pomocnicza? Mialyscie może podobne problemy? co proponują wtedy lekarze? -- Walczysz! Spada korona, podnosisz ją i dalej jesteś zwyciężczynią.

Maria Zubiel,czy was też tak leczyła na borelioze? (początek wątku)

wątrobę- 30zł Heparegen- 70zł Dawka kroplówek z biotraxonu/ tartiaxonu- od 700 do 900zł. Ospen- chyba 20zł Azitrox- 15zł za opakowanie Doxycyklina- 10zł opakowanie, a musiałam ich wykupić np 5 ziółko szmańskie nr 1 - 100zł (Burbur) ziółko szmańskie nr 2- 100zł (Pinella) ziółko

1 2 3 4 5 6