109 wyników w czasie 84 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

stelaż caravel peg perego (początek wątku)

do tych co użytkowali... jakie są opinie nt tego stelaża, jak się prowadzi, jakiej średnicy ma koła, jak z zawieszeniem i czy dobrze amortyzuje? Wiem, że najlepsze są te na pomopowanych kołach ale w naszych wypadku to nie wchodzi w grę. To dla czerwcowego dzieciątka, więc zamierzam kupić siedz

Re: stelaż caravel peg perego

jeśli stelaż caravel jest taki sam jak atlantico, to ja też jeszcze do dziś mam atlantico i jeździ się nim cudownie o czywiście nie da się go porównać do wózka na kołach pompowanych ale nie o to chodzi, bo wszystkie jego zalety przewyższają drobne niedogodności. A wózka idealnego w każdym

Peg perego Converse na stelażu Caravel (początek wątku)

Zamierzam kupic taki wozeczek od kogos po jednym dziecku, jednym slowem uzywany. Poradzcie czy to dobry pomysl.

Re: Peg perego Converse na stelażu Caravel

bardzo dziekuje

peg perego na stelażu caravel 22 (początek wątku)

Czy ktoś może użytkuje wózek Peg Perego na stelażu caravel 22? W zasadzie interesuje mnie zestaw z gondolą young. Nie mogę też jakoś wyobrazić sobie budki od tej gondoli zamontowanej na spacerówce. Czy jest taka możliwość? A co powiecie o kółkach? Czy na nasze kiepskie chodniki sa

Re: peg perego na stelażu caravel 22

Oczywiście chodziło mi o wagę samego stelaża:)

peg-perego (początek wątku)

jestem już chyba bardzo blisko wyboru wózka ale jeszcze pytanie do użytkowniczek peg-perego: jestem zainteresowana stelażem caravel - jest super lekki (mieszkam na 3 p) nie wiem czy zdecydować się na model navetta (wyłącznie gondola) a potem kupić np atlantico spacerówę (na wiosnę jak

Re: peg-perego

Uzywanie navetty w atlantico ma dla mnie ten plus, ze dziecko lezy twarza do matki. W wersji spacerowej juz tak nie jest. I to jest plus conversa caravel nad atlantico (choc dzieciom to znacznie mniej przeszkadza niz mamom). Pinik

czy stelaż CARAVEL peg perego jest lekki? (początek wątku)

Bardzo proszę Was o pomoc. Szukam lekkiego wózka, mieszkam na 4 piętrze bez windy. Ostatnio w sklepie znalazłam stelaż PP Caravel, proszę was o informację jak się sprawdza, czy jest dość lekki, a jak sprawdzają się kółka. Może polecicie mi jakiś inny wózek, który będzie lekki. Dzidzius urodzi

Re: czy stelaż CARAVEL peg perego jest lekki?

witaj! Stelaz jest bardzo lekki- wazy ok 6 kg, na stelaz mozesz nałozyć gondolkę Navetak, która równiez jest bardzo fajna i lekka. Wnosząc wózek możesz znieść w jednej ręce gondolkę a w drugiej złożony stelaz. To idealne rozwiązanie dla osób wnoszących. Jesli bedziesz zainteresowana szczegół

PEG PEREGO jaki stelaż - Classic czy Caravel?????? (początek wątku)

Jaki stelaż Peg Perego polecacie Classic czy Caravell. Zastanawiamy się z mężem i który wybrać. Caravelka jest lekka i bardzo zwinna. Ma podwójne koła o średnicy 20 cm. Łatwo się ją prowadzi i leciutko skręca i waży zaledwie 6,2 kg, a Classic ma większe, piankowe koła, o średnicy 29,5 cm i z

Re: PEG PEREGO jaki stelaż - Classic czy Caravel?

hej, ja mam oba stelaze. Oba sa bardzo fajne, oba maja wady i zalety. Ja wole caravell, i tego najczęściej uzywam. Cl4 tez jest super, ale jest cięzki, toporny i trzeba sie wiecej nameczyć przy pchaniu. Caravell jest super, zwrotny, skrętny, lżejszy a amortyzacja wcale nie gorsza. Ale zimą bedzie

Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22

Witam, a ja jestem zdecydowana na zakup wózka Peg Perego na stelażu Caravell 22. Czy to dobry wybór? Czy kupić samą gondolę czy głęboko-spacerowy? Szczerze mówiąc najchętniej kupiłabym używany głęboki ale w komisach to towar deficytowy.

Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 (początek wątku)

Witam, czy ktoś ma poniższy wózek: www.tosia.pl/product_info.php/info/p113_CULLA-na-stela-u-CARAVEL-22.html Bardzo mi się podoba a jak się sprawdza?

Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22

A może ktos z Was ma do sprzedania ten wózeczek? Zależy mi szczególnie na głębokim w jakimś z odcieni granatu.

Do znawców Peg Perego!!! (początek wątku)

Czy Atlantico jest na stelażu caravel22? Bo może lepiej kupić stelaż caravel i siedzisko Primo Giro można je montować przodem i tyłem, a to jest dla mnie ważne. Tylko nie wiem czy komfort jazdy (podbijanie, prowadzenie)będzie taki sam w tych dwóch wózkach. Proszę o pomoc jestem w tym temacie

Re: peg perego. porownania

nie podalam jeszcze moliwosci kupna glebokiego wozka na lekkim stelazu Caravel22 z roznymi gondoklami - to niestey juz znowu wyzszy pulap cenowy, wolalabym kupic osobno gleboki-uzywany i lekka spacerowke

1 2 3 4 5 6