do tych co użytkowali... jakie są opinie nt tego stelaża, jak się prowadzi, jakiej średnicy ma koła, jak z zawieszeniem i czy dobrze amortyzuje? Wiem, że najlepsze są te na pomopowanych kołach ale w naszych wypadku to nie wchodzi w grę. To dla czerwcowego dzieciątka, więc zamierzam kupić siedz
jeśli stelaż caravel jest taki sam jak atlantico, to ja też jeszcze do dziś mam atlantico i jeździ się nim cudownie o czywiście nie da się go porównać do wózka na kołach pompowanych ale nie o to chodzi, bo wszystkie jego zalety przewyższają drobne niedogodności. A wózka idealnego w każdym
Zamierzam kupic taki wozeczek od kogos po jednym dziecku, jednym slowem uzywany. Poradzcie czy to dobry pomysl.
bardzo dziekuje
Czy ktoś może użytkuje wózek Peg Perego na stelażu caravel 22? W zasadzie interesuje mnie zestaw z gondolą young. Nie mogę też jakoś wyobrazić sobie budki od tej gondoli zamontowanej na spacerówce. Czy jest taka możliwość? A co powiecie o kółkach? Czy na nasze kiepskie chodniki sa
Oczywiście chodziło mi o wagę samego stelaża:)
jestem już chyba bardzo blisko wyboru wózka ale jeszcze pytanie do użytkowniczek peg-perego: jestem zainteresowana stelażem caravel - jest super lekki (mieszkam na 3 p) nie wiem czy zdecydować się na model navetta (wyłącznie gondola) a potem kupić np atlantico spacerówę (na wiosnę jak
Uzywanie navetty w atlantico ma dla mnie ten plus, ze dziecko lezy twarza do matki. W wersji spacerowej juz tak nie jest. I to jest plus conversa caravel nad atlantico (choc dzieciom to znacznie mniej przeszkadza niz mamom). Pinik
Bardzo proszę Was o pomoc. Szukam lekkiego wózka, mieszkam na 4 piętrze bez windy. Ostatnio w sklepie znalazłam stelaż PP Caravel, proszę was o informację jak się sprawdza, czy jest dość lekki, a jak sprawdzają się kółka. Może polecicie mi jakiś inny wózek, który będzie lekki. Dzidzius urodzi
witaj! Stelaz jest bardzo lekki- wazy ok 6 kg, na stelaz mozesz nałozyć gondolkę Navetak, która równiez jest bardzo fajna i lekka. Wnosząc wózek możesz znieść w jednej ręce gondolkę a w drugiej złożony stelaz. To idealne rozwiązanie dla osób wnoszących. Jesli bedziesz zainteresowana szczegół
Jaki stelaż Peg Perego polecacie Classic czy Caravell. Zastanawiamy się z mężem i który wybrać. Caravelka jest lekka i bardzo zwinna. Ma podwójne koła o średnicy 20 cm. Łatwo się ją prowadzi i leciutko skręca i waży zaledwie 6,2 kg, a Classic ma większe, piankowe koła, o średnicy 29,5 cm i z
hej, ja mam oba stelaze. Oba sa bardzo fajne, oba maja wady i zalety. Ja wole caravell, i tego najczęściej uzywam. Cl4 tez jest super, ale jest cięzki, toporny i trzeba sie wiecej nameczyć przy pchaniu. Caravell jest super, zwrotny, skrętny, lżejszy a amortyzacja wcale nie gorsza. Ale zimą bedzie
Witam, a ja jestem zdecydowana na zakup wózka Peg Perego na stelażu Caravell 22. Czy to dobry wybór? Czy kupić samą gondolę czy głęboko-spacerowy? Szczerze mówiąc najchętniej kupiłabym używany głęboki ale w komisach to towar deficytowy.
Witam, czy ktoś ma poniższy wózek: www.tosia.pl/product_info.php/info/p113_CULLA-na-stela-u-CARAVEL-22.html Bardzo mi się podoba a jak się sprawdza?
A może ktos z Was ma do sprzedania ten wózeczek? Zależy mi szczególnie na głębokim w jakimś z odcieni granatu.
Czy Atlantico jest na stelażu caravel22? Bo może lepiej kupić stelaż caravel i siedzisko Primo Giro można je montować przodem i tyłem, a to jest dla mnie ważne. Tylko nie wiem czy komfort jazdy (podbijanie, prowadzenie)będzie taki sam w tych dwóch wózkach. Proszę o pomoc jestem w tym temacie
nie podalam jeszcze moliwosci kupna glebokiego wozka na lekkim stelazu Caravel22 z roznymi gondoklami - to niestey juz znowu wyzszy pulap cenowy, wolalabym kupic osobno gleboki-uzywany i lekka spacerowke