Dodaj do ulubionych

Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22

19.01.07, 18:09
Witam, czy ktoś ma poniższy wózek:
www.tosia.pl/product_info.php/info/p113_CULLA-na-stela-u-CARAVEL-22.html
Bardzo mi się podoba a jak się sprawdza?
Obserwuj wątek
    • coronella Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 19.01.07, 19:11
      Miałam, najlepszy wózek na świecie!
      Gondola ma milion funkcji i zastosowań, stelaz sprawdza sie świetnie. gdybym miała trzecie dziecko, to nawet bym nie pomyślała o innym wózku.
    • remo14 Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 20.01.07, 09:10
      A może ktos z Was ma do sprzedania ten wózeczek? Zależy mi szczególnie na
      głębokim w jakimś z odcieni granatu.
      • helginia Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 20.01.07, 16:20
        w kolekcji na 2007 rok culla wystepuje ty;ko w jednym kolorze tj, granatowym
      • remo14 Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 22.01.07, 08:20
        Ponawiam pytanie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka