remo14 19.01.07, 18:09 Witam, czy ktoś ma poniższy wózek: www.tosia.pl/product_info.php/info/p113_CULLA-na-stela-u-CARAVEL-22.html Bardzo mi się podoba a jak się sprawdza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coronella Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 19.01.07, 19:11 Miałam, najlepszy wózek na świecie! Gondola ma milion funkcji i zastosowań, stelaz sprawdza sie świetnie. gdybym miała trzecie dziecko, to nawet bym nie pomyślała o innym wózku. Odpowiedz Link Zgłoś
remo14 Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 20.01.07, 09:10 A może ktos z Was ma do sprzedania ten wózeczek? Zależy mi szczególnie na głębokim w jakimś z odcieni granatu. Odpowiedz Link Zgłoś
helginia Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 20.01.07, 16:20 w kolekcji na 2007 rok culla wystepuje ty;ko w jednym kolorze tj, granatowym Odpowiedz Link Zgłoś
remo14 Re: Peg Perego Culla na stelażu Caravel 22 22.01.07, 08:20 Ponawiam pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś