189 735 wyników w czasie 262 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: o tym i owym

, tylko redukowanie napięcia w innym temacie, co daje zupełnie inny efekt druh R oprócz tego jest niedorozwinięty emocjonalnie, uwikłany w jakiś celowo podkręcony kompleks z dawnej przeszłości, następnie przykryty, żeby na tym silniku pozował podglądającym go zboczeńcom, ale już mniejsza z tym w filmie

Re: o tym i owym

, Palikot, Korwin-Mikke, Ziobro na pewno we własnej osobie, podobnie Poncyljusz, którego znałem już wcześniej z obozów harcerskich, Meller z Playboya i Baka po prostu na mnie wpadli, czyli doszło do prawdopodobnie celowego naruszenia nietykalności, i mogli mi coś ukraść, obydwaj wyglądają na doliniarzy na

Re: Głupi i głupszy

altruistycznie. OK. > Polska racja stanu nie polega na ciągłych ustępstwach. Zełenski spowodował kryz > ys i musimy jakieś wnioski wyciągnąć. Oczywiście Nawrocki przestrzelił z reakcj > ą (celowo). > > > Jedno w tym wszystkim jest optymistyczne: zachowanie Zełenskiego może

Re: Głupi i głupszy

wyciągnąć. Oczywiście Nawrocki przestrzelił z reakcją (celowo). Jedno w tym wszystkim jest optymistyczne: zachowanie Zełenskiego może świadczyć o tym, że zmieniła się jego ocena co do możliwości wygrania wojny przez Ukrainę. Jeśli dlatego nabrał takiej pewności siebie, to dobrze. A rozliczymy się potem.

Re: Zełeński odsyła order

dla gospodarki lub wzmocnienia swojej pozycji miedzynarodowej. Nie z powodu histerycznych i dziecinnych emocyjek pt "a bo ja go nie lubię !".Emocje sa celowo wywoływane najpierw lub ktos jedzie na fali. Polske otaczaja kraje, które doskonale wiedza ze sie nie obroni a jak je zaatakowac to Polacy

Re: Zełeński odsyła order

>tendencją do wybierania szkodników niszczących nasze państwo. Tak jest bo Polska jest szarpana celowo przez obce narracje wprowadzane z zewnatrz, o kreacje postaci politycznych na ich uzytek. Zreszta podobnie dzialo sie na Ukrainie. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy

Re: kto nam pozabiera medale?

nowoczesny rozwój państwa.PodsumowanieTekst Stefana to głos reprezentujący liberalno-pragmatyczne podejście do państwa. Autor celowo posługuje się brutalnymi uproszczeniami i lustrzanym odbiciem (pokazuje Polakom ich własnych „Banderów” czy „Szuhewyczów” w oczach sąsiadów), aby wywołać wstrząs poznawczy

Re: kto nam pozabiera medale?

Ukrainy przed ZSRR), choć nieskutecznie. Owszem jedni i drudzy mają drobne przewiny na sumieniu: 1. UPA wymordowanie 100 tys cywili polskich (*celowo) 2. Hitler wymordowanie 6 mln cywilów żydowskich (*celowo). *Celowo znaczy celowo a nie przypadkowy ostrzał gdzie giną niewinni. Ale takie drobnostki

To ty mnie zmuszasz

granicy przyzwoitosci, poprosilem Ciebie przetlumaczyc tekst z jezyka polskiego na francuski. Ty bez wiekszego entuziazmu to zrobiles. I co okazalo sie? To bylo tlumaczenie google, ktore automatycznie popelnilo te same bledy interpunkcyjne, ktore ja celowo zamiescilem w tekscie. Twoj stosunek do mnie

To nie taktyka

To metoda na pijaczynko, ktory celowo zasiera forum, wyciagajac watki z przed wielu lat, zeby biezace dyskusje, ktore jemu nie podabaja sie, znikli z pierwszej listy forum. Wiec, droga жопа pod numerem 34, musisz byc mnie wdzieczna, ze i Twoje wypowiedzi nie znikaja gdzies na dole listy.

Re: Mamy nastrój przefpogromowy

Nie wiem czy to cytat, czy własna obserwacja pani Andruszkiewicz, ale wczoraj czytałam bardzo ciekawą analizę Sławomira Sierakowskiego, którego bardzo cenię, i który niestety postawił identyczną tezę. Można udawać że jest inaczej, ale nastroje antyukraińskie są widoczne i są celowo rozniecane przez

Re: Obcierka parkingowa :)

. Pojechaliby tacy do Włoch czy Francji, to zobaczyli, że > nikt s > > ię czymś takim nie przjemuje. > > > Pytanie gdzie jest granica olewania rzeczy... Dla mnie granica jest celowe niszczenie/uszkadzanie. Ale jesli wynika to z normalnej eksploatacji to jest właśnie nia

Re: Takie tam problemy małżeńskie

). Trudno w takim stanie coś dać drugiej osobie. Wręcz mam wrazenie, że jemu sprawia przyjemność wbijanie m > i szpil, sugerowanie że chciałby mieć romans itp. Robi to celowo bo wie, że mni > e to boli ale co jemu to daje nie wiem. Szczerze to mi się odechciewa powoli st > arać. Może

Re: Takie tam problemy małżeńskie

, zamiast polepszeniem, do tego pasuje. > Faktycznie pasuje. > Ale jednak celowe robienie tego, co ciebie boli, się nie broni. No wiem, ale zarówno odcinanie się, ignorowanie jak i mówienie że sobie nie życzę nie są skuteczne. Co jakiś czas wyskakuje z głupim tekstem.

Re: Seksmisja reaktywacja

Satyrą na komunę i totalitaryzm jest też późniejszy nieco Kingsajz, no ale wyśmiewania się z krasnoludków nikt nie potępia 😉 I ja nie odczytuję Seksmisji jako mizoginistycznej, to jest satyra, taka lekka, dobrotliwa, zwłaszcza że przedstawia świat wymyślony, nieistniejący, celowo przerysowany. Co

1 2 3 4 5 6