23.06.26, 09:18
Nowa taktyka onuc?
Obserwuj wątek
    • igor_2025 To nie taktyka 23.06.26, 11:49
      To metoda na pijaczynko, ktory celowo zasiera forum, wyciagajac watki z przed wielu lat, zeby biezace dyskusje, ktore jemu nie podabaja sie, znikli z pierwszej listy forum.

      Wiec, droga жопа pod numerem 34, musisz byc mnie wdzieczna, ze i Twoje wypowiedzi nie znikaja gdzies na dole listy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka