igor_2025 To nie taktyka 23.06.26, 11:49 To metoda na pijaczynko, ktory celowo zasiera forum, wyciagajac watki z przed wielu lat, zeby biezace dyskusje, ktore jemu nie podabaja sie, znikli z pierwszej listy forum. Wiec, droga жопа pod numerem 34, musisz byc mnie wdzieczna, ze i Twoje wypowiedzi nie znikaja gdzies na dole listy. Odpowiedz Link Zgłoś