bracie, z którym ów aktor nigdy nie utrzymywał kontaktów) miałem mdłości i odruchy wymiotne. Wille na Mazurach, wypasione łodzie na Zalewie Zegrzyńskim, drogie samochody z obowiązkową cegłą analogowego telefonu komórkowego Centertela, współwłaścicielstwo modnych klubów, weekendy w pierwszym Gołębiewskim
Przecież nigdzie nie pisałem, że toczyłem jakieś długaśne rozmowy z analogowego centertela! Tak btw to oprócz kosztów, jakość połączenia z tego sprzętu była często koszmarna. Po wejściu GSM i Orange (początkowo na częstotliwości 1800) przy w miarę spokojnym użytkowaniu komórki rachunek wynosił
W 97 moi starzy kupili pierwszą komórkę z centertela, bo nie było na naszym nowym osiedli kabla pod stacjonarny. Była to komórka nowego typu, czyli już nie cegła, bez tej stacji. Ale słuchawka była słusznych rozmiarów a minuta połączenia kosztowała majątek.
Powróćmy do magicznych czasów, gdy szczytem szpanu był telefon z Centertela :) www.youtube.com/watch?v=6wgn9DhagTA
jutro!, zadzwoń! itd. Pamiętam też chwilę kiedy pierwszy raz na własne oczy zobaczyłam centertela. Przechodziłam przez przejście dla pieszych na Świętokrzyskiej (Wawa) i z przeciwka szedł jakiś biały kołnierzyk. Przy uchu trzymał białą cegłę i rozmawiał. A wcześniej był szał na pagery ;) -- Na
Centertela ? o ile dobrze pamiętam. Potem szybko Sagem MC939 z Idea :)
Pamiętam jakiś program tv w stylu Uwaga o ludziach, którzy kupili za bodajże 4 tys. centertela i okazało się, że w ich mieścinie nad morzem akurat nie ma zasięgu :) Domagali się zwrotu kasy. -- Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali ;)
Imbecylu z centertela myślisz że pisząc z takie bzdety wzbudzisz nienawiść do p. Jarasza? Grubo się mylisz, wzbudzisz do niego jeszcze większe zaufanie wśród ludzi. Jest to dobry dziennikarz próbujący pomagać zwykłym ludziom, śledzi brudy straży miejskiej i innych "figur" naszego nędznego i
których pisane były te bezsensowne i zupełnie nie merytoryczne opinie dwa adresy tylko imiona się zmieniają wszystkie są z centertela i neoplusa - dziwny zbieg okoliczności ? A jeśli ktoś ma wątpliwości, to gabinet ma się świetnie. Polecam.
nielot_dodo napisał(a): > Czyli zwrot, nie licząc kosztów utrzymania i obsługi, po 20 latach. ale jak to policzyłeś? :) > Nie mówię nie, ale w 1992 r wyfasowałem se Centertela i płaciłem 2,5 USD/min w > obie strony, nawet za samo wybieranie numeru bez połączenia. Nie
w 1992 r wyfasowałem se Centertela i płaciłem 2,5 USD/min w obie strony, nawet za samo wybieranie numeru bez połączenia. Nie wspomnę o cenie stacji. Rachunki były od 15 do 40 mln. (na dzisiejsze 1,5 do 4 tys.) Teraz telefon przywożą do domu a miesięczny abonament to pół czapki gruszek. Może tej
. Wszystkie czarne nicki chwalace go to Artur pod maską. Na czarnym nicku nie widać IP. Zanim Artur to dostrzegł chwalił siebie z.niezalogowanych nickow i wszystkie były z Centertela. Ile jeszcze ten człowiek będzie naciągał zdesperowanych ludzi? Trzeba o tym pisać. Poprzedni wątek Salamandra zapchała
Korowody ze zdawaniem egzaminu na prawo jazdy (które na rynku pracy jest potrzebniejsze niż dyplom MBA) wynikają z państwowego monopolu. Państwowy monopolista obdziera z pieniędzy i utrudnia życie. Pamiętasz, jak wyglądała telefonia za czasów TPSA i Centertela? Egzamin na prawo jazdy powinno