15 690 wyników w czasie 307 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Ceramika (początek wątku)

Czy wiecie gdzie w Warszawie, najlepiej na Ursynowie, są warsztaty ceramiki?

Re: Ceramika

www.ceramikaczary.prv.pl

Ceramik

Za to jak Filip R. straszył Bechera mamy nadzieję, że nie wejdzie. Was to dopiero forują.

Re: Ceramik

Ceramik jest najlepszy!!!! Becher to dno!!!

ceramika (początek wątku)

poniżej zamieszczam fotkę misy... ociekacza, durszlaka... zrobiłam ją dopiero co, kilka dni temu z białej gliny, zatarłam matowym różem... wymiary 30/14cm pozdrawiam aga - ceramikowo.blogspot.com/

Re: ceramika

Czekam z niecierpliwością na efekt szkliwienia lamp! zaglądam i zaglądam - ciągle nic. -- Mój blog o szyciu i rękodziele brummig.blox.pl/html

ceramika (początek wątku)

"jeszcze ciepły" zaraz dorobię do niego parę... ceramiczna płytka z białego szamotu, szkliwiona zielonym szkliwem raku... dodam jeszcze oksydę na koniec. -- www.ceramikowo.eu

Ceramika (początek wątku)

Ozdobna i archeologiczna -- Fotoforum Skandynawia Fotoforum Wielka Brytania i Irlandia

Re: Ceramika

-- Anna R. fotoart-1 = fotoart1

CERAMIKA...

ogromny przełom w technikach urządzeń prostujących, pod mikro kamerą włosy wprostowane zwykłą prostownicą i (te same włosy) wyprostowane prostownicą o wkładkach ceramicznych wyglądają naprawdę inaczej... Te z ceramiki są idealnie gładziutki, łuska włosa zamknięta, w dotyku włos sprężysty i śliski

Re: CERAMIKA...

dziekuje bardzo za wypowiedzi, a w szczegolnosci za te ostatnia. chcialabym jeszcze wiedziec ile kosztuje taka profesjonalna prostownica? czy to jest zawsze taki duzy wydatek (ok 200)? ja mam ograniczone fundusze, ale w niektorych sklepach jest mozliwosc zakupow ratalnych, wiec jak trzeba to

Ceramika (początek wątku)

polecam samodzielne tworzenie ceramiki użytkowej. przy takim manualnym zajęciu, nieco artystycznym, naprawdę można się zrelaksować i mieć dużą satysfakcję, że robi się piękne przedmioty do własnego mieszkanka. byłam na takim warsztacie artystycznym (patrz np. alcha.pl) dotyczącym ceramiki i to

Re: Ceramika

tak, byłam na Suwalszczyźnie w ubiegłym roku, w szurpiłach. było cudownie, bo tam są przepiękne tereny i krajobrazy, w ogóle Suwalszczyzna jest świetnym miejscem na urlop, bo nie ma tam jeszcze tabunów turystów;) w ramach hobby i w nielicznych chwilach wolnego czasu zajmuję się tworzeniem biżu

ceramika

Dwie sztuki z all Talerz zawieszony tu tylko do zdjęcia. Jeszcze nie ma swojego miejsca :)

Re: ceramika

Dziękuję 4skandi! Z bliska wygląda jeszcze ładniej (o ile to w ogóle możliwe). Cukierniczka też fajna (podobają mi się zdjęcia) U mnie kiedyś występował - że tak się wyrażę - "syndrom szpilki" ;) Mówiąc w skrócie - towar macany należy do macanta ;) Jednak od pewnego czasu jestem gemylarą pe

Ceramika (początek wątku)

Zawsze marzylo mi sie ulepienie misy, wazonu itp z gliny, ale nie stety ani nie mam kola gancarskiego ani pieca w ktorym wypieka sie w 1000 st. Doradzcie czym mozna to zastapic? Sa jakies rodzaje gliny ktore wypieka sie w nizszej temp?

Re: Ceramika

Jeszcze nie lepilam, lezy i czeka az znudze sie masa solna, ale w sklepie dla "artistow" kupilam gline ktora mozna suszyc na wolnym powietrzu. Niestety nie wiem czy jest tak samo wytrzymala jakby sie ja wypiekalo (bo i taka opcja jest). -- Kinga i Oskar (19.12.03) sob., 27-11-2004 Forum: Piękne ozdoby - własnoręcznie Wątek: Re: Ceramika Autor: ogi1

ceramik (początek wątku)

Witam ! Firma z branży ceramicznej zatrudni od zaraz absolwenta AGH - Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki. Wymagania : doświadczenie zawodowe,biegły język rosyjski i angielski, własny samochód, miejsce zamieszkania : Śląsk.Aplikacje proszę przesyłać na adres : importdept@wp.pl

Re: ceramik

forum humorum jest gdzie indziej

1 2 3 4 5 6