411 wyników w czasie 51 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Charnos (początek wątku)

Nie znalazłam nigdzie wątku o tych stanikach, a są przecenione teraz o 20% na figleaves, więc może któraś z Was miała z tą firmą już do czynienia i podzieliłaby się wrażeniami? :)

charnos usztywniany

wlasnie mnie przyjszlo z allegro takie ło fotoforum.gazeta.pl/3,0,1476107.html (moze od jakiejs forumki?) rozmiar 32D, ale jakies wyjatkowo duze to D. bo normalnie nosze DD, a to jest tylko troche malawe. podnosi do gó

CHARNOS

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=87565&w=91384464

CHARNOS (początek wątku)

Wątek poświęcony stanikom firmy CHARNOS - zapraszam do opisywania konkretnych modeli, wymiany doświadczeń z ich użytkowania, uwag na temat rozmiarówki itp. W TYTULE wypowiedzi podajemy zawsze NAZWE MODELU - bez względu na to, czy opisujemy model, który już nosimy, czy pytamy o jakiś, który

Re: CHARNOS

11.06.06 Maith napisała: Właśnie muszę odesłać jeden Charnos. Normalnie noszę 75ff, ten zamówiłam 75g, bo to w końcu niewielka różnica. Okazało się jednak, że miseczka była znacznie za duża, obwód zaś wyraźnie za mały. A że jeszcze zamówiłam Charnos Bioform, to wbijała się we mnie jakaś

CHARNOS

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=75025388 -- Większość Polek nosi źle dobrane staniki

CHARNOS

Kupiłam sobie stanik Tropical Heat Green/Purple (niestety tylko stanik), Miseczki standardowe za to straszny ściśliwiec. Zamówiłam 70kę na moje 75-77 pod biustem i muszę na maxa naciągać. Ktoś bliżej 79cm "pod" moim zdaniem powinien celować w 75ę.

charnos

jak sobie poczytasz recenzje na listkach, to pare modeli charnosa jest krytykowanych za kompletny brak podtrzymania biustu. jasne, w naszym przypadku to moze nie byc tak bolesne jak u duzobiusciastych ;) ale mnie jakos zniechecilo do zakupu, mimo ze staniczki ladne.

balet, charnos, elle mcperson- radzic mi prosze:) (początek wątku)

słuchajcie, poszukałam watkow producenckich, ballet jest na LB, ale niewiele w nim info, w charnosie(tez tylko LB) tez nie ma.. - a pytam o to czy sa (balet i charnos) podobnie scisłe jak elle mc person; czyli ze 32 jest odpowiednikiem standardowej brytyjskiej 30? bo na listkach rozmiarowka

CHARNOS (początek wątku)

Nowy wątek CHARNOS Archiwalny jest podlinkowany tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=43677570 Zapraszam do opisywania konkretnych modeli, wymiany doświadczeń z ich użytkowania, uwag na temat

CHARNOS Heirloom

CHARNOS model HEIRLOOM Full cup Charnos Heirloom. Stanik miękki w kolorze Antique Rose - czekoladowym z pięknymi, różanymi haftami. Bardzo delikatny, ale w dobrym znaczeniu - jest miękki i miły. Ma też urocze guziczki na mostku. Ogólnie wizualnie bardzo udany, vintydżowy model. Rozmiar 70FF jest

Charnos

Mam Charnosa z kolekcji Satin Jacquard - robi zeza rozbieżnego. Tzn. robił - teraz prawie nie robi, bo go przerobiłam. Szczególnie ściśliwy też nie jest. -- Stanikomania! Na zakupy - z Piersiówką! niedz., 30-11-2008 Forum: Lobby Biuściastych :-) Wątek: Charnos Autor: kasica_k

Charnos Eve

Kopiuję też tu swój wpis z wątku o mało i dużomiskowcach: Charnos Eve multiway bra - ogromne miski. Wzięłam swój standartowy rozmiar 32F i jest dwa rozmiary za duży -to będzie FF a nawet G. Obwód bardzo ścisły, ledwo się dopięłam. Szkoda, że w sklepie nie ma już mniejszych, wiec nie mogę

CHARNOS

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50580&w=79365585&a=79365585 wątek na Lobby Biuściastych: forum.gazeta.pl/forum/

CHARNOS (początek wątku)

W tym wątku dzielimy się doświadczeniami z pończochami nylonowymi firmy CHARNOS.

Gdzie można kupić pończochy CHARNOS?

- www.loliebelle.com/index.php - mojepuncochy.cz/ Jeżeli znacie adresy sklepów, gdzie można kupić pończochy CHARNOS, wpisujcie linki jako odpowiedź na TEN post :)

1 2 3 4 5 6