azareth
08.06.08, 21:47
słuchajcie, poszukałam watkow producenckich, ballet jest na LB, ale niewiele w nim info, w charnosie(tez tylko LB) tez nie ma..
- a pytam o to czy sa (balet i charnos) podobnie scisłe jak elle mc person; czyli ze 32 jest odpowiednikiem standardowej brytyjskiej 30?
bo na listkach rozmiarowka zaczyna sie od 32 własnie...
-i jak z miskami w elle- czy wszytskie sa małe, a jesli tak to brac rozmiar czy 2 wiecej?
gwoli- mam 71 pod i 86 w:)
pomozcie, jak ktoras wie