Dodaj do ulubionych

balet, charnos, elle mcperson- radzic mi prosze:)

08.06.08, 21:47
słuchajcie, poszukałam watkow producenckich, ballet jest na LB, ale niewiele w nim info, w charnosie(tez tylko LB) tez nie ma..

- a pytam o to czy sa (balet i charnos) podobnie scisłe jak elle mc person; czyli ze 32 jest odpowiednikiem standardowej brytyjskiej 30?
bo na listkach rozmiarowka zaczyna sie od 32 własnie...

-i jak z miskami w elle- czy wszytskie sa małe, a jesli tak to brac rozmiar czy 2 wiecej?

gwoli- mam 71 pod i 86 w:)


pomozcie, jak ktoras wie
Obserwuj wątek
    • grazyna0501 Re: balet, charnos, elle mcperson- radzic mi pros 08.06.08, 22:51
      przy podobnych wymiarach (70/86) ballet mam 30dd (celebration rose-
      bialy i czarny)- bardzo scisle (zapinam sie na najluzniejsza haftke)
      i minimalnie za duze. z elle mam 32d (dwa rozne, ale nie pamietam
      jakie modele) jeden bardzo scisly i miska na styk, drugi niestety
      niezbyt scisly (na najciasniejsza haftke) ale miska dobra.
    • jagapa Re: balet, charnos, elle mcperson- radzic mi pros 08.06.08, 23:34
      Ja mam Ballet Celebration, taki całkiem gładki 70C przy wymiarach 70/84-85. Jest
      całkiem ścisły, wygodny, miseczki odrobinę się marszczyły na początku, teraz już
      nie - mam go jakieś dwa tygodnie. Jestem z niego na tyle zadowolona, że
      zamówiłam sobie drugi taki sam, tylko dla odmiany biały (mój jest czarny). W
      spoczynku ma 64 cm, a maksymalnie rozciągnięty 76.
      Z Elle mcpherson miałam Bohemię 30dd, ale nie była ze mną kompatybilna.
      • plica Re: balet, charnos, elle mcperson- radzic mi pros 09.06.08, 07:18
        hej. moge sie wypowiedziec tylko nt elle. mam 32DD z 95 cm pod i 91 cm w i to moj najciasniejszy stanik. zastanawialm sie nawet nad przedluzka, ale daje rade :)
        • plica Re: balet, charnos, elle mcperson- radzic mi pros 09.06.08, 07:19
          zaklard sie bledzik. pod mam 75 a nie 95 :)
    • zolta.zaba Re: balet, charnos, elle mcperson- radzic mi pros 09.06.08, 07:25
      mam 70 pod
      z elle:
      - bohemia ivory 65D i jest dość ciasna, szczególnie w środku dnia
      (dziwne bo pod koniec dnia nic jej prawie nie czuję)
      rzeczywiście miski są małe
      - coranto 70D i jest za duże, obwód zapinam na najciaśniejszcza
      haftke, z miskami to dyskusyjne... ;)

      z tymi obwodami jest różnie :)
    • kokainistka charnos 09.06.08, 09:56
      jak sobie poczytasz recenzje na listkach, to pare modeli charnosa jest
      krytykowanych za kompletny brak podtrzymania biustu. jasne, w naszym
      przypadku to moze nie byc tak bolesne jak u duzobiusciastych ;) ale
      mnie jakos zniechecilo do zakupu, mimo ze staniczki ladne.
    • rockiemar ballet 09.06.08, 14:05
      Ja mialam stanik Balleta. Maja cudowne, waskie fiszbiny (troche
      generalizuje, bo mialam jeden model;)). Miski ma o rozmiar wieksze
      niz normalnie (to slyszalam akurat o roznych modelach). Obwod 65 byl
      bez podszywania dosc luzny na moje 67cm pod.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka