Zapraszam na forum o lew leparkour www.chparkour.fora.pl, forum zalozyl Adams, niebawe ruszy strona.
Zgadzam w 95% ze Sarą :P:P
pan chelminski wie o czym mowi w tym artykule - mowi z autopsji, bo on tak wlasnie traktuje podwladnych i takie nieprzystajace do realiow zadania im stawia. To sie nazywa hipokryzja !!!!
Drugi po Malborku najwiekszy zamek krzyzacki. Dosc malo znany ale robi wrazenie. Ruina i zadnej infrastruktury ale wielki. Na polnoc od Torunia i wschod od Bydgoszczy. Polecam wszystkim wielbicielom zamkowych ruin. pzdr Ps Jak podasz maila to podesle ci fotke. .
Drugi po Malborku? O to dzięki, super. yoric@poczta.gazeta.pl - jeszcze jak powiesz jak dojechać z Torunia... PzdRv
szanowny panie! mam do Pana ogromna prosbe. Przestan szukac taniej sensacji, konfliktujac ze wszystkimi rowerzystow. Rok temu, dzieki Pana blyskotliwemu dziennikarstwu, organizatorzy Mistrzostw Kurierow Rowerowych popadli w konflikt z policja oraz ze sponsorami (bo dzieki Pana artykulom, sponso
takie rzeczy to tylko w zimbabwe w rosji sie dzieja, najpierw sprzedali kilkaset hektarów za grosze a teraz to muszą odkupić za wielką kasę, i do tego reszta ziemi położonej nad taką drogą nabiera kilkakrotnej wartości, przecież gdy to sprzedawali to były już plany obwodnicy bo ten starosta
Dlugo nie nacieszyl sie swoim autkiem szpanujac po miescie bo gouszkodzil i teraz sprzedaje .Co za stratą i żal
Łatwo przyszło i łatwo poszło...żona tez juz wróciła bo alfons ją zostawil każdy ich zna i wie jak lubią się klepać po mordach
tu własciwy link: http://www.chelmno.miejsce.me/view/nasze-chelmno/eurowizja-chelminski-akcent#eurowizja-chelminski-akcent Chełminiak będzie miał swój udział w Eurowizji
rewelacja! mamy swojego kandydata na eurowizję! chelmno.miejsce.me/#eurowizja-chelminski-akcent
Jurek N -Chelminski Rodman!!!
Chelminski Rodman czyli Jurek N!!!!!!!
Najwieksza atrakcja to tzw "chelminski fikolek" wstyd