alpepe napisała: > Chocolissimo to premium? Chyba w cenie. W cenie na pewno 🤣Ale ładnie wyglądają i nieźle smakują, kilka razy już kupowałam, kiedy brak pomysłu co kupić komuś kto "ma wszystko ". Zestaw czekoladowych narzędzi ogrodowych doprowadził mojego s.p teścia do łez, nigdy nie
średnia). Zapomniałam o Chocolissimo- też mogę polecić. Możesz mi spokojnie zaufać, zjadłam tony czekolady w swoim życiu 😄
Chocolissimo- moje dzieci uwielbiają. Ja pozostaję przy kawie;)
DPD i nikt go nie zastąpi, ale ci są na drugim miejscu. - prawniczka! Jej wysyłam pocztą z Chocolissimo, bo naprawdę zasłużyła, jest szybka i bezlitosna (w granicach prawa). W tym roku korzystałam z jej usług 3 razy, w kolejnym również się zapowiada, więc chcę żeby o mnie miło myślała przy
Praliny chocolissimo. Wiem, że nie są kosmicznie drogie, ale jem je raz w roku, bo dostaje w prezencie i to jest bardzo przyjemne. I jeszcze te tureckie cośki z płatkami róż. Kocham. A mam dostęp rzadko. Poza tym mam dwa desery, które zapadly mi w pamięć i można je chyba nazwać luksusowymi
Dla mnie tylko Sowa, na drugim miejscu Chocolissimo, chociaż ostatnio stwierdziłam że są gorsze niż 5 lat temu. Jadłam też w Kaiser i kompletnie mi nie podeszły.
Moim zdaniem się zepsuły. Ale może to tylko moje wrażenie. Dwa lata temu dostałam pod choinkę i były pyszne, w tym roku słodki ulepek w różnych dekoracjach. Stały i stały, aż wywaliłam. Wolę Chocolissimo
Już wiem, chocolissimo.
Dla mnie najlepsze są Chocolissimo, jeżeli wysyłasz z Polski. Smakują mi też od Sowy, Leonidas był tu też wymieniony, ale mi osobiście nie smakują w porównaniu z innymi.
Zamawiam w Chocolissimo.