153 wyników w czasie 105 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Do ciacho_78

Hej Aga, ja przyjechalam do Kanady 4 miesiace temu a wiec jestem na biezaco w niektorych sprawach. Duza pomoc otrzymalam od uzytkownia-Sunee- za co jestem mu bardzo wdzieczna - jego rady co do potrzebnych dokumentow i innych spraw byly bardzo pomocne !!! Jezeli masz jakies pytania to napi

Re: Do ciacho_78

Za tego "uzytkownika" wpadniesz do wody dwa razy:) - moze byc w ubraniu:)

Re: >>> potrzebny zespół na 07.07.200

mimi78@gazeta.pl -- i bum cyk cyk i rach ciach ciach!

Re: Piosenka na pierwszy taniec...

tequilla78 napisała: > My będziemy tańczyć walca do "Moon river" ze Śniadania u Tiffany'ego czy to musi być walc?? -- i bum cyk cyk i rach ciach ciach!

Re: weekendowy...

rita78 napisała: > a muzyka...lubisz > > ostatnią płytę Sinned O'Connor? > > nie wiem...nie slyszalam:) zapodaj to się wypowiem...co do drinka..na razie > duza kawę i ciacho:) Puszczam odtwarzacz (a próbkę na maila). Proponuję kawę "Po albańsku". Jakie ciach

Re: weekendowy...

rita78 napisała: > no probka calkiem relaksujaca..dzieki:) > jak smakuje kawa po albansku? > a z ciach oczywiscie szarlotka z cynamonem... Kawałków jest tuzin będę Ci podsyłać następne, ale nieregularnie bo ze mnie straszny pijak.

Re: plum plum ;p

-plan 'b' to tajemnica moze sie jeszcze przyda ;p -włoski, na obecnym i na poprzednim też ;) - no własnie,decyzja o ścieciu zapadła szybko,moje włosy po lecie zrobiły sie troszke nie teges ,wiec trzeba było zrobic ciachu ciachu . -- suczka78 ®

Re: soundtrack

Gość portalu: Tomciu napisał(a): > jak to powycinać obrazki ? No normalnie, wiesz jak to jest ... Ciach, ciach, ciach. Zostawiasz tylko te miejsca gdzie są nuty ... Trochę tak jak z tymi wycinankami z papieru, w gruncie rzeczy to zupełnie tak samo.. -- **Free thinkers are dangerous

Re: Dziewczyny, co robić z ubaniami, zabawkami it

Ciacho_78, Przypadkowo przeczytalam waszego posta. Mam 2,5 letnia coreczke i bardzo bylabym zainteresowana ciuszkami o ktorych pisalas. Czy twoja oferta jest jeszcze aktualna? Pozdrawiam. Ania

Re: Anusjao,

ciacho_78, ok napisz mi numer telefonu na priva, to zadzwonie do ciebie i sie umowimy. Jezeli o mnie chodzi, to moglabym z mezem juz jutro podjechac popoludniu. Pozdrawiam...

Re: Kto zamieszka w bloku numer 9?

nicka "monisia" bo "monika" był już zajęty ! dla przypomnienia zacytuję odpowiedź "monisi777" na pytanie "ciacho78" - swoją drogą też można by się przyczepić do nicka ciacho??? ciekawe? ciacho78 napisał: > > > > > Cześć ja zamieszkam pod 48 w 9, Krzysiek pod 47, a kto pod

Re: Kto zamieszka w bloku numer 9?

ciacho78 napisał: > Cześć ja zamieszkam pod 48 w 9, Krzysiek pod 47, a kto pod 46? Pozdrawiam, Tome > k witam Tomek. Ja będę mieszkać obok ciebie...mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy....miła koleżanka Monika....tj.sąsiaka....Pozdrawiam...

Re: kapela pod kaltką przy wychodzeniu z domu:)

kiedyś na forum bylo o wsiurskich zwyczajach,ale o tym nie wspominał nikt:) a moim zdaniem to szczyt wsiurstwa:) i z tego tez powodu, będę miała pana który bedzie przygrywał nam na akordeonie;)jak to dobrze okresliła mimi78 i bum cyk cyk i rach ciach ciach

Re: Wszystkiego najlepszego Jacusiu ty nasz :*

a tu ciacho dla reszty miskow,bo tort w kształcie suni jest dla Jacka btw. "zjedz mnie" ;p lookatthebrightside.cocolog-nifty.com/photos/uncategorized/img_0141.jpg -- suczka78 ®

1 2 3 4 5 6