jest odpowiednia dla dziecka w tym wieku. Mój synek dostał ją na gwiazdke , teraz ma 3 latka i chętnie się nią bawi. Po ciastolinie jest trochę brudu, łatwo odkleja się od np. od podłogi, dywanu nie mam, ale przyklejona do tapicerki meblowej pozostawiła u mnie plamę, która jednak zeszła po
witam, moja corcia ma 2 latka i 7 miesiecy i zastanawiam sie, czy to odpowiedni wiek na zabawy ciastolina, generalnie plastelina?? jakie sa doswiadczenia z waszymi pociechami?? od kiedy taka zabawa zaczela je interesowac? pozdrawiam. Ania, mama Zosi
ja jeszcze chcę ciastolinę!!! i można by przy okazji jakieś warszafkowe spotkanko urządzić, co nie?
A jest taka ciastolina 1+? Daj link! :) -- Jan 26.11.2004, Zofia 22.07.2007, Franciszek 26.02.2009 :)
dla dziecka???fajna zabawa ??? polecacie?
Świetna zabawa, polecam. Moje dzieciaki na początku miały ciastoline i foremki, pózniej kupiłam kilka zestawów : Dentysta, Ośmiornica: https://www.swiat-zabawek.pl/galerie/c/ciastolina-play-doh-osmi_3256.jpg cukiernia https://images.okazje.info.pl/p/inne/4761/hasbro-ciastolina
A właśnie - musze się zapędzić do roboty i zrobić kolorowej masy solnej. Ciekawe, co będzie.
I to kolorową? To z pewnością zdrowsze od ciastoliny czy podobnych mas za sklepu.
od 3 tyg króluje! bawi sie sam na podłodze, na szczęście łatwo się sprzata jak wyschnie. oprocz tego karty, piotrus i zwykle, uwielbia rozrzucać, i klocki
czy ktoś zna przepis na ciastolinę, ale dla dziecka uczulonego na mąkę pszenną? Próbowałyście może z mąki kukurydzianej?
Czy dla dwulatki mogę już kupić? Mam wrażenie że jeszcze za wczesnie.
Ja bym się jednak bała dać dwulatkowi ciastolinę, plastelinę itp. z obawy na to iż na pewno (przynajmniej moje dziecko) podjęłoby się próby spróbowania tego czy dobre do zjedzenia :-)
Mam zamiar ją kupić dla 3-letniej dziewczynki... czy Wasze dzieci ja znają? pozdrawiam Daga
Ciastolina nie nadaje się do lepienia skomplikowanych figurek ( jak plastelina czy modelina),dlatego dobrze jest kupić jakiś zestaw z wyciskarką (z różnymi otworami) lub z foremkami .W ogóle moje dzieci uwielbiaja ciastolinę i od dawna się nią bawią -dla 3 latki będzie w sam raz . Pozdrawiam -Bea
www.allegro.pl/item1035039225_mega_zestaw_ciastolina_ciastokreacja_wiaderko.html ale nie mam zufania do ich ciastoliny. Córka dostała dwa koplety ciastokreacji jeden kupiony na allegro i ciastolina była jak plastelina córka nie miała siły jej ugniatać(data ważności długa), inny zestaw kupiony w sklepie ciastolina mięciutka zabawy było co niemiara! Jeszcze dodam od
Ja właśnie wczoraj dostałam przesyłkę z ciastoliną, którą zakupiłam dla synka na Dzień Dziecka. Jest to duża beczka Play-Doh. W środku są 3 duze opakowania ciastoliny, 2 małe, duża wyciskarka + kilkanaście nakładek, mała wyciskarka, nożyczki, wałek, kilka duzych foremek, nozyk. Zestaw jest na
dziewczyny, przedwczoraj kupilam Ani ciastoline i powiem Wam, ze nie mam w ogole dzieciaka w domu :-) cale dnie siedzi przy stole i lepi - ta ciastolina jest lepsza od plasteliny, bo jest mieciutka i nie brudzi :-) ona tak sie cieszy, ze smieje sie glosno jak lepi,a wczoraj posadzilam ja na
bravia1 napisała: > No to ma radochę dziewczyna :) > > Batutko a kiedy Ania zaczęła chodzić? > Ania zaczela chodzic jak miala 10 i pol miesiaca, wiec byc moze u Majki bedzie podobnie :-) - Ania 08.10.2007