5aga5 18.10.06, 00:39 Czy dla dwulatki mogę już kupić? Mam wrażenie że jeszcze za wczesnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kejtka1 Re: Ciastolina 18.10.06, 11:21 My mamy ciastoinę psa u weterynarza. Psem bawi się Jasiek i ma do dyspozycji dwa pudełeczka ciastoliny a Natalka jedno. Dla niuni to świetna zabawa, mimo, że na początku chciała jeść. Jeśli nie przeraż cię powgniatana ciastolina w dywan i ubrania to możesz śmiało kupować. Jak jeszcze mogłabym coś doradzić to kupuj raczej tą ciastolinę z play doh, bo Jasio dostał zestaw z biedronki, foremki są fajne ale ciastolina strasznie twarda, nie mógł sobie z nią poradzić a i ja miałam problemy. A i jeszce jedno Natalka 12.09 skończyła dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
amelia791 Re: Ciastolina 20.10.06, 06:06 Ja bym się jednak bała dać dwulatkowi ciastolinę, plastelinę itp. z obawy na to iż na pewno (przynajmniej moje dziecko) podjęłoby się próby spróbowania tego czy dobre do zjedzenia Odpowiedz Link Zgłoś
kejtka1 Re: Ciastolina 20.10.06, 10:56 Jak już wspominałam Natalia próbowała ale chyba jej nie smakowało, ciastolina jest strasznie słona (chociaż ona zjada kostki rosołowe jak nie widzę to kto wie). Musiałabyś zwrócić uwagę, chociaż sądzę, że i tak jej samej z ciastoliną nie zostawisz. Odpowiedz Link Zgłoś
5aga5 Re: Ciastolina 22.10.06, 23:57 Nie martwię się że będzie jadła bo nie zostawię jej samej z ciastoliną. Chałupy bym nie poznała! Odpowiedz Link Zgłoś
asia_grzes Re: Ciastolina 25.10.06, 19:26 myśle,że pod opieką dorosłych dziecko będzie sie super bawiło. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś