Dodaj do ulubionych

Ciastolina

18.10.06, 00:39
Czy dla dwulatki mogę już kupić?
Mam wrażenie że jeszcze za wczesnie.
Obserwuj wątek
    • kejtka1 Re: Ciastolina 18.10.06, 11:21
      My mamy ciastoinę psa u weterynarza. Psem bawi się Jasiek i ma do dyspozycji
      dwa pudełeczka ciastoliny a Natalka jedno. Dla niuni to świetna zabawa, mimo,
      że na początku chciała jeść. Jeśli nie przeraż cię powgniatana ciastolina w
      dywan i ubrania to możesz śmiało kupować. Jak jeszcze mogłabym coś doradzić to
      kupuj raczej tą ciastolinę z play doh, bo Jasio dostał zestaw z biedronki,
      foremki są fajne ale ciastolina strasznie twarda, nie mógł sobie z nią poradzić
      a i ja miałam problemy. A i jeszce jedno Natalka 12.09 skończyła dwa lata.
    • amelia791 Re: Ciastolina 20.10.06, 06:06
      Ja bym się jednak bała dać dwulatkowi ciastolinę, plastelinę itp. z obawy na to
      iż na pewno (przynajmniej moje dziecko) podjęłoby się próby spróbowania tego
      czy dobre do zjedzenia smile
      • kejtka1 Re: Ciastolina 20.10.06, 10:56
        Jak już wspominałam Natalia próbowała ale chyba jej nie smakowało, ciastolina
        jest strasznie słona (chociaż ona zjada kostki rosołowe jak nie widzę to kto
        wie). Musiałabyś zwrócić uwagę, chociaż sądzę, że i tak jej samej z ciastoliną
        nie zostawisz.
    • 5aga5 Re: Ciastolina 22.10.06, 23:57
      Nie martwię się że będzie jadła bo nie zostawię jej samej z ciastoliną.
      Chałupy bym nie poznała!
      • asia_grzes Re: Ciastolina 25.10.06, 19:26
        myśle,że pod opieką dorosłych dziecko będzie sie super bawiło.
        pozdrawiamsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka