Wypieka że są fajne bo się w niczym nie babrzesz: nie mieszasz, nie pilnujesz wyrastania i pieczenia. Wrzucasz składniki na raz i za jakiś czas wyjmujesz gotowy chleb, albo ciasto drożdżowe. Ja swój uwielbiałam. Miałam Clatronic. Działał z 5 lat aż jakiś kabel się przepalił. Używałam co drugi
Chcę kupić robot clatronic km3350, proszę opinię :) Ewentualnie co polecia w podobnej cenie(600-650zł) i porównywalnych funkcjach.
A może taki http://allegro.pl/robot-kuchenny-1200w-ugniatarka-5l-clatronic-3400-i4032266021.html Clatronic ? Z tego co pobieżnie widzę, to przede wszystkim o wiele mocniejszy... Zaproponujcie coś :) Wymagania: mocny, metalowa, duuuża misa (4-5litrów) no i cena przyzwoita... Zawsze mi się
) allegro.pl/robot-planetarny-mikser-z-misa-400w-optimum-i3995952073.html 4. Robot planetarny - mikser z misą 1000W - Clatronic (ok 350 zł) allegro.pl/clatronic-mikser-robot-kuchenny-1000w-misa-5l-gwar-i4004954987.html Poradźcie proszę
Z moich doświadczeń - nie wybieraj modeli noname. A zarówno Bomann jak i Clatronic to dla mnie taki noname. Wybór w tym wypadku jest prosty - tylko Bosch.
z racji braku gotówki mam do wyboru nastepujace roboty: 1. www.jhm.pl/produkt/robot-kuchenny-4w1-1000w-clatronic-km-3350,34129 2
racji braku gotówki mam do wyboru nastepujace roboty: 1. www.jhm.pl/produkt/robot-kuchenny-4w1-1000w-clatronic-km-3350,34129 2. satysfakcja.pl/p/127389-robot-wieloczynnosciowy-bosch-mum-4875-600w-bialy.html 3. www.outletrtvagd.pl/product-pol-6641-Robot-kuchenny-BOMANN-model-KM367-CB
Używam Zelmera i nie wyobrażam sobie gotowania bez niego.. Zdecydowanie robot kuchenny ułatwia prace w kuchni. Jeśli chodzi o mieszadła to dochodzą zazwyczaj wszędzie i masa jest dobrze wymieszana. Clatronic nie jest mi znany, nie używałam, więc polecić niestety nie mogę..
3233clatronic-najgorsza odmiana chińczyka,ubił pianę z kilku jajek,za jakiś czas sernik,trzecie podejście masa na biszkopt na 2biegu obroty zaczęły wariować i stanął,poczułem smród plastiku po robocie.Miałem robota z marketu 400w i śmigał 2 lata.Opinie które zachwalają ten produkt a jest ich wiele
zewsząd i znikąd--maszynki do lodów są dostępne wszędzie w sklepach AGD od 70 zł wzwyż,zależnie od firmy.Najtańsze są Clatronic w sklepach Tesco,/ok.70 zł/--najdroższe Zelmer,Boscha-ok.300-400 zł. Możesz kupić na Allegro,moja pochodzi właśnie z tamtąd -89 zł z przesyłką i spisuje się znakomicie
Witam - szukam niedrogiego i wytrzymalego robota, ktory ma sluzyc praktycznie tylko do wyrabiania ciasta drozdzowego (czasem moze tez innego rodzaju; pierogi, nalesniki, biszkopt itp.). Wybor padl na firme Clatronic (obecnie mozna w niektorych sklepach nabyc ich produkty z trzyletnia gwarancja
Serwis został przeniesiony na Podgórze na ul. Niepodległości. Serwis mieści się pomiędzy komisariatem a apteką, miej więcej w połowie drogi, na przeciwko sklepu z częściami samochodowymi. To jest ten sam serwis, który był na Andersa.
suszarka do włosów jakieś 15 lat śmiga aż miło, ale żeby nie było tak miodzio to szczoteczka do zębów (elektryczna) w pierwszym tygodniu poszła do śmieci (zgubiliśmy paragon ;) z robotów to wybrał bym chyba boscha pozdrawiam -- Praktyczne Prezenty
Ja się wybiję. Na forum chlebowym aparaty do pieczenia Clatronic uchodzą za najlepsze. Podobnie jak te z Lidla, renomowane marki są 3 razy droższe i duuużo gorsze. Mam w domu 3 rzeczy Clatronica i są to chyba najbardziej długowieczne sprzęty AGD. Kupiłam sobie robota wieloczynnościowego Brauna i