To ja wam napisze, ze contigo kupilam na wiosne z mysla o szkole. Contigo kids konkretnie. Opinie mial swietne. I nigdy wiecej! Tak sie zrazilam, ze zadnego innego contigo tez nie kupie! Caly plecak zalany! Leci ciurkiem doslownie! Paragonu oczywiscie juz dawno nie mam. Posprawdzalam co sie
Też odradzam biedronkowy. Szkoda pieniędzy - nasz nie ciekł, ale i ciepła nie trzymał :) Contigo zeszłoroczny się świetnie sprawdza, tylko warto poczekać na promocję, bo drogi niemożebnie. Ja kupowałam w Merlinie na promocji.
Również polecam kubek termiczny firmy Contigo. Są różne rodzaje, różne pojemności, troszkę kosztują, jednak nie żałuję. Wrzucam to młodemu do wózka jak idziemy na spacer - chłodno czy mróz herbata ciągle gorąca. Serio trzyma temperaturę około 4 godzin (nigdy tyle na mrozie nie wytrwałam na spacerze
lepszego nie mieliśmy, w naszym decathlonie po 69 pln kupiłam -- https://www.suwaczki.com/ https://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
glowami idac razem na spacer. ON wyprostowal sie zaskoczony i szepnal cicho: -contigo Zrozumialam.Odtad pachnialo nim moje cialo i wszystkie moje mysli. Wczoraj znalazlam w skrzynce rachunek za kilogram kupionej milosci. Nieznajoma reka skreslila kilka slow: ;Milosc w proszku, waga-jeden kilogram
Zimne okłady i długo spać, Rano spacer po odrzańskich wałach. Przejdzie jak ręką odjął. Pisz o Lordzie Jimie.
west loop 1000% szczelności
Contigo west loop - super kubek.
Wiem że jeśli chodzi o kubki termiczne bardzo polecacie Contigo a co z takim na wodę? Ma ktoś? Dziecko 6-7 letnie poradzi sobie bez problemu? A jeśli nie ten to czy polecacie coś innego?
Ponieważ dostałam już kubek to może kogoś zainteresuje info, że kubek faktycznie długo trzyma ciepło. Herbata zrobiona ok 6:50 - młoda do 11 musiała czekać, żeby w ogóle się napić z kubka. Wcześniej parzyła sobie usta. Może znaczenie ma fakt, że przed zrobieniem herbaty przelewam kubek gorącą wodą,
Ja przelewam wrzątkiem przed nalaniem herbaty i ten wrzątek chwilkę trzymam w bidonie. Wlewam herbatę bardzo mocno ciepłą, trzyma się w prawie takim samym stanie przez kilka godzin,ok 4-5h. Identycznie postępuję z contigo west loop, contigo dłużej trzyma ciepło. W największe mrozy jakie mieliśmy
a może kubek aria lepszy? bo ten mniejszy to mały , tylko czy tn większy nie bedzie za cięzki dla dziewczynki? i czy wygodnie się trzyma te kubki be uchwytów?
chciałabym kupić taki kubek , czy kubki sa cieżkie? bo chciałam aby corka zabierała kubek jesienią/zima do stajni i zastanawiam się czy bedzie ok. ? i czy gdzies można je zobaczyć lub kupic stacjonarnie? a może wiecie gdzie największy wybór tych kubków w necie? i który model najlepszy?
Hejka, Czy ten kubek jest wart swej ceny? Jest wersja zwykła i wersja termiczna. Moje dziecko jest wyjątkowo oporne i nie chce się odczepić od picia z bidonu, szklanka, kubek jest be, jedynie bidon i picie przez rurkę wchodzi w grę. Pomyślałam, że może taki kubek ułatwi sprawę, no bo pije się z nie
Jak w temacie - macie? Polecacie? Szukam czegoś dobrego czyli użytecznego i ładnego. Chodzi oczywiście o kubek termiczny. Tak mi się spodobały contigo - modele Byron i West Loop. Ale zanim kupię to chętnie przeczytam opinie. Trzyma ciepło? Jest szczelny? Wytrzymały? Użytkować będzie nastolatek
Mamy West Loop, po kilku miesiącach użytkowania córka jest zadowolona, a sam kubek nadal wygląda bardzo dobrze. Nie było problemów ze szczelnością. Dla mnie ważne jest, że można dokładnie umyć zakrętkę (nie ma żadnych "zakamarków" których nie da się wymyć) i że można myć w zmywarce.
. Nie wiem, co się stało, jakaś uszczelka poszła? Używałam go ostatnio w piątek i nawet kropelka się z niego nie ulała, a teraz tryska jak fontanna. Problem podwójny, bo potrzebuje kubka na cito. I nie wiem: inwestować w kolejny contigo (na rok być może...), czy może polecacie inną firmę
red-echmea mogę Cię ozłocić? :) Namoczyłam nakrętkę, później umyłam i działa! :) Na wypadek takich niespodzianek teraz będę za każdym razem po zakręceniu sprawdzać, czy aby na pewno nic nie cieknie. Jak awaria się powtórzy, to pewnie będę reklamować, ale teraz nie mam na to czasu. Contigo