copyleftist napisał: > > Nie lekceważyłbym wpływu działań westernowych postaci na kształtowanie się post > aw antysystemowych. Nie lekceważę, ale akurat w tym westernie tego nie widzę. W każdym nie tak wyraźnie jak w całym szeregu innych. To już prędzej Zorro, albo "Lone
copyleftist napisał: > W moim otoczeniu z pewnością tak. Wymarło. Nie słyszę już zbitki żydzi-i-masoni > . Ktoś, kto by jej użył, byłby śmieszny. Masz rozsadne otoczenie :) Ale wystarczy zajrzec na S24 by uswiadomic sobie, ze 'nie wymarlo'. Tam ze smiertelna powaga ludzie snuja
copyleftist napisał: > A moja św. pamięci babcia, rocznik 1873, miała wzrostu metr 93. > Franz Kafka tyle chyba miał. Biografowie piszą, że miał blisko dwa metry. I że był wysportowany, towarzyski i flirtujący. Zdziwiłam się, bo myślałam, że Kafka posturą i zachowaniem
Ktore przytoczyl wczoraj 'Copyleftist'. kontrowersje.net/to_by_zamach_ii
copyleftist napisał: > Uważasz, że hitlerek? **** Tak, tak uwazam. On i paru innych na tym F., ze wymienie chocby Prostaka, Olega, Sz0ka, czy Qwardiana jako antydemokratyczna, koscielna reakcje, ktora w zamian nie ma wprawdzie nic rozsadnego do zaoferowania, ale im to nie przeszkadza, gdyz
Jako copyleftist - popieram, z całego serca. Tylko jedno - zamiast Spinozy mógł studiować mistrzów Zen. -- Вcе этo рoк-н-рoлл!
copyleftist napisał: > Więc tu-ileś-tam swobodnie sobie szybował? Nad tym się nigdy specjalnie nie zastanawiałem, ale ogólnie przyjmuje się, że silniki nie pracowały przed zderzeniem z gruntem, co musiało wynikać tylko z zapisu polskiej czarnej skrzynki, bo tylko ona rejestrowała
copyleftist napisał: > > że jeździł za komuny tramwajami i autobusami na gapę, żeby tak wyrazić > sprzeciw wobec ustroju. Bardzo interesujace ;) Ja sie sprzeciwialam zupelnie inaczej. Czytalam to co zakazane oraz rozpowszechnialam, sluchalam 'wrazej' rozglosni, pisalam
copyleftist napisał: > Odpowiedzi: > > # 1: nic > #2: niczym **** No nie, to juz zakrawa na oszczerstwo - a o podatkach zapomial, aa? Przeciez rzad stara sie jak moze by ekonomie wystudzic, czyli uchronic przed przegrzaniem sie. Czy to malo?
Szwedzi sami nie wiedzą czego chcą. copyleftist napisał: > Szwecja planuje wydalenie 60-80 tys, takich właśnie typów. Nie wiem, jak to Szw > edzi zrobią, ale krok na 100% OK. > >