1 494 wyników w czasie 264 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Najlepsze auto dla nielubiących jezdzic

Zawsze można kupić jakiegoś ciekawego Opla jak np. Vectra C w wersji OPC w kombi z najmocniejszym silnikiem 2.8 t 280 KM, Insignię I 325 KM, Astrę H z 2.0 t 240 KM, czy Opla Corsę D z 1.6 t 192 KM. Ostatnio coś mnie wzięło na sprawdzenie mocniejszych Opli i taka Vectra C jest w sumie tylko jedna na

Re: 🐯 Wszystko o zwierzętach🐯

https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/moda-i-uroda/ga%C5%9Bnie-coraz-bardziej-schronisko-sk%C5%82ada-desperack%C4%85-obietnic%C4%99-by-uratowa%C4%87-tego-cane-corso/ar-AA1JEpwn?cvid=30e38a9c634d4205a94258f1eb4b4ec0&ocid=hpmsn&ei=36 DARKO GAŚNIE CORAZ BARDZIEJ - www.msn.com.pl - 01.08.2025

Re: starszy pan chce sprzedać samochód

Pepsi, Odpowiem tak na twoje obietnoce: "srali muchy, będzie wiosna" :D A za ile wystawiłaś i który rocznik? Bo jak to Opel Corsa z 2010 za 30 koła, to nic dziwnego, że nikt nie kupi Wystaw za 10 i na otomoto, to powinno zejść bez problemu.

Re: Sposób na "poganiaczy" i "mrugacz

duze_a_male_d_duze_m napisał: > Dobra, nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to, że mniejsza ilość "poganiaczy" > decyduje się na "mruganie" na auta "mocne". > Dziwne - a co ma jedno do drugiego? Ja jakiś czas temu mrygałem audi a7. A jechałem corsą.

Re: Captur czy i30 - głosujcie

pffpffpff napisał: > Bajki z mchu i paproci o ruszaniu spod świateł 50 km i “objeżdżaniu” Kubicy to > do kogoś bez doświadczenia adresujcie. A jeździłaś kiedyś samochodem z "prawdziwą", mechaniczną skrzynią CVT? Bo taką mam w Micrze. > Jak kiedyś jeździłam służbową Corsa

Re: Captur czy i30 - głosujcie

Ale nie dyskutujemy tu o o mocy w kategoriach wręcz sportowych, tylko o jakimś zdrowym rozsądku i zwyczajnym bezpieczeństwie. Bajki z mchu i paproci o ruszaniu spod świateł 50 km i “objeżdżaniu” Kubicy to do kogoś bez doświadczenia adresujcie. Jak kiedyś jeździłam służbową Corsa. I kilka razy

Re: Dobra, widziałem już wszystko na drodze

Mi dziś jeden dziadek "skręcił w lewo na rondzie". Tj. wyjeżdżał z mojej prawej i pojechał w lewo, na pas po mojej lewej. Nie "Zimbabwe drivers' club", którym się to czasami zdarza, zaraz po przyjeździe, nie jakiś młokos, a siwy dziadek w Corsie D. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra

Re: Pytanie dla "Koreańców" - czy D4FE jest do du

,6 crdi jest tak samo dobry jak włoski 1,6 Multijet/120 i 130 KM w Tipo np./ .I tu przykład jak mozna totalnie spieprzyc nowy silnik. Rok 2018/2019 Opel opracował nowego diesla 1,5 na pasku w kąpieli olejowej i zrobili 102 i 122 KM/ Astra, Corsa i inne. Totalnie spieprzyli ten silnik. ma on juz przy 1500

Re: Opel czy Skoda

only_the_godfather napisał: > Jak robilem prawo jazdy to na egzaminacyjnych były Corsy C, wchodziły dopiero C > orsy D. Pamiętam jak mój instruktor jak jeździliśmy Corsa C zawsze powtarzał ze > to gówno jest niemiecki parch, że Opel to takie niemieckie FSO. Jakieś slogany

Re: Opel czy Skoda

Jak robilem prawo jazdy to na egzaminacyjnych były Corsy C, wchodziły dopiero Corsy D. Pamiętam jak mój instruktor jak jeździliśmy Corsa C zawsze powtarzał ze to gówno jest niemiecki parch, że Opel to takie niemieckie FSO.

Re: Czy ktoś jeszcze kupuje w Marks&spencer ?

Ja mam jeszcze pulowery z cienkiej owczej: czarny, granatowy, niebieski, musztardowy, zielony i bordo :D p.s. kardigany mam z Corsa, ale czekam na takie Basic z M&S, w końcu muszą kiedyś być.

Re: Wpływ GW na biosferę ziemi w raporcie IPCC

neuroleptyk napisał: > cojestdoktorku napisał: > > > > UE ma duzo planów, wiele z nich jest absolutnie nierealne jak np "zeroem > isja d > > o 2050" > > Nawet dla takiego fana atomu jak Ty? nawet dla najbardziej zaangażowanych w zielone

Re: Wpływ GW na biosferę ziemi w raporcie IPCC

cojestdoktorku napisał: > UE ma duzo planów, wiele z nich jest absolutnie nierealne jak np "zeroemisja d > o 2050" Nawet dla takiego fana atomu jak Ty? > no tak, ale to krok w dobra stronę, obecny rozwój SUV-ów to krok w złą stronę > nie wiem czemu UE zatroskana

1 2 3 4 5 6