Zawsze można kupić jakiegoś ciekawego Opla jak np. Vectra C w wersji OPC w kombi z najmocniejszym silnikiem 2.8 t 280 KM, Insignię I 325 KM, Astrę H z 2.0 t 240 KM, czy Opla Corsę D z 1.6 t 192 KM. Ostatnio coś mnie wzięło na sprawdzenie mocniejszych Opli i taka Vectra C jest w sumie tylko jedna na
https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/moda-i-uroda/ga%C5%9Bnie-coraz-bardziej-schronisko-sk%C5%82ada-desperack%C4%85-obietnic%C4%99-by-uratowa%C4%87-tego-cane-corso/ar-AA1JEpwn?cvid=30e38a9c634d4205a94258f1eb4b4ec0&ocid=hpmsn&ei=36 DARKO GAŚNIE CORAZ BARDZIEJ - www.msn.com.pl - 01.08.2025
Pepsi, Odpowiem tak na twoje obietnoce: "srali muchy, będzie wiosna" :D A za ile wystawiłaś i który rocznik? Bo jak to Opel Corsa z 2010 za 30 koła, to nic dziwnego, że nikt nie kupi Wystaw za 10 i na otomoto, to powinno zejść bez problemu.
duze_a_male_d_duze_m napisał: > Dobra, nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o to, że mniejsza ilość "poganiaczy" > decyduje się na "mruganie" na auta "mocne". > Dziwne - a co ma jedno do drugiego? Ja jakiś czas temu mrygałem audi a7. A jechałem corsą.
pffpffpff napisał: > Bajki z mchu i paproci o ruszaniu spod świateł 50 km i “objeżdżaniu” Kubicy to > do kogoś bez doświadczenia adresujcie. A jeździłaś kiedyś samochodem z "prawdziwą", mechaniczną skrzynią CVT? Bo taką mam w Micrze. > Jak kiedyś jeździłam służbową Corsa
Ale nie dyskutujemy tu o o mocy w kategoriach wręcz sportowych, tylko o jakimś zdrowym rozsądku i zwyczajnym bezpieczeństwie. Bajki z mchu i paproci o ruszaniu spod świateł 50 km i “objeżdżaniu” Kubicy to do kogoś bez doświadczenia adresujcie. Jak kiedyś jeździłam służbową Corsa. I kilka razy
Mi dziś jeden dziadek "skręcił w lewo na rondzie". Tj. wyjeżdżał z mojej prawej i pojechał w lewo, na pas po mojej lewej. Nie "Zimbabwe drivers' club", którym się to czasami zdarza, zaraz po przyjeździe, nie jakiś młokos, a siwy dziadek w Corsie D. -- Fiesta '84, Almera '95, BMW E36 '98, Astra
,6 crdi jest tak samo dobry jak włoski 1,6 Multijet/120 i 130 KM w Tipo np./ .I tu przykład jak mozna totalnie spieprzyc nowy silnik. Rok 2018/2019 Opel opracował nowego diesla 1,5 na pasku w kąpieli olejowej i zrobili 102 i 122 KM/ Astra, Corsa i inne. Totalnie spieprzyli ten silnik. ma on juz przy 1500
only_the_godfather napisał: > Jak robilem prawo jazdy to na egzaminacyjnych były Corsy C, wchodziły dopiero C > orsy D. Pamiętam jak mój instruktor jak jeździliśmy Corsa C zawsze powtarzał ze > to gówno jest niemiecki parch, że Opel to takie niemieckie FSO. Jakieś slogany
Jak robilem prawo jazdy to na egzaminacyjnych były Corsy C, wchodziły dopiero Corsy D. Pamiętam jak mój instruktor jak jeździliśmy Corsa C zawsze powtarzał ze to gówno jest niemiecki parch, że Opel to takie niemieckie FSO.
Ja mam jeszcze pulowery z cienkiej owczej: czarny, granatowy, niebieski, musztardowy, zielony i bordo :D p.s. kardigany mam z Corsa, ale czekam na takie Basic z M&S, w końcu muszą kiedyś być.
neuroleptyk napisał: > cojestdoktorku napisał: > > > > UE ma duzo planów, wiele z nich jest absolutnie nierealne jak np "zeroem > isja d > > o 2050" > > Nawet dla takiego fana atomu jak Ty? nawet dla najbardziej zaangażowanych w zielone
cojestdoktorku napisał: > UE ma duzo planów, wiele z nich jest absolutnie nierealne jak np "zeroemisja d > o 2050" Nawet dla takiego fana atomu jak Ty? > no tak, ale to krok w dobra stronę, obecny rozwój SUV-ów to krok w złą stronę > nie wiem czemu UE zatroskana