1 745 wyników w czasie 242 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cortez?

Ty to uzgadniałeś ze Staśkiem, prawda? A może koledzy Ci opowiadali? Pan Kurtyka miał być pochowany w grobowcu rodziny Hejke w Warszawie, ale coś nie wyszło w ostatniej chwili i teraz Zuzia rżnie wdowę polityczną a publika się pokłada po ziemi. Państwo Pisostwo chcieli być bardzo sprytni i po

Cortez? Ty już dawno nie masz d.... .

za to masz kłopoty. I to wie wiele osób. Tylko Tobie się wydaje, że jesteś anonimowy. Już nie. Pa.

Re: Oj, cortez, cortez...

nieszczęśliwy tytuł dałeś : gdybyś napisał : "Tak , jak niektórzy z moich rodaków...." Ale znakomita większość ?? I każdy sie zastanawia ..., czy mnie to dotyczy..., wzbudzasz w ludziach wyrzuty sumienia.. A " tym niektórym " łatwiej byłoby dowalić... , zawsze niektórym jest łatwiej.. p.s

Cortez (początek wątku)

Czyli kolejny wątek o nieznanym zajebistym zespole, który pozostanie nieznany, bo wszystcy oleją ten wątek na własne nieszczęście <palacz> Tylko posłuchajcie dwóch kawałków z nowej płyty: tnij.com/Mm5

Re: Cortez

humbak napisał: > Jak wątek ma być olany, to mój wpis i tak mu nie zaszkodzi. Całkiem dobre to > jest tak na pierwszy obsłuch, ale żeby zaraz zajebiste? Troszkę za mało odcina > się spośród całej masy obecnie grających kapel rockowych na to określenie moim > zdaniem. cz

Cortez

...potwierdził swoją klasę. Nie ma co. Na wystawę lepiej nie idź, tylko byś przeszkadzał. No i koszty...

cortez

prosze o wyjasnienie w danym kontekscie slowa "suczka" bo nie wiem czy powinnam strzelic w pysk czy tylko kopnac w noge. Po drugie, nie rob sobie wycieczek osobistych w moja strone. ja w twoja nie robie. opisalam pewna sytuacje, mozesz sie wypowiedziec, ale nie rob za fredua bo ci jeszcze d

Re: cortez

To takie austriackie gadanie

Re:Cortez

Spadaj Cortez do Hameryki, chyba jesteś szczuropolakiem? a może jakimś innym przybłędom?

Re:Cortez

Wzrusza mnie twoja donkiszoteria, weź sobie Latarnika i poczytaj na dobranoc, a później zmień nicka. Co zarywasz laski na komp? jesteś żenujący jak każdy szczuropolak.

dla Corteza

Sarkazm to cecha ludzi, ktorzy z reguly sa nie kochani, a zarazem nie potrafia kochac. Cortez, a co tam sie bedziesz duzo szczypac! Troche odwagi i pracowitosci. Napisz cos od siebie - bedzie gorzej lub lepiej, ale zawsze. Granit mozesz zamienic na bazalt, albo inny piaskowiec, smierc w

Re: cortez

Jak możesz tak obdzierac mnie ze złudzeń, a ja się tak łudziłam ;) (panie pedagogu) też Cię pozdrawiam

Cześć Cortez

Czy Twoje życie jest dobrze zorganizowane?

cortez!teraz już Ci prawdziwi polacy nie odpuszczą

wybitny intelektualista z damskim nickiem, oraz feldkurat forum, zrobią z Ciebie alkoholika. Jak można przypuszczać aby, Dziwisz był agentem PRL-owskich służb ? Wszyscy funkcjonariusze koscielni co donosili , mieli zgodę swych przełożonych, oni robili komuchów w bambuko, udawali pijaków, ho

cortez zabójca

czy Cortez był gorszy od swoich ofiar - nie, bo on swoich ofiar nie zjadał.

Re: Prezydent świeckiego/niby/ państwa przyjechał

cortez.the.killer napisał: > by wziąć udział w procesji ku czci zdrajcy.Spodnie u Bronka coraz bardziej wypc > hane na kolanach. Ja pemietam lewicowego prezydenta, ktory za przejazdzke z papiezem jego samochodem ratyfikowal konkordat, ale ty tego nie chcesz pamietac, prawda?

do 'CORTEZ'

> mam klawiaturę i mysz i po roku użytkownia działa wyśmienicie- tylko farba na > myszcze się przytarła(srebrna). ogólnie polecam. sam też następnym razem > wybiorę tą firmę. a powiedz mi, jak sie na tym pisze? ta klawiaturka co sobie upatrzylem jest plaska <a href="http:

Re: do 'CORTEZ'

:) <a href="http://www.allegro.pl/item189965094_bezprzewodowa_klawiatura_mysz_optyczna_cyrylica.html"target="_blank">zdjecia</a>

1 2 3 4 5 6