39 241 wyników w czasie 446 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Studia cos daja?

Wetne sie rowniez. Sadzac po forach studia daja nieduzo. Przyjrzycie sie samokrytycznie wpisom na tym forum. Sytuacje swoje opisuja kobiety ktore na poczatku zaznaczaja, ze studia maja. Dobrze, ze zaznaczaja poniewaz przy drugim zdaniu moze powstac watpliwosc. Pracy tez nie gwarantuja. Vide

Re: Studia cos daja?

bo ja uważam, ze studia robi sie głownie dla siebie a nie dla pracy, pieniędzy itp. historii. Mamy pieć lat żeby przy pomocy wybitnych umsyłów i klimatu uniwersytetów sie rozwinąć. Jedni z tego skorzystają, inni nie... A ci, co nigdy bramy uniwersytetu nie przekroczą, albo rozwijają sie na

Kosmetologia-cos wiecej o studiach (początek wątku)

Chcialabym sie dowiedziec czy ktos zamierza studiowac kosmetologie lub ktos juz ja studiuje. Wszelkie wazne informacje i porady mile widziane.z gory dziekuje.:)

Studia 220 - ktos cos wie? (początek wątku)

Macie jakies doswiadczenia ze studiami 220?Kuszace jest niskie czesne... Patronat Wyzszej Szkoly Techniczno-Ekonomicznej... Co myslicie?

Re: Studia 220 - ktos cos wie?

What are you talking about???

Platne studia - cos mnie tknelo (początek wątku)

Witajcie :) Ostatnio tak gadalismy z kumplami, co bedzie jesli wprowadzone zostana platne studia.Doszlismy do nastepujacego wniosku.Na studia dzienne sklada sie caly narod poprzez podatki.Mamy demokracje, a wedlg konstytucji wszyscy sa rowni. Jesli wiec ktos nie dostanie sie na dzienne, to

Re: Platne studia - cos mnie tknelo

Z pomieszczeniem racja ;) Chociaz mozna byloby podzielic studia po prostu na potoki. Chyba nie ma dobrego rozwiazania ... :)

cos o blokowaniu studia przez Pseudoregionalną?

blokowaniu studia przez Pseudoregionalna przez rok? Wspierasz torunskich posłów?

Re: cos o blokowaniu studia przez Pseudoregionaln

Zagrożony? Piłes coś? Zapewne słyszałeś o nowych połączeniach jesienią i corocznych letnich lotach do Tunezji. Co do wcześniejszych zamknięć to rozumiem,że słyszałeś o tym od rodziców lub starszych kolegów. Ale nie ważne i tak nie będziesz chciał zrozumieć. Nawet jak nie było regularnych połąc

WSR czyli studia i cos jeszcze... (początek wątku)

Studiuję obecnie na UW, jednak chce zacząć naukę w Warszawskiej Szkole Reklamy. Zastanawiam się tylko czy warto. Ten typ szkoły (kierunek grafika) byłby ciekawym uzupełnieniem i rozwinięciem moich zainteresowań, ale nie mam zbyt wielu obiektywnych opinii o tej szkole. Jedyne co wiem, to to, że

Studia na Cyprze - cos dla Kagana !!

ORGANIZACJA STUDIÓW Na Cyprze działa jeden uniwersytet i kilkanaście kolegiów. Studia etapowe: licencjackie (3 lata) i magisterskie (2 lata). REKRUTACJA Warunkiem przyjęcia jest świadectwo ukończenia szkoły średniej. Skontaktuj się z uczelnią, by sprawdzić, czy będą cię

Re: Studia na Cyprze - cos dla Kagana !!

BLAD! Na Cyprze jest kilka uniwerytetow: jeden w greckiej czesci Nikozji, jeden w Kyrenii i jeden w Famaguscie. O tylu wiem z pierwszej reki!

"Jest to cos więcej niz studia....

<< Jest to cos więcej niz studia to splot charakteru, zainteresowań, szczęscia i bycia w odpowiedniej chwili w odpowiednim miejscu.>> Jest przede wszystkim umiejetnosc szybkiego przyswajania sobie nowych umiejetnosci, umiejetnosc plynnego i zrozumialego komunikowania w

Re: "Jest to cos więcej niz studia....

Oczywiście, najważniejsza jest umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie, w końcu wszystkie prace nie są "na wczoraj", jak w innych branżach, tylko na "przed kilkunastu/kilkuset laty" hahahaha

Cos mu dlugo schodza te studia!

Nonsensem jest to co laczy i jak dziala

bo: 1 - ponoc jest doktorantem- nie wiem z czyich srodkow korzysta ale skoro jest tu to korzysta najprawdopodbniej w taki czy innych sposob ze srodkow naszego kraju. 2 - laczy prace doktoranta - raczej studia niz faktyczna prace naukowa z nauczaniem religii i dzialalnoscia duszpasterska? 3

studia, kursy, a moze cos innego?? (początek wątku)

środowisko Corela, Worda (zajmuje się tym zawodowo), mógłbym jeszcze dorzucić tutaj kilka tytułów, ale nie oto chodzi. Cały czas chce rozwijać te umiejętności ale nie wiem w jaki sposób. Poradźcie mi jakie studia wybrać, może jakiś kurs, a może są jeszcze jakieś inne możliwości o których nie wiem?

Re: studia, kursy, a moze cos innego??

chwile, chcesz byc informatykiem? studia informatyczne to 50% matematyki + 30% teorii + 20% umiejetnosci kodowania. nie ma tam miejsca na photoshopa (chyba, ze interesuje ciebie teoria sygnalow cyfrowych i ich obrobki), lightwave (programowanie grafiki 3d i renderingu), o wordzie etc nie

1 2 3 4 5 6