19 wyników w czasie 67 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: farby dla 3latka

A ja mam tak: - jeden dobiega 4 lat i kończą mu się Crayole w tubach - drugi ma rok Myślę więc, że teraz najlepsze byłyby jakieś farby, z których powoli mogliby korzystać wspólnie (pamiętam, że starszy w tym wieku zaczynał malowanie palcami). To jakie polecacie? Mamy fajną paletę.

Re: Flamastry do wanny Crayola

gwiazdka, ze nie ze wszystkich powierzchni daja sie usunac. Akurat Crayole mamy przetestowana na wielu produktach i jak pisza "Washable" to tak naprawde jest, nie trzeba wkladac wysilku, zeby pozbyc sie plam z rak, ubran itp.

Re: KREDKI czy są takie specjalne dla roczniaków?

ja też gdzieś widziałam takie dla maluchów, pamiętam że było żółte opakowanie. znalazłam Crayole, fajny wybór mają

Re: Niespodzianka

dużo innych ładnych miejsc w USA do zwiedzenia. > Życzę miłej zabawy"; > > I tyle. Znowu te bulbonskie fantazje, ;) opowiadaj, opowiadaj, tu i tak wszyscy wiedza ze stales w kolejce pod ambasada cala noc a jedziesz zrywac azbest (12$/h) coby twoje dzieci kolorowe Crayole mialy

Re: 3-latka niejadek i bez warzyw i owoców

Gość portalu: crayole napisał(a): > Czasami się zastanawiam, czy nie dostanie kiedyś szkorbutu... Nie dostaną. Szkorbut nie ma nic wspólnego z barkiem owoców w diecie. A jak córeczka reaguje na frytki (domowej roboty, smażone na smalcu, w żadnym razie nie na olwju)? To dobre

Re: oddam w Warszawie

zarezerwowane: nosidło dla: crayole śpiworek dla: mmazur

Re: marcowe dzidziudzie już kopią????

cześć crayole. Mamy ten sam termin 20.03.2004r moje kopniaczki pojawiły się nie co pózniej 20.10. Mam pytanko; czy zdarza wam się obudzić na brzuchu? Ja to zaraz mam czarne myśli. Pozdrowienia dla mamuś i dzidziusiów.

Znikopis (początek wątku)

poszukuje znikopisu w calym Krakowie:-).wszedzie sa takie jakies badziewia a ja chcialabym Crayol'e albo cos innego ale porzadnego.To przeciez najbezpieczniejszy i najczystszy sprzet do rysowania dla maluszkow.jesli ktoras z was widziala znikopisy u siebie w miescie to ja poprosze o kupienie

Re: AGROMAN - sąsiedzi z Pegaza 2

Nie odzywałam się, bo nie miałam dojścia do sieci... Pegaz 2 lokal 7 crayole@box43.pl

Re: AGROMAN - SPOTKANIE!!!! WAŻNE!!!

Dopiszcie mnie do waszej ferajny. Do terminów spotkań dostosuję się. crayole@box43.pl