a dlaczego, pracujac w Ursusie , zdecydowles sie na Tarchomin?
Dzisiaj pracuję w Ursusie a jutro mogę pracować gdzieś indziej. Prucuję tam już 4 lata i widzę te poranne korki, wyjazd z tej dzielnicy jest troszkę kiepski. Nie znam coprawda planów przyszłych dróg w Wawie, ale jakoś nie widzę możliwości poprawy komunikacji między Ursusem a centrum. Komunikac
I to też nie pierwszy z brzegu.
ten polecany monitor to słaba matryca TFT TN więc odradzam monitor musi mieć min 21 cali (albo dobrze ze ma) do 1500zł z dobrą matrycą s-pva: allegro.pl/item530226816_s_pva_nowy_gateway_2185w_fv
>Oczywiście - stacjonarne LCD są lepsze - ale nie porównujmy ich z CRT - bo CRT już się skończyły. Do obróbki grafiki - zdjęcia, filmy - CRT ciągle są lepsze. m
Co do tego że CRT się skończyły: W zastosowaniach biur(k)owych może i tak, ale jeśli trzeba pracować z grafiką (np przy tworzeniu stron www albo przygoowywaniu czegokolwiek do druku), albo z czymkolwiek, gdzie ważne sa kolory to LCD jeszcze dłuuuuugo będą daleko z tyłu za CRT jeśli chodzi o
co sadzicie o tym monitorze? www.e-mo.com.pl/produkt,891,gdm-fw900,monitor-sony-multiscan-fw900-24.html http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.techimo.com/photo/data/506/med
Dostępność : NIE Status produktu : Wycofany ze sprzedaży O.
Lepszy? :-) Midzy bajki takie stwierdzenia. Tylko TFT (LCD). Jakiej firmy? Tutaj wybor jest prosty (jak z samochodami). Tylko wyroby renomowanych firm a takich jest jest ledwie kilka. Bezwzgledna czolowka to Sony. Mialem Nec (kilka modeli... im nowszy model tym gorszy), HP, Compaq, Philips
Do CAD LCD sa najlepciejsze; gorzej z grafika jako-taka. LCD maja jednak nadal gorsze odwzorowanie (tansze modele LCD) kolorow, niz CRT. Jezeli duzo pracuje sie nad przygotowaniem prezentacji w formie wydruku / naswietlen, to albo CRT, albo LCD z kalibracja. Osobiscie np teraz bylbym
Co do jakości obrazu - zgoda, ale spróbuj znaleźć odbiornik kineskopowy 32" (już nie mówiąc o 42"), który da się w pojedynkę wnieść samemu do domu :) No i wymiary ma imponujące, nawet w dużym salonie wygląda jak potężny grzmol i wymaga solidnej szafki do postawienia ;))) A tak naprawdę, w ze
Calkowiecie sie zgadzam. Slaby obraz i swietny dzwiek, to juz prawie kino, podczas gdy swietny obraz i slaby dzwiek, to niedziela z Klanem u cioci Halinki.
www.compaq.pl/products/monitors/flatpanel/tft8020.asp i sa to bardzo dobre wyswietlacze. Nie polecam NEC'a (mialem i wyrzucilem) - takze ostatni crt NEC'a ktory testowalem byl totalnym pazdzierzem... Z crt zastanow sie nad G220 Sony - wspanialy monitor. Nie jest do konca prawda ze crt niszcza wzrok a tft wrecz go uzdrawiaja (dzisiejsze
Philips 3 lata gwarancji producenta PODSTAWA MULTIMEDIALNA DO MONITORÓW CRT 69,00 1 rok PODSTAWA MULTIMEDIALNA DO MONITORÓW LCD 135,00 1 rok PHILIPS 15" 105E11 439,00 3 lata PHILIPS 15" 105S21 (0,28mm/1280x960_60Hz/OSD) (opis) 444,00 3 lata PHILIPS 15" 105S20 (0,28mm/1280x960_60Hz
Podlaczylem uzywany CRT do komputera i prawdopodobnie karta wideo wysiadla. Do tej pory uzywalem Samsung LCD, ktory po ponownym podlaczeniu tez nie dziala a pracuje poprawnie na innym sprzecie. Czy nozliwe jest ze CRT monitor mogl uszkodzic mi karte wideo? Rok temu to samo stalo sie z ATI
spotkałem się z czymś takim, ale było naprawdę niezłe przebicie na kablu między kartą graficzną a monitorem.... jest to jak najbardziej możliwe.
Co to jest maska np. szczelinowa , perforowana i jaki ma wpływ na jakość monitora oraz co to jest pasmo przenoszenia? Aha czy to prawda, że monitor nawet jak nie jest używany to np. kondesatoty i kineskop tez sie zużywa???
Maska ( albo maskownica) - przesłona pomiędzy wyrzutnią elektronów a luminoforem kineskopu. Ma za zadanie nie dopuszczać do naświetlenia przez wiązkę elektronów nieodpowiednich punktów ekranu, zasłaniając ( lub maskując- stąd nazwa) punkty które nie powinny zostać pobudzone. Maski są zasadniczo d
kto tego wogóle teraz używa:D -dyskietki 1.44MB -fiaty 126p;) -polonez -leśne dzikie śmietniowiska -procesory 16 i 32 bitowe:D -gry pegasus na których się wychowałem -20% bezrobocie -te śmieszne tlenione fryzury kobiet -niemieckie filmy porno na vhs -i na końcu coś najważniejszego ...."pry
A co do monitorów to pamietam takie czarnobiałe z zakładanym filtrem, komputery klasy 286 i 386 w obudowach z wyswietlaną prędkoscią procesora, nie było tam cd - romów tylko naped na male i duze dyskietki :D Pamietam w 6 klasie chodzilem na dodatkowe zajecia (informatyka) to tam mielismy 386 właś