noelka28
04.11.04, 13:31
wlasnie, wielu z Was decyduje sie na mieszkania poza Centrum (Tarchomin,
Bialoleka, Ursus, Kabaty)- jak znosicie dojazdy? Do Centum, do pracy itp. bo
przeciez wiadomoo ze nie kazdemu udaje sie pracowac obok miejsca zamieszkania
a i na Starowke tez czasem na spacerek by sie poszlo. Nie mecza Was korki?
Ile czasu spedzacie codziennie "w podrozy"???