Gość: arch
IP: *.zgora.dialog.net.pl
21.08.03, 11:16
No właśnie: przy jakich monitorach spędzacie długie godziny rysując kolejne
rysunki w programach rysunkowych? Chodzi mi zwłaszcza o porównanie monitorów
kineskopowych z monitorami ciekłokrystalicznymi. Może ktoś miał okazję
pracować przy obu typach i zauważył jakieś różnice, którymi teraz mógłby się
podzielić z innymi. Gdzie jest lepsza jakość obrazu, gdzie się mniej męczy
wzrok, jaka przekątna ekranu jest najoptymalniejsza itd? Pytania może naiwne,
bo powszechna opinia jest taka, że monitory ciekłokrystaliczne są lepsze, ale
czy również do projektowania? Architekci - podzielcie się swoimi
doświadczeniami. Z góry dziękuję.