324 398 wyników w czasie 336 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cukier, cukier, cukier...

No ciekawe czy autor artykułu w ogóle ma dzieci, jeśli ma to gratuluję pomysłu faszerowania maluchów cukrem i to na śniadanie.

Cukier?!

1 szklanka, 2 szklanki cukru! Chyba na głowę upadliście, że dajecie takie przepisy na dziecięce śniadania! I świetna porada - z kartonikiem mleka. Po prostu pogratulować.

cukier cukrowi nierowny

Mieszkam w Australii i wiem ze cukier z trzciny cukrowej jest mniej slodki od cukru z burakow. Musi sie dac go wiecej aby byla herbata czy kawa slodka. Wiec jak to jest z ta saharoza jest jej tyle samo co w cukrze z burakow cukrowych ???

Re: cukier cukrowi nierowny

Tez mieszkam w Australii, ale jakos nie czuje zadnej roznicy... 1kg cukru (brazowego) kupuje dla calej rodziny mniej wiecej raz na rok.

cukier, cukier, wszędzie cukier!!!! (początek wątku)

... zastanawia mnie dlaczego do żywności, która jest przeznaczona dla dzieci producenci dodają cukier w niesamowicie mega wielkich ilościach lub, co gorsza, dodają syrop glukozowo-fruktozowy. Jogurty, serki, kaszki, soczki, owocki itd w większości są tak słodkie, że aż ociekają cukrem, są tym maksymalnie

Re: cukier, cukier, wszędzie cukier!!!!

To prawda,cukier jest obecny,ale moim zdaniem,jest tam duzo innych duzo bardziej szkodliwych dziecku substancji,rowniez takich ,ktore powoduja alergie.Wg mnie jest jeszcze jeden problem-producenci i lekarze stanowczo za szybko zalecaja wprowadzanie stalych posilkow (szczegolnie zupek

Cukrowi ludzie

Jak jesteście z cukru to sobie przejdzcie 2 m dalej. Większości się podoba. Czepianie sie prezydenta jest poprostu już śmieszne. Z pewnością to on skrzywił dysze nocą żeby mieć radochę jak się cukrowi ludzie będą rozpuszczać. Wszystkim niezadowolonym MOKREGO DYNGUSA!!!!!!

Re: Cukrowi ludzie

Ale fala upałów wreszcie się skończy i przechodząc obok nowiutkiej fontanny będziemy sie paprać w błocie. I o ile teraz kilka chłodnych kropel na ciele sprawia przyjemność to już za 2 miesiące gdy średnia temperatura będzie wynosić około 15stC to już nie będzie takie przyjemne a nie mowie o późne

Cukier w cukrze

Gość portalu: aron napisał(a): > cukier to trucizna więc dobrze że cukrownie zlikwidowali Powiedz to tym, którzy cukier na szlachetny płyn przerabiają lub przerabiali. Osobiście od czasów kiedy cukier był na karki, a rozpuszczony i przedestylowany stanowił dumę każdego domowego barku

Re: Cukier w cukrze

we wszystkich cukrach prostych i kręconych w domach alkoholach :)

Buraki cukrowe, cukier

www.ppr.pl/dzial.php?id=105

NIEMIECCY CUKROWI OSZUŚCI (początek wątku)

Niemiecki koncern cukrowniczy Pfeifer und Langen zapowiada zwolnienie kilkuset pracowników spośród załóg wielkopolskich cukrowni, których głównym udziałowcem stał się przed trzema laty. Spółka ta jest właścicielem cukrowni w Głogowie, Gostyniu, Górze Śląskiej, Kościanie, Środzie Wielkopolskiej

cukier, cukier wszędzie (początek wątku)

Jem mało przetworzonych produktów, ale bez przesady. Nie będę piekła chleba skoro jem kromkę dziennie. Już zauważyłam, że wiele produktów jest przesłodzonych, ale ostatnio jeden z ulubionych chlebów. Miałam wrażenie, że jem słodką drożdżówkę. Czy tylko mnie to przesładzanie wszystkiego przeszkadza?

Re: cukier, cukier wszędzie

cukrów. Miód to nic innego jak sacharoza potraktowana przez pszczoły izomaltozą, czyli syrop fruktozowo-glukozowy. Profile cukrowe miodów pszczelich i ludzkiego syropu glukozowo-fruktozowego są na tyle zbliżone, że tym drugim co tańsze miody się bezczelnie chrzci. I potrzeba naprawdę skomplikowanych

cukier- wszędzie cukier (początek wątku)

Drogie mamy- czy możecie mi dorodzić. szukam kaszek dla dzieci (mleczno-ryżowych, pszennych, kukurydzuanych) oraz mleka w proszku zawierającego jak najmniej cukru. wszystkie dostępne na rynku (przynajmniej te, z którymi ja się spotkałam) są strasznie słodkie. Podawanie ich w proporcjach zalecanych

Re: cukier- wszędzie cukier

Ja znalazłam tylko jedną bez cukru HIPP jabłkowo-gruszkowa. A co słodzenia to nawet mleko modyfikowane powyżej roku też jest słodzone. W każdym razie ja nie znalazłam niesłodzonego. Jak dobrze, że my jeszcze cycamy, ale nie chce mi się już ściągać mleka np. na budyń. Pozdrawiam, Ludek

cukier w cukrze

Wszystko na to wskazuje że jeżeli PO wygra zdecydowanie wybory, i będzie w stanie rządzić samodzielnie to i tak nie zostaną nam oszczędzone te wszystkie sfary i kłótnie tak typowe dla polskich koalicji. Będzie to koalicja Rokita-Tusk w ramach PO. Będzie więc nadal wesoło, a nawet śmiesznie.

1 2 3 4 5 6