Z jakim biurem polecacie wybrać się do Czarnogóry? Znalazłam oferty w Rainbow tours, ale niewiele ich tam. Może macie coś sprawdzonego?
Waszystko zalezy gdzie mieszkasz i gdzie Ci blizej na lotnisko :)Rainbow lata z Warszawy ,Test tour z Katowic ..
witajcie... prosze o info na temat wakacji w Czorwacji albo Czarnogórze ale samolotem i z biurem podrózy - jakie biura, hotele itp... ja niesttey znalazlam tylko oferty rainbowtours z wylotem warszawa albo poznan... w Chorwacji juz bylam ( korcula, Dubrownik) i jestem oczarowana a teraz
Podobno Serbowie pozostawili w Czarnogórze m.in. kilkanaście lekkich samolotów bojowych i śmigłowców?
Witam, Bardzo proszę o informacje praktyczne na temat podróży samolotem do Petrovac na Moru z dwójką dzieci 1,5 roku. Chcemy lecieć tam samolotem i w związku z ograniczonym limitem bagażu zastanawiam się nad możliwościami zakupu na miejscu pieluch jednorazowych, słoiczków z żywością, mleka
Trochę oczekiwałam praktycznych porad na temat podróżowania samolotem z dziećmi do Czarnogóry... Ale dziękuję za wszystkie rady, nawet te nie na temat. PS. Jakbym chciała dowiedzieć się jak karmić dziecko w wieku 1,5 roku lub kiedy je odpieluchować zapewne zajrzałabym na inne forum. PS. Żeby
Malga, a kiedy się tam wybierasz? Lecimy samolotem do Mirelli 1.08, niestety też pierwszy raz ;-) --
Czarnogóra i Chorwacja /samolotem bądź pociągiem / z plecakiem / zwiedzanie / może tez i Chorwacja / wrzesień / zapraszam osoby niekapryśne +27 l. Szczegóły na maila
Jak najlepiej dostać się samolotem do Czarnogóry? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia, przez Belgrad, Dubrovnik, jakie linie? Będę wdzięczna za podpowidzi i ewentualny kontakt
Byliśmy w ubiegłym roku. Odradzam podróż samolotem do Dubrownika a stamtąd do Czarnogóry. Mogą być problemy z przekroczeniem granicy stopem bądź taksówką. Byliśmy przygotowani na brud, bałagan, ale to co zobaczyliśmy zniechęciło nas do powrotu przez następne kilka lat. Najbardziej przeszkadzało mi
wisienka771 napisała: > Byliśmy w ubiegłym roku. Odradzam podróż samolotem do Dubrownika a stamtąd do C > zarnogóry. Mogą być problemy z przekroczeniem granicy stopem bądź taksówką. > Byliśmy przygotowani na brud, bałagan, ale to co zobaczyliśmy zniechęciło nas d > o
Ja lece za 2 tygodnie, mam tylko kupione bilety na samolot i nie mam w ogole pojecia, co bede robila na miejscu. Musze sie wybrac do ksiegarni i kupic jakis przewodnik :)) Slyszalam tylko, ze na poludniu sa ladne plaze, najbardziej zalezaloby mi na jakims spokojnym miejscu, bez turystow
Widok jeziora Szkoderskiego zza szyby samolotu schodzącego do lądowania ;-)