maly.jasio napisał: > > w razie czego, to jezdem. ____________________________ jasieńku ;) Ja wiem, że Ty Jeden mnie mozesz poradzić:)) Ale sie odezwij! No;) To mnie pomożesz, bardzo, nawet nie wiesz jak bardzo - szukam "antidotum" ;) -- Książki nie zawierają wszystkich
maly.jasio napisał: > rybka.11 napisała: > > Tak do końca to nie powinnam Ci doradzać, bo to raczej ja sama potrzebuję znal > eźć rozwiązanie, ale (albo:) przynajmniej "wymienić" jakieś tam spostrzeżenia m > ozna :) > > w razie czego, to jezdem. jasiu
jedyne co teraz jest konieczne i niezbędne to zbadanie twojej chorej główki przez dobrego specjalistę!
a nie mówiłem że z chłopem jest coś nie tak, jasi a dlaczego nie od Suwałk po Wałbrzych, a co!!! hahaha jasiu jasiu....
Jas, 26 lat. Anonimowy Jas przesladowany przez policje polityczna. Nieco smieszny 26 letni czlowiek bez nazwiska zarabiaj dotuj. jak jakas fundacja sobie nie zyczy nie dotuj tylko co to kogo obchodzi ? kolejna mega sensacja w wyborczej podobno w Limanowej urodzila krowa z dwoma glowami
ja tez myslalem ze to o jakims dziecku specjalnej troski :DDDD
Nu powiedz,biedaku,co ci do Kaliningradu,jak masz miedzy nogami flaka,ktory juz nigdy nie ruszy sie? -- ****************** Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,na forum "Rosja i swiat
Właściwie to miałem Ci nie odpisywać, bo po co? Na forum można wyrażać swoje opinie, po to one są, ale z łaski swojej nie poprawiaj mnie więcej, nie strofuj, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś mojego tekstu, a mam uzasadnione podejrzenia, że nie zrozumiałeś nawet tego co sam napisałeś... Mogę
Wiesz, nadal mam poważne wątpliwości o czym piszesz. Nie, wcale nie chodzi o złosliwe przyczepianie się i łapanie za słówka. Chodzi mi o główne wątki. 1. Zmartwię Cię i naprawdę kibice nie stoją murem za Smudą. Do poprzedniego linku
niepotrzebne emocje. sama kiedys takie bralam. np. Insidon. pomagalo" j-k jako nonnek: "a co do gustu - lubie wlosy lonowe. kazda ilosc"
Przeciez ja odzywam sie do Ciebie wyacznie z litosci. Oprocz mnie, praktycznie juz nikt z Toba nie rozmawia. A widze, ze to forum jest dla Ciebie praktycznie domem, i jak napisalem do Mony, on byc moze jest jedynym, co u Ciebie pozostalo sie. Wiec naprawde musisz docenic to, ze poswiecam sie dla
j-k napisał: > - alez to widac golym okiem To prawda, Jasiek, klasy ty nie masz zadnej. Ty na wlasne zyczenie stales klaunem tego forum, i nikt Ciebie nie bierze tu na powaznie, o czym ja Tobie juz wielokrotnie pisalem. Ty wchodzisz na forum nie po to, zeby dyskutowac, a tylko docenic
Ktos majacy zasad nie moze miec kregoslupa. A ty nie masz jasiu zasad. Czarodziejskie slowo "Solidarnosc".... Czym w Solidarnosci mogly sie wslawic podobne ci kreatury bez zasad i kregoslupa moralnego? Donosic? Plynac z pradem krzykaczy, ktorych wtedy przeciez nie brakowalo? Ryzyko
Albo "zbrodnicze" Niemcy albo "idiota" i "bandyta" Hitler. Hitler to nie Niemcy jasiu. Spytaj sasiadke, ktorej pies wyprowadza cie na spacer co o tym sadzi. To przeciez Niemka, prawda? Co do reszty twojej wypowiedzi nie mam w zasadzie zastrzezen. Zydzi, gdy zrozumieja, ze prymitywny terror
Przeciez zglaszasz moi posty do kasacji,myslisz ze ja tego nie wiem? Wspolprace ze sluzbami specjalnymi masz we krwi. -- ***************************************************************** Zapraszam wszystkich,komu Rosja lezy na sercu,jak rowniez tych,kto od samego tego slowa dostaje drgawek,n
Zapomniales o rasizmie zydowskim. Przestan tyle chlac koszeru,bo pamiec calkowicie juz straciles.Przeciez przed chwila tobie nawklejalem kupe linkow w temacie. Co wazno,jasiek,rasizm zydowski jest ciasno powiazany z fundamentalizmem islamskim,to bardzo dobrze widac,obserwujac wydarzenia w Syrii