majówka skonczona, teraz czekamy na czerwcówkę u mnie pożarte, popite, towarzysko wyżyte...dziś zdrowe jedzenie, głaskanie kota i opalanie oraz ZERO alkoholu pokażecie co u was było, jest...
Na majówkę planujemy Białowieżę i skansen w Ciechanowcu, czerwcówka w Kołobrzegu…
, organizują mu atrakcje po szkole/w ferie/wakacje/majówki/czerwcówki/dzień dziecka/Mikołaja, sprzątają, gotują, robią zakupy, płacą rachunki, piorą, prasują, a pani Gabriela-bis głównie wymownie cierpi i na każdej uroczystości rodzinnej wygłasza peany na swoją własną cześć że jest taka dzielna a Py-py-py to
Jedna lekcja w miesiącu, z czterech, brzmi jak plan 👌I nie myślę o hektarze, wiem ile potrzeba tańczyć wokół kilku krzaków pomidorów, żeby coś wyrosło. I ponawiam pytanie, kto ma podlewać w Wielkanoc, majówkę i czerwcówkę, nauczyciel? Bo jeden bombelek będzie w Egipcie, drugi na prywatnej działce
często. I tak dla mnie to apartament bo nie wynajmuje mieszkania w bloku tylko w kompleksach. Czerwcówka w takim miejscu wyniosła mnie 1450 zł trzy noce 5 osób. Basen, sala zabaw, plac zabaw i ogród z placem zabaw, grillem itp.
kachaa17 napisała: > A nie może być na zmianę? Że jednego roku ktoś bierze całość a kolejnego inna o > soba? Albo jedna osoba w majówkę a druga w czerwcówkę? Nie da się, bo nas jest za dużo. Jest nas wszystkich 20 osób, a jednocześnie na urlop mogą iść 3 osoby. Czyli wolna
A nie może być na zmianę? Że jednego roku ktoś bierze całość a kolejnego inna osoba? Albo jedna osoba w majówkę a druga w czerwcówkę?
U mnie kto pierwszy ten lepszy. Ja już mam od czerwca zaklepany urlop na cały styczeń praktycznie. Btw. nie wszystkie dzieciate biją się o urlop, u mnie koleżanka z dwójką dzieci poniżej 10 l pracuje w każdą majówkę, czerwcówkę, sierpniówkę, święta listopadowe itd., więc się da, jak chce
> skie za nich. A do tego majówki, czerwcówki, różańce, nowenny, droga krzyżowa, > roraty, różaniec za zmarłych w listopadzie, święta które są na tygodniu i się z > bierze. Jak pytali kogoś mocno wierzącego, czy z dzieckiem przed komunią, czy b > ierzmowaniem, gdzie też to wszystko muszą
monte.pulciano napisała: > Aż 6% codziennie ? Bo to zależy kogo i gdzie pytali. No i w jakim wieku były te osoby. Jak jakieś strasze to już im umierają znajomi w większej ilości i chodzą na msze gregoriańskie za nich. A do tego majówki, czerwcówki, różańce, nowenny, droga krzyżowa
(to do pani od agitacji integracyjnej) i zarezerwowałam i opłaciłam miejscówkę na majówko- czerwcówkę nad Bałtykiem. Nie ma odwrotu, musimy tam jechać, więc trzymam kciuki za dobrą aurę 😎
Majówki się mówi i jest to wersja bardziej popularna niż "majowe." Czerwcówki niekoniecznie. Tu raczej pełna nazwa funkcjonuje "nabożeństwo czerwcowe." Skróciłam dla wygody.
daniela34 napisała: > Dziękuję. No właśnie się trafiła, nie mnie tylko kolezance, ale sytuacja zdrow > otna chwilę potrwa, a rok liturgiczny stwarza tyle mozliwosci: droga krzyżowa, > majówki, czerwcówki, pierwsze piątki.... Uprzejmie przypominam, że już 8.12 Kościół