1 472 wyników w czasie 278 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dzieci tyle kosztują?

Mimo wszystko trochę bodziaków i parę zabawek trzeba było mieć, nie mówię, że od razu należało lecieć w wózek Stokke. Jak gotujesz obiad w kuchni Twoje dziecko też nie czeka w łóżku małżeńskim, tylko musisz mu jakoś zapewnić bezpieczeństwo i póki co nie jest to krzesło postawione w poprzek kuchni

Re: Pytanie wózkowe, Bumbleride

, których nie stać na nowy wózek kupują stare Emmy z piątej ręki, bo faktycznie dobrej jakości i 10 letni wózek kupiony na olx za 50 zł jeszcze pojezdzi. Poza tym z Emmaljungami jest trochę jak ze Stokke Xplory: to wózki, które ładnie się prezentują na zdjęciu, a w użytkowaniu tylko w określonych

Wózek dla grudniowego malucha ? (początek wątku)

Mutsy Icon, ma świetną amortyzację, bardzo fajną spacerówkę-ale czy da radę w wymagającym terenie? Myślimy jeszcze nad budżetowymi,polskimi wózkami. Tutaj mamy dwóch faworytów:Espiro Next 2.0 albo Baby design Bueno. Wyglądają porządnie, nie to takie typowe mydelniczki, macie z nimi jakieś

Re: Fenomen Stokke

mna jesf cos nie tak). Jezeli sie zdecydujesz to kupuj ciemny, bo granatowe i czarne kepiej sie starzeja. Ma tez plusy. Jest lekki naprawde i lekko, dobrze sie prowadzi. A kto ma stokke scoop? Czy nadaje sie dla trzylatka? Jakis maly mi sie wydaje ten wozek🤔

Re: Fenomen Stokke

Każdy wózek ze spacerowką kubelkową był dla mnie nie do zaakceptowania, ja używalam wozka do 4 roku syna, praktycznie brałam go na każdy wyjazd czy to po zakupy czy na wypoczynek. Jak chodzilam z dzieckiem na spacery to po 4-5h, syn sobie wtedy spał, oglądał a nawrt czasami i szedł.

Re: Krzesełko do karmienia

ceratka która łatwo się myje. I nasze podstawowe domowe krzesełko w typie stokke czyli drewniane safety 1st, jestem z niego super zadowolona, rośnie z dzieckiem, jest stabilne, łatwe do czyszczenia ma cos w rodzaju odwiazywanej poduszeczki pod pupę która bardzo łatwo się czyści czyli czy to truskawki czy

Ponownie się witam i o poradę pytam ;) (początek wątku)

Witam wszystkie wózkowe Wariatki! :-D Kiedyś byłam na tym forum bardzo aktywna, ale to było... drobne 10 lat temu ;) Tak naprawdę zapomniałam, że ono istnieje, teraz tylko grupy fb. Ale grupy raczej konkretnych marek i ciężko uzyskać obiektywną poradę, bo albo Stokkelove, Bugaboolove czy jakieś

Re: Alternatywa dla Stokke?

> kierunek Stokke. Nie daj się namówić na typowo biurowe (czytaj: obrotowe i może jeszcze na kółkach). Porażka! Miałam, wiem, jak dziecko na tym siedzi. Szybko odsprzedałam i poszukałam, tak jak ty planujesz, alternatywy dla Stokke (mam trójke dzieci, to byłby zbyt duzy wydatek, a miałam swego czasu 4

Re: Alternatywa dla Stokke?

. Rozważając ponad rok temu jakie krzesełko kupić do Danchaira zniechęcały mnie te długie płozy (nogi czy jak to nazwać, wystające z tyłu za krzesełko). Miałam wrażenie, że będę się o nie potykać. Stokke też ma podobnie. Nie mierzyłam długości, ot takie wizualne wrażenie. Może ze względu na małą kuchnię

Re: co wybrać

wlascicielka raczke całą (ja miałam z nałożoną grubą pianką). Pasy sa od stokke xplory, dużo lepsze i porzadniejsze niż oryginalne z brio z tamtych lat, budka była szyta nowa. Tak naprawde to tylko koła i tapicerka sa kilkuletnie, przy czym koła jak ja nim jeździłam nie byly ani pościerane, ani krzywe, ani

Wozek dla noworodka (początek wątku)

używek niestety czy jest jeszcze cos na co warto patrzeć? ze swojego doświadczenia, najbardziej bylam zaodowlona z BI - ale nie chce wkładanej gondoli. Teutonia gondola była ok, ale spacerówka kiepska i teraz pytanie czy da się to jakos polaczyc?:)

Re: wyprawka szkolna - hity i kity

zapewne stokke. Ładne spódniczki galowe zawsze w Okaidi ( mają regulację w pasie) a także w Mayoral . Córce kupiłam ciemno- grafitową plisowaną w Okaidi . Najlepsze kredki świecowe - bambino. Klej - scotch. Spodenki na wf to u mnie granatowe legginsy lekko za kolano ( kupiłam z next) . Szczupłe

1 2 3 4 5 6