4 502 wyników w czasie 612 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: pies je kocie odchody

Moja suczka też uważa,że w kociej misce sa same frykasy,wygląda zabawnie pchając się pod kuchenny stołek żeby "wypolerować"miseczkę podczas gdy ta sama zawartość czeka nietknięta w dużej psiej misie.No może nie całkiem nietknięta bo tu z kolei lubi zaglądać kocica.Ja też nie daję tylko

Psie odchody. Kto je posprząta? (początek wątku)

Pani Głowacka twierdzi ze "Straż Milewska" musiala by sie ukrywac by zobaczyc jak na srodku chodnika pies zostawia swe odchody. Tylko mam pytanie! Jak dostaniecie fotoradar to czy bedziecie stac w widocznych miejscach czy jednak z ukrycia bedziecie atakowac tych co ledwie wyluskają na to by

Re: Psie odchody. Kto je posprząta?

zaraz zaraz... 50 000 zl???? za pieniadze podatnikow, oczywiscie?? kurcze, w innych krajach jakos nie ma tego problemu, np w wielkiej brytanii ani razu nie widzialam psich kup, natomiast wywieszki z obrazkiem psa i napisem (penalty Ł300) jest mnostwo dlaczego ludzie, ktorzy nie maja psow

Re: ***Szczeniak je swoje odchody, dlaczego?***

Jaką metodą uczycie małego czystości? -- "Posiadanie psa jest jak tęcza.Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psyskarbem na drugim" -Carolyn Alexander W Polsce żyje

Re: ***Szczeniak je swoje odchody, dlaczego?***

asia0212 napisała: > zdziwienie gdy zobaczyłam jak załatwia się na dywan i za chwilę zjada(!!!) > odchody. Mlode psy czesto zjadaja odchody. Spotkalam sie ze zjadaniem odchodow cudzych, szczegolnie ponetne jest aromatyczne g...o ludzkie, ale psie czy kocie tez moze byc

Re: Psie odchody

skuteczny krok postulowałem tu już parę razy. Wystarczy w regulaminie parku wprowadzić obowiązek posiadania tej łopatki i woreczka przez właścicieli psów. Spacer z psem bez tych utensyliów byłby wystarczającym powodem do wystawienia mandatu przez strażników lub policję. Gwarantuję, że jeśli wszyscy będą

Re: znowu psie odchody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

innych dużych psów biegających luzem za tym naszym, przydomowym pseudoogrodzeniem, patrząc na wysokość tych płotków i wielkość tych stworzeń, nie chciałbym być złym prorokiem, ale wkrótce możemy być świadkami tragedii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko dlaczego po czasie, jak można było temu zapobiec

Re: znowu psie odchody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

świętego spokoju lub - akurat Ci, co nie sprzątają - nie czytają również forum. Ludzie, czy do Was nic nie dociera? Bo śmiem twierdzić, że nie. Jak nie, to nastepnym razem te kupy zaniosę na Borowkową, mnie tam wszystko jedno, i tak muszę je sprzątnąć, bo spokojnie na to patrzeć się nie da. I tak jestem

pojemniki na psie odchody (początek wątku)

gzie są kosze lub jakieś pojemniki na psie odchody gdzie ich szukać ,sprzątam po swoim piesku i gzie to wyrzucić ,chyba nie do kontenera na śmieci,na wysypiskach pracują ludzie i segregują je ,nie będą się babrać w psich odchodach

Kosze na psie odchody (początek wątku)

Na Korotyńskiego przy Geodetów, na Geodetów przy Powstańców Wielkopolskich i na Włodarzewskiej pomiędzy Lutniową i Harfową (tu aż dwa blisko siebie) pojawiły się ostatnio "kosze na psie odchody" (tak głosi napis koszu). Czarne, z "kapeluszem" chroniącym zawartość przed zalaniem deszczem. Kto

Re: Smród - psie odchody.

Jak już ktoś napisał na naszym osiedlu psów jest ogrom. Niestety właściciele nie zadają sobie trudu aby przejść z psem nawet do parku. Psy srają i sikaja gdzie popadnie. Ja nawet nie licze na to, żę ktoś mógłby za swoim pupilkiem posprzątać. Ciekawi mnie tylko dlaczego kraje "bardziej

Re: psie odchody

pALANTÓW? No nie wiem, raczej ktoś, kto nie ma zwierzątka, zasługuje na takie miano. W końcu pies też człowiek, a trzymać człowieka w schronisku to wyjądkowa podłość. A nie rozumieć, dlaczego właściciele psów nie chcą chodzić z kupą w plecaku? Hahahahahha no ludzie... to już nawet palant przeciętny

Re: Pojemniki na psie odchody

Też uważam, że mogli postawić je przy chodniku, a nie ścieżce, bo chcąc wyrzucic będą właściciele psów wchodzić na ścieżkę i przeszkadzać rowerzystom (sama jeżdżę bardzo dużo na rowerze i też nie lubię jak się ktoś plącze po ścieżce i wchodzi pod koła).

1 2 3 4 5 6