Program "Uwaga" sobota 3.07 - wiadomość z dobrego źródła.
Fragment opisu ze strony programu Uwaga: "Poznańska firma „Makran Holding” zajmująca się budową i sprzedażą mieszkań oszukała pięćset osób. Nieuczciwy właściciel wyłudził piętnaście milionów złotych. Mimo, że zajęła się nim prokuratura, nadal działa na rynku. Klienci a
jutro tj. we wtorek 30/12 o 12.30 i 19.10 (mam nadzieje, ze to ten odcinek).
No nie..... nasza ulica idealnie pasuje do tego programu ;-) Mam nadzieje ze to zobacze w TV-turbo bo na zywo mam juz dość
Hmm... ciekawe czemu... czyżby chodzilo o nasze pieniądze? ;)))
Tacjana wystąpi w czwartej grupie półfinałowej - emisja programu w najbliższą niedzielę , tj. 19-tego października o godzinie 20-tej w telewizji Polsat. greg.
ma PROGRAM obniżenia emisji spalin? A co z ciepłem z elektrociepłowni? Wrocław i okoliczne miejscowości powinny być zasilane w ciepło dla obniżenia emisji spalin z kominów. Sam Wrocław podczas zimy emituje z kominów budynków więcej trujących spalin z dioksynami niż kilka elektrowni ( bez dioksyn
Czy wiecie kiedy TVP3 wyemituje program z wizyty na Podgórzu? Był tam ktoś z forumowiczów? Jak było?
Niedziela 13.12.2009, godzina 0:55 na TVP Kultura.
Tu produkcja program juz w emisji, nie mozemy już zadawac kolejnych pytań tym gosciom. Przed kolejnym programem poprosimy o nowe pytania do nowego goscia. Za te pytania gorąco dziękujemy! Przemek
Pośpiewamy za 3 lata jak koalicja dotrwa, cieniutkim głosem wyżyłowani na solidarną Polskę.
Wówczas bardzo na miejscu będzie wers: "Mizerna cicha stajenka licha". Tyle że bez niebieskiej chwały.
programie OpenOffice lub KOffice. To wstępnie już sprawdziliśmy...Nasz problem jest trochę inny... oprócz plansz chcielibyśmy także emitować filmy - nasze produkcje. Czy istnieje taki program, który umożliwi taką emisję? Zapętlenie programu, by np. co godzinę powtarzany był ten sam program
A moze tak? www.linuxtv.org/mailinglists/vdr/2002/03-2002/msg01699.html W skrocie - ulozenie playlisty i emitowanie poukladanego ciagu clipow video z dysku. Bo i tak jakos ramowke musicie ukladac,
jw
sprawie przyjęcia Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa. www.bip.krakow.pl/?dok_id=167&sub_dok_id=167&sub=uchwala&query=id%3D19454%26typ%3Du Po drugie
Pozdrawiam wszystkich użytkowników, http://grzegorzswiadek.pl/program-ograniczenia-niskiej-emisji-Krakow-piece-weglowe-likwidacja-palenisk-weglowych-dofinansowanie-wniosek program ograniczenia niskiej emisji palenisk węglowych w Krakowie jest moim zdaniem bardzo dobrą inicjatywą. Sam w zeszłym