Dodaj do ulubionych

Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę

20.11.06, 08:03
LOL
szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy???
Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie...
Obserwuj wątek
    • lozaprzesmiewcow Wigilia ... 20.11.06, 08:05
      a ponoć tylko Wigilijny wieczór obdarza niektórych głosem...
      • navaira Pani Justyno -- zapamiętamy 20.11.06, 08:38
        Piosenkarka partyjna.
        • jola_dywity2 Proponuję tytuł "Faryzeusze ciemnemu ludowi". 20.11.06, 17:54
          CD dołączą do "Naszego Dziennika". W wersji z orkiestrą IPN i TVP, CD będzie
          dodatkiem do "Wprost".
          • durni "Chór Wujów" ;-) 21.11.06, 05:10
            .
            • pulchna.lapka.w.pulpit "Pije Edgar wśród nocnej ciszy" 21.11.06, 11:19
              .
      • prozzac Czy pan premier też śpiewał? 20.11.06, 15:03
        Jeśli tak, to z niecierpliwościączekam na jego aranżacje.
        • nessuno Re: Czy pan premier też śpiewał? 20.11.06, 15:41
          prozzac napisał:

          > Jeśli tak, to z niecierpliwościączekam na jego aranżacje.

          Jeśli zaspiewają to tak, jak Jaro nasz humn, to cienko to widzę.
          A na poważnie, piSSiory mają chyba gówna w mózgownicach, zamiast mózgów.Kto kupi
          ten kicz? Mohery kupią, i nikt poza tym.A ile moherów czytuje "Życie"?
      • douglasmclloyd Do zlobu hej warcholy do zlobu poszli wraz nt 20.11.06, 21:11
    • marcus81 Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:17
      Jako bonus powinna by dołączona wersja hymnu śpiewana przez premiera.:>
    • bereciara Cymański cymbalista cymbal 20.11.06, 08:30
      Lepiej niech sie osmieszaja a nie zajmuja gospodarka bo napewno spie...Czy
      wyborcy tych pseudoartystow tego oczekuja.To sie moze stac tylko u nas i tylko
      pod rzadami takich artychow jak tych z ksiezycem pod pacha.I jak sie nie maja z
      nas nie smiac w Europie.Oj sadzeniaki.
      • 123zly to już nawet wigilię chcą nam obrzydzić 20.11.06, 08:32

      • r.siwy Re: Cymański cymbalista cymbal 20.11.06, 08:37
        jestem na pis i dlatego dawał bym to tym którzy niegłosowali na PiS
        {
        bez urazy premier głosu niema niewiem jak Cymaniski ale terz smiem watpic w jego
        talent muzyczny
        }
        HehEH
    • acototak śpiewu wyuczył się 20.11.06, 08:36
      w ZMS i SZSP
    • wicary Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:47
      Cymański solistą - nieporozumienie - nie widzę innego solisty poza kaczorkiem
      wybitnym wykonawcą hymnu
    • wicary Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:52
      swayzak77 napisał:

      > LOL
      > szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy???
      > Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie...

      Ciekawe komu takie gó.. PiSdzielcy wcisną ( no może Jezus Maria Rokicie )
    • a.k.traper Kto był osiołkiem? 20.11.06, 08:52
      Jeszcze jakies osiągnięcia?
    • herrdocent emisja w programie Kariery bariery 20.11.06, 08:57
      Pośpiewamy za 3 lata jak koalicja dotrwa, cieniutkim głosem wyżyłowani na
      solidarną Polskę.
      • adas313 Re: emisja w programie Kariery bariery 20.11.06, 09:26
        Wówczas bardzo na miejscu będzie wers:
        "Mizerna cicha stajenka licha".

        Tyle że bez niebieskiej chwały.
    • wicary Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:59
      Z ostatniej chwili
    • ponury_drwiacy_szyderca Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.11.06, 08:59
      Durne jednak te PiSdy bardziej niż się wydawało
      • bpkw Moherowe berety 20.11.06, 09:04
        Proponuje, zeby ten pisuarowy churek nie poprzestawal w swojej wokalnej
        dzialalnosci. Cymanski i jego koledzy moga wlaczyc do swojego repertuaru np.
        ten utwor... :)))
        www.bigcyc.pl/berety2.mp3
        • travell kupa kasy 20.11.06, 21:28
          No właśnie i Znów ojciec dyrektor prowadzący... zarobi na nowego Maybacha.
          Mochery kupią płytkę bo ojciec każe. Całe emeryturki wydadzą.
          Szkoda tylko że Jarosław K. nie bedzie śpiewał....
          Ach ten ekstycujący hymn, pajac!!!!!!!
          Ach, Ukraina.
          • ponury_drwiacy_szyderca Cóż... 21.11.06, 08:47
            Poruszona przez ciebie kwestia hymnu...nie wiem, czy ten mały idiota podpada tu
            nawet pod kategorię pajaca.
    • adas313 Skandal! 20.11.06, 09:22
      Jak można w celach politycznych wykorzystywać pieśni religijne?
    • evito swayzak77 brakuje ci konceptu co napisac 20.11.06, 09:24
      chyba ci watraba wysiada , zbadaj pluc taka czernia . Chyba sie pomylilam ,
      zyjemy nadal w czasach komunizmu ze tylko twoje zdanie sie liczy. Uszanuj tych
      ktorzy sie z tej plyty uciesza.
    • milet_z_sedesu Jarosław K. bedzie śpiewał???????????????????????? 20.11.06, 09:27
      Nieeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • fnoll "w żłobie leży" to idealna dla PiS kolenda 20.11.06, 09:32
        bo któż, jak nie oni, ma najbliżej do żłobu?

        J. Kaczyński może się ograniczyć do efektów dźwiękowych w tle, mlaszcząc na przykład

        ;)
        • surfer6 'Śpiew z gwiazdami' 20.11.06, 10:18
          Pięcioramiennymi ....
    • r0b0l czyżby cienki łabędzi śpiew? 20.11.06, 09:29
      • pierot6 szkoda, posłuchałbym JKaczyńskiego ! 20.11.06, 09:51
        miałbym płyte do straszenia mojej starej!
        • a.k.traper Ty sadysto!!! 20.11.06, 09:55
          Zadna kobieta na to nie zasługuje
    • uwolnic_cyce Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 09:55
      swayzak77 napisał:

      > LOL
      > szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy???
      > Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie...

      To nie jest ludzka twarz tylko jakaś straszliwa morda.
    • kalinowski11 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 09:58
      Do żłobu hej...
    • anyot Jaki Cymański - niekwestionowaną partię solo 20.11.06, 10:00
      odstawi J. Kaczyński - jak zwykle!
    • arek64 "Cicha noc" nie jest polską kolędą 20.11.06, 10:19
      to tak w kwestii formalnej
    • grali1 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 10:23
      Jak to mówił Stuhr; "Spiewać każdy może - raz lepiej raz gorzej".
      Jak się jest nieudacznikiem w polityce, to się zaczyna cieńko śpiewać.
    • aaronbund No to Steczkowska będzie miala cotygodniowe recita 20.11.06, 10:28
      le w TVP, sowicie opłacane, za to wszystko co dla reżimowej, trzymającej w
      rękach telewizję, partii zrobiła.
    • jurwal Cymański solistą w ciemnym charakterze ? 20.11.06, 10:40
      Cymański to człowiek bez zasad. Niemniej jednak wciąż jest zapraszany przez
      media do wyrażenia swej opinii na potrzebny temat. W ten spsób buduje się image
      człowieka, którego powinno się omijać z daleka z powodu śliskości charakteru.
      Jednak media nie patrzą na takie drobiazgi. Liczy się szmal, tak jak dla
      Cymańskiego.
      Otrzymanie płyty z kolędami śpiewanymi przez posłów z PiS jest obrazą dla
      obdarowywanego a nie nagrodą. Ludzie ze szczytu PiS są tak fałszywi jak tylko
      może być człowiek. Jeśli nie fałszują w swych pieśniach to jest to wyjątek w
      regule mówiącej o ogromnym zakłamaniu polityków.
      Podobno tak włąśnie polityk powinien pracować. Kłamać, oszukiwać, oczerniać
      innych, to podstawy dobrego polityka ?
      • a.k.traper Potomek członka sanhedrynu? 20.11.06, 11:05
        Cyniczny i zakłamany, zrobi wszystko byle byc przy korycie,nawet skazac na
        smierć niewinnego, byleby stado przy władzy utrzymać? Tradycje chlubne i
        stare.Każdy myslący inaczej to człowiek układu niegodny bycia członkiem tej
        społecznosci, co najwyzej dobry do pracy i płacenia wyzszych podatków. /to juz
        przerabialismy. Czyzby członkowie koalicji nie byli kształceni w PRL-u, bo po
        działaniach widze że tylko to im w głowach zostało. Na misje wojskowe tez
        powinni miec pierwszeństwo, sa świadomi a tacy jak ja niestety słuzyli
        za "komuchów", więc bolszewicy niech ida sami.
    • maruda.r Wśród nocnej ciszy... 20.11.06, 11:07

      Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi: "z ziemi polskiej do wolski".

      Jest zajebiście. W Tworkistanie jest już tak dobrze, że politykom nie pozostało
      nie innego do roboty, jak tylko nagrywać piosenki.


      • zgodnik1 Kaczyński,Leper,Giertch!.. ..tenorów trzech ! 20.11.06, 12:15
        ich spotkać ..wśród nocnej ciszy!.... strach...
        • 1zorro Czyzby to byl "labedzi spiew" PISu i ferajny? 20.11.06, 13:09
          duzo bym dal...
    • saionara777 Ludzie ! 20.11.06, 13:25
      Jesteście chorzy z nienawiści !
      Płakać się chce, gdy się czyta te prymitywne komentarze ociekające jadem.
      Żałosny naród, który splugawi wszystko, nawet święta i niewinne kolędy,
      byle tylko przy okazji opluć jakąś partię. Nie ma znaczenia jaką.
      • 1zorro Re: Ludzie ! 20.11.06, 14:43
        co ty pieprzysz czlowieku?
    • niveau52000 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 13:34
      "Parlamentarzyści nagrali trzy najpiękniejsze polskie kolędy"

      no tak, z "Cichej nocy" to tak polska kolęda jak z Cymańskiego Pavarotti
      (nie czepiając się już subiektywnej oceny autora notatki, bo co to za
      estetyczna kategoria "najpiękniejsze")

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka