swayzak77 20.11.06, 08:03 LOL szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy??? Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lozaprzesmiewcow Wigilia ... 20.11.06, 08:05 a ponoć tylko Wigilijny wieczór obdarza niektórych głosem... Odpowiedz Link Zgłoś
jola_dywity2 Proponuję tytuł "Faryzeusze ciemnemu ludowi". 20.11.06, 17:54 CD dołączą do "Naszego Dziennika". W wersji z orkiestrą IPN i TVP, CD będzie dodatkiem do "Wprost". Odpowiedz Link Zgłoś
prozzac Czy pan premier też śpiewał? 20.11.06, 15:03 Jeśli tak, to z niecierpliwościączekam na jego aranżacje. Odpowiedz Link Zgłoś
nessuno Re: Czy pan premier też śpiewał? 20.11.06, 15:41 prozzac napisał: > Jeśli tak, to z niecierpliwościączekam na jego aranżacje. Jeśli zaspiewają to tak, jak Jaro nasz humn, to cienko to widzę. A na poważnie, piSSiory mają chyba gówna w mózgownicach, zamiast mózgów.Kto kupi ten kicz? Mohery kupią, i nikt poza tym.A ile moherów czytuje "Życie"? Odpowiedz Link Zgłoś
marcus81 Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:17 Jako bonus powinna by dołączona wersja hymnu śpiewana przez premiera.:> Odpowiedz Link Zgłoś
bereciara Cymański cymbalista cymbal 20.11.06, 08:30 Lepiej niech sie osmieszaja a nie zajmuja gospodarka bo napewno spie...Czy wyborcy tych pseudoartystow tego oczekuja.To sie moze stac tylko u nas i tylko pod rzadami takich artychow jak tych z ksiezycem pod pacha.I jak sie nie maja z nas nie smiac w Europie.Oj sadzeniaki. Odpowiedz Link Zgłoś
r.siwy Re: Cymański cymbalista cymbal 20.11.06, 08:37 jestem na pis i dlatego dawał bym to tym którzy niegłosowali na PiS { bez urazy premier głosu niema niewiem jak Cymaniski ale terz smiem watpic w jego talent muzyczny } HehEH Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:47 Cymański solistą - nieporozumienie - nie widzę innego solisty poza kaczorkiem wybitnym wykonawcą hymnu Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:52 swayzak77 napisał: > LOL > szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy??? > Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie... Ciekawe komu takie gó.. PiSdzielcy wcisną ( no może Jezus Maria Rokicie ) Odpowiedz Link Zgłoś
herrdocent emisja w programie Kariery bariery 20.11.06, 08:57 Pośpiewamy za 3 lata jak koalicja dotrwa, cieniutkim głosem wyżyłowani na solidarną Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: emisja w programie Kariery bariery 20.11.06, 09:26 Wówczas bardzo na miejscu będzie wers: "Mizerna cicha stajenka licha". Tyle że bez niebieskiej chwały. Odpowiedz Link Zgłoś
wicary Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 08:59 Z ostatniej chwili Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 20.11.06, 08:59 Durne jednak te PiSdy bardziej niż się wydawało Odpowiedz Link Zgłoś
bpkw Moherowe berety 20.11.06, 09:04 Proponuje, zeby ten pisuarowy churek nie poprzestawal w swojej wokalnej dzialalnosci. Cymanski i jego koledzy moga wlaczyc do swojego repertuaru np. ten utwor... :))) www.bigcyc.pl/berety2.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
travell kupa kasy 20.11.06, 21:28 No właśnie i Znów ojciec dyrektor prowadzący... zarobi na nowego Maybacha. Mochery kupią płytkę bo ojciec każe. Całe emeryturki wydadzą. Szkoda tylko że Jarosław K. nie bedzie śpiewał.... Ach ten ekstycujący hymn, pajac!!!!!!! Ach, Ukraina. Odpowiedz Link Zgłoś
ponury_drwiacy_szyderca Cóż... 21.11.06, 08:47 Poruszona przez ciebie kwestia hymnu...nie wiem, czy ten mały idiota podpada tu nawet pod kategorię pajaca. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Skandal! 20.11.06, 09:22 Jak można w celach politycznych wykorzystywać pieśni religijne? Odpowiedz Link Zgłoś
evito swayzak77 brakuje ci konceptu co napisac 20.11.06, 09:24 chyba ci watraba wysiada , zbadaj pluc taka czernia . Chyba sie pomylilam , zyjemy nadal w czasach komunizmu ze tylko twoje zdanie sie liczy. Uszanuj tych ktorzy sie z tej plyty uciesza. Odpowiedz Link Zgłoś
milet_z_sedesu Jarosław K. bedzie śpiewał???????????????????????? 20.11.06, 09:27 Nieeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fnoll "w żłobie leży" to idealna dla PiS kolenda 20.11.06, 09:32 bo któż, jak nie oni, ma najbliżej do żłobu? J. Kaczyński może się ograniczyć do efektów dźwiękowych w tle, mlaszcząc na przykład ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 szkoda, posłuchałbym JKaczyńskiego ! 20.11.06, 09:51 miałbym płyte do straszenia mojej starej! Odpowiedz Link Zgłoś
uwolnic_cyce Re: Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 09:55 swayzak77 napisał: > LOL > szatan z ludzką twarzą :) spiewa kolendy??? > Idzie koniec świata, hipokryzja i psychomanipulacja pisiorków w rozkwicie... To nie jest ludzka twarz tylko jakaś straszliwa morda. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinowski11 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 09:58 Do żłobu hej... Odpowiedz Link Zgłoś
anyot Jaki Cymański - niekwestionowaną partię solo 20.11.06, 10:00 odstawi J. Kaczyński - jak zwykle! Odpowiedz Link Zgłoś
arek64 "Cicha noc" nie jest polską kolędą 20.11.06, 10:19 to tak w kwestii formalnej Odpowiedz Link Zgłoś
grali1 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 10:23 Jak to mówił Stuhr; "Spiewać każdy może - raz lepiej raz gorzej". Jak się jest nieudacznikiem w polityce, to się zaczyna cieńko śpiewać. Odpowiedz Link Zgłoś
aaronbund No to Steczkowska będzie miala cotygodniowe recita 20.11.06, 10:28 le w TVP, sowicie opłacane, za to wszystko co dla reżimowej, trzymającej w rękach telewizję, partii zrobiła. Odpowiedz Link Zgłoś
jurwal Cymański solistą w ciemnym charakterze ? 20.11.06, 10:40 Cymański to człowiek bez zasad. Niemniej jednak wciąż jest zapraszany przez media do wyrażenia swej opinii na potrzebny temat. W ten spsób buduje się image człowieka, którego powinno się omijać z daleka z powodu śliskości charakteru. Jednak media nie patrzą na takie drobiazgi. Liczy się szmal, tak jak dla Cymańskiego. Otrzymanie płyty z kolędami śpiewanymi przez posłów z PiS jest obrazą dla obdarowywanego a nie nagrodą. Ludzie ze szczytu PiS są tak fałszywi jak tylko może być człowiek. Jeśli nie fałszują w swych pieśniach to jest to wyjątek w regule mówiącej o ogromnym zakłamaniu polityków. Podobno tak włąśnie polityk powinien pracować. Kłamać, oszukiwać, oczerniać innych, to podstawy dobrego polityka ? Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper Potomek członka sanhedrynu? 20.11.06, 11:05 Cyniczny i zakłamany, zrobi wszystko byle byc przy korycie,nawet skazac na smierć niewinnego, byleby stado przy władzy utrzymać? Tradycje chlubne i stare.Każdy myslący inaczej to człowiek układu niegodny bycia członkiem tej społecznosci, co najwyzej dobry do pracy i płacenia wyzszych podatków. /to juz przerabialismy. Czyzby członkowie koalicji nie byli kształceni w PRL-u, bo po działaniach widze że tylko to im w głowach zostało. Na misje wojskowe tez powinni miec pierwszeństwo, sa świadomi a tacy jak ja niestety słuzyli za "komuchów", więc bolszewicy niech ida sami. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Wśród nocnej ciszy... 20.11.06, 11:07 Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi: "z ziemi polskiej do wolski". Jest zajebiście. W Tworkistanie jest już tak dobrze, że politykom nie pozostało nie innego do roboty, jak tylko nagrywać piosenki. Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 Kaczyński,Leper,Giertch!.. ..tenorów trzech ! 20.11.06, 12:15 ich spotkać ..wśród nocnej ciszy!.... strach... Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Czyzby to byl "labedzi spiew" PISu i ferajny? 20.11.06, 13:09 duzo bym dal... Odpowiedz Link Zgłoś
saionara777 Ludzie ! 20.11.06, 13:25 Jesteście chorzy z nienawiści ! Płakać się chce, gdy się czyta te prymitywne komentarze ociekające jadem. Żałosny naród, który splugawi wszystko, nawet święta i niewinne kolędy, byle tylko przy okazji opluć jakąś partię. Nie ma znaczenia jaką. Odpowiedz Link Zgłoś
niveau52000 Cymański solistą: politycy PiS nagrali płytę 20.11.06, 13:34 "Parlamentarzyści nagrali trzy najpiękniejsze polskie kolędy" no tak, z "Cichej nocy" to tak polska kolęda jak z Cymańskiego Pavarotti (nie czepiając się już subiektywnej oceny autora notatki, bo co to za estetyczna kategoria "najpiękniejsze") Odpowiedz Link Zgłoś