wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej i w konsekwencji, podporządkowania Polski interesom Rosji. I tak się stanie, zanim kadencja Nawrockiego dobiegnie końca. Pożegnajcie się z Erasmusami, wymianami studenckimi, wycieczkami do Wiednia czy Barcelony. Zamiast wakacji na Costa Brava będziecie stać trzy dni w
turystyczną bez prawa pracy. Potem kilka godzin na granicy, a niemiecki celnik będzie grzebał wam w walizkach. Zapomnijcie o wakacjach na Costa Brava. Wyjedziecie co najwyżej nad Balaton, o ile będzie was na to stać. Reżim to reżim i wolności myśli nie zniesie i zniesie wam internet. Ograniczy Facebooka
dwutygodniową wizę turystyczną bez prawa pracy. Potem kilka godzin na granicy a niemiecki celnik będzie grzebał wam w walizkach. Zapomnijcie o wakacjach na Costa Brava. Wyjedziecie co najwyżej nad Balaton, o ile was na to będzie stać. A ponieważ reżim to reżim I wolności myśli nie zniesie, to zniesie wam
, Nicei i San Tropez. Potem prze > jazd przez Prowansję i Awinion na drugi nocleg, a stamtąd Marsylia i Park Camar > que. Potem przejazd do Perpignan i stamtąd chcemy jechać do Carcassone, Girony > i Costa Brava, może też jedna wycieczka w Pireneje. W samej Francji już byliśmy
, a stamtąd Marsylia i Park Camarque. Potem przejazd do Perpignan i stamtąd chcemy jechać do Carcassone, Girony i Costa Brava, może też jedna wycieczka w Pireneje. W samej Francji już byliśmy kilka lat temu, ale wtedy był Paryż, Dieppe i Dolina Loary.
To się musiało zmienić , kiedyś wracałem z wycieczki studenckiej z Costa Brava i zmiennik szedł kimać w trumnie w podwoziu. I jechaliśmy z jedną długą przerwą na zwiedzanie Werony.
Byliśmy z młodym w Lloret Mar,piękne ale imprezowa straszna.Plaże super,no i dojazd do Barcelony też godzina,autobus ok 10 min i potem kolejka z pierwszej miejscowości za Lloret.Wysiadamy koło Sagrady na Płata de Cataluna.Rossa de Mar byliśmy cały dzień na wycieczce statkiem.piękna ale do
Chyba ktoś sporo przesadził.... :) Zdaję sobie sprawę z tego, że cena paliwa wzrosła ale moje koszty paliwa, autostrad, płatnych parkingów z 2017 wyniosły niecałe 320 euro + 475 zł wydane na paliwo w Polsce (przed chwilą sprawdziłam, bo wszystkie wydatki mam zapisane). Co prawda nie byliśmy wtedy w
witam, czy zna ktoś lokalne biuro na costa brava z którego można wykupić wycieczkę do Barcelony?
Takich zupełnie nieudanych wakacji, to sobie nie przypominam. Natomiast byłam raz na obozie, na którym się świetnie bawiłam, a już dwa lata później wspominałam z przerażeniem w oczach. Obóz na Costa Brava, dokąd jechaliśmy autokarem w upale przez pół Europy. Godzinie po ulokowaniu się w hotelu
Na wyspach ogólnie jest drożej ale jeśli masz wycieczkę z allinclusive to nie powinno mieć to znaczenia. Raczej kierowałabym się tym co oferuje dany hotel dla dzieci (brodzik, plac zabaw, animacje itp.), bliskością i jakością plaży oraz otoczeniem hotelu. Możesz podzielić się tymi ofertami, które
blisko czystej plaży, turkusowa woda, ładne widoczki. Czy opłaca się poleciec na własną rękę i wynając na miejscu jakiś pokój w hotelu lub prywatną kwaterę? Czy jak zliczę do kupy wszystkie koszty - przelot, zakwaterowanie, transfer z lotniska, wyżywienie itp. to czy nie wyjdzie na to samo co wycieczka