filemona_0, jakbyś mogła mejlika wystosować, podeślę Ci pytania. Jesteś z Warszawy?
slodkie:P filemona_0 napisała: > cici :-) Młody mówi tylko: mama, tata i baba - a tu dziś - niespodziewanie - si > ęgając po pierś, powiedział słowo nr 4. Widać, co dla niego ważne :-) ( wiem, ż > e niezbyt ładnie go uczę - cycy, ale stwierdziłam, że będzie mu łatwiej zapamię
filemona84 napisała: Za 4 osoby zapłacę 68 z > ł na 10 dni to 680 zl. O matkooo.gdzie Ty taki camping drogi znalazłaś???A może ja się nie znam;) . Więc jak mam zapłacić 5 tys albo więcej na zagraniczne wc > zasy to wolę jechać np 3 razy nad nasze morze. Ale pomyśl,jak te 3
filemona_0 napisała: > 'mama jest zwierzęciem towarzyskim' > > - doczytałam do tego momentu i dalej nie mam zamiaru. Autorze, do jakiego czyte > lnika kierujesz swój artykuł? Filemonko, kochana, pojęcie "zwierzęcia towarzyskiego" jest potocznym określeniem dość często
filemona_0 napisała: >2 dni temu próbowałam przez jakieś 6-7 godzin da > wać samą pierś i mały cały czas na niej wisiał, po odłożeniu do łóżeczka zaczął > płakać i opędzlował 100 z butli. To zamiast butli trzeba bylo ponownie podac piers. I zaakceptowac,ze noworodki nie
: forum.gazeta.pl/forum/w,570,123697911,123697911,od_21_03_uzywamy_SNS_przestal_przybierac.html od 21.03 uzywamy SNS - przestał przybierać Autor: filemona_0 28.03.11, 10:51 Mój synek ma 3 m-ce, karmiliśmy się mieszanie, z przewagą butelki. Chciałam przejść na pierś, za radą konsultantki laktacyjnej odciągałam pokarm w celu zwiększenia laktacji (ponad 20 dni, około 6-7 razy dziennie, nie
ogląda kota filemona. Fajnie jest ze nie tylko ja czekam na śnieg, chociaz przyznam że teraz głównie dlatego żeby móc pokazac go Kubusiowi, czekam aż przywieziemy do domu Choinke i będziemy ja z Kubusiem wspólnie ubierali. No i będziemy piec pierniczki, lukrowac je, malować i przyozdabiać czym