Czy ktoś pracuje w Flextronicu w Tczewie mieszkając w Trójmieście? Ile zajmuje Wam podróż do pracy i z powrotem? Jakie są Wasze opinie na temat zakładu? -- Ania i moje Słoneczko - Julka :-)))))
słyszałam, że jest tam byle jak :-( ludzie uciekają jakieś chore relacje pracodawca-pracownicy
moj kuzyn pracowal w gdyni jako operator cnc za 2500 brutto, wczesniej w takiej znanej amerykanskiej firmie flextronic za 960 brutto, a jeszcze wczesniej w holandii byl na stazu przez rok za 1000 euro, obecnie siedzi w anglii
moj kuzyn pracowal w gdyni jako operator cnc za 2500 brutto, wczesniej w takiej znanej amerykanskiej firmie flextronic za 960 brutto, a jeszcze wczesniej w holandii byl na stazu przez rok za 1000 euro, obecnie siedzi w anglii
Do pana autora autora artykulu,po pirwsze podobno dziennikarz ma byc rzetelny i nie powinny mu sie zdarzac pomylki typu: ze Flextronic to firma logistyczna bo to kompletna bzdura,tak sie sklada ze pracuje w EMC Ireland a Flextronic to firma produkujaca podzespoly ,plyty glowne i rozna inna
polsce wiecej,np. flextronic w tczewie k.gdanska,wybudowali okazale zaklady i? zatrudniaja ludzi w wieku 20-30 lat,powyzej 40-tki to wg tej firmy juz rencisci!(ciekawe ,bo normalnie trzeba jeszcze 27 lat do rzeczywistej renty przepracowac!)a zarobki niewiele wieksze niz te wspomniane 1200zl
. Strefa mogła się sprawdzić. Tak naprawdę, to w Polsce przyjęły się na poziomie: mielecka i śląska, tchewska, dzięki Flextronic oraz okolice Wałbrzycha i Legnicy dzięki VW i Toyocie. Mam nadzieję, że nic nie pochrzaniłem...
Witam i zapraszam: CARNIVAL BEATS 16 stycznia 2005 roku godzina 19:00 - 4:00 Magic City* Blue City Poziom +4 Al. Jerozolimskie 179 *Od godziny 22:00 wejście do klubu windą od strony Al. Jerozolimskich. Zagrają: * TREVA MASSIVE ZOUNDS FEAT. DJ FLEXTRONIC (D) * BASS MEDIUM