2 591 wyników w czasie 327 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jagodce! (początek wątku)

wszystkiego najlepszego!

Re: Jagodce!

thks :))

Jagodka

Jagodka to piekne imie!!!!!!!!!sorry ze nie na temat

Re: malutki pokój Jagódki

Az mi sie zachcialo jagod ze smietana!:-)))Sliczny pokoik Wilmo, przypomnialas mi, ze mam jeszcze trzy sloiczki jagod zostawionych "na czarna godzine", ale sobie podjem ;-)))) a pokoj ladny, ja bym nie dodawala zadnych kolorow, jest dobrze, a Jagodka tez piekna i fajna stronka

jagodka

ja do ciebie vrutusie pisze na tlen, a ty nie masz włączonego???? ale jesates!!!!!!!!!1 dobra, zarty na bok - nie beirz teego do serca. i love u za mailiki:-) -- Ja i Ty. Ty i Ja - jedna całosć. Na zawsze! Coś takiego ciekawego

Jagodka

Lepsza podobno jest wkladka miedziana, ta bez hormonow, ale wzmaga obfitosc miesiaczek , z tego wzgledu sie na nia nie zdecydowalam.

Re: Jagodka

simonkapl napisała: > Lepsza podobno jest wkladka miedziana, ta bez hormonow, ale wzmaga obfitosc mie > siaczek , z tego wzgledu sie na nia nie zdecydowalam. > Miedziankę miałam w sumie ponad 12 lat. Nie zauważyłam wzmożonych miesiączek u siebie z tego powodu. Były dokładnie t

jagodko

skoro sa szroniebieskie to lato jak najbardziej i wszystko z odcieniem niebieskim, jasne i pastelowe, rozowy beż,jens, biały,niebiesko- fioletowy,zgaszony roz,malinowy, szary ale nie ciemny ,bordo, makijaz jasny :O) delikatny rozowy, na zdjeciu widac ze oczka sa ku sobie wiec cien lekko wychod

Jagodko....

Ja juz mam jakis Twoj watek na liscie ulubionych. To lista tych autorow ktorzy "myslą" tak ciekawie ze zasluguja na pamiec. Dodac te rozwazania do ulubionych? jaa_ga napisała: > Tak należy sądzić po atakach OBU tych partii na PO. > Koalicja PIS-LID jest wobec powyższego REALNA

Jagodko

Tvn tez nie mam. Mialam za to kiedys niemieckie odpowiedniki tego programu. Ale tez zbytno nie ogladalam.Lepiej forum poczytac. -- moje dzieci Czekamy na Tadzia:)

Jagodko

Widzę że tez udzielasz rad nt włosów hihi -- Mój wykresik :o)

Jagodko

Ja robie tak, że nie czekam na wyroniecię, tylko układam wpierw wszystkie na blaszkach, one juz gotowe rosna, a potem do piekarnika. Rosną jeszcze sporo w piecu :) -- "To smutne, że głupcy są zawsze tacy pewni siebie, a mędrcy tak pełni wątpliwości" (B.Russell)

Jagodka

Moja druga coreczka Jagodka urodzila sie 29.07. Wazyla 3860, mierzyla 56 cm. Jest zdrowa i bardzo kochana. -- Gabrysia

1 2 3 4 5 6