Moi przyjaciele!!!!!!!!!!!!! Mamy Mistrza Polski!!!!! Cieszcie się razem ze mną. Wspaniała atmosfera na murawie w trakcie wręczania medali i patery. No i wspaniała feta na Rynku. Właśnie wróciłem. Podziwiajcie nas, Mistrzów Polski. Bijcie pokłony. Idę teraz świętować...
Jak ustaliły badania naukowe, tekst "Jazda jazda biała gwiazda" jest najbardziej dennym zawołaniem stadionowym, jakby to ujął arcystrateg Leszek Miller, to "absolutne zero". Jak można coś tak niewypowiedzianie beznadziejnego, bez kresu głupiego mieć za swą dewizę??? W Krakowie jest Cracovia
A tekst Pasów: "Wisła to k..." ??? Pasiaki to nawet swogo żadnego konkretnego odzewu nie macie, tylko nas potraficie wyzywać. Zakompleksione cieniaski BUHAHA
kanonik.pl/kazek/ -- ---i po co tyle krzyku?
gracias, gracias, garcias ;)
Brawo dla tego pana! Piep..yć ten cały system. Sport to zdrowie psychiczne, a zdrowie psychiczne to luz - walić Real!!! Jazda! Jazda! Jazda!!!
jazda!!jazda!!jazda!!biała gwiazda!!
BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIAŁA GWIAZDA!
ja bym nie liczkył na wiele!!!
wreszcie da się czytać bigiego :) Wykorzystajmy ten napływ ludu do naszego kraju! -- Brite Subiektywny Vlog Łódzki |
Jazda jazda jazda! - Biała Gwiazda! To raczej licho się z Łodzią kojarzy. A już od niektórych można za to dostać niezłe manto. Proponuję raczej: Łódź to nie Hameryka! Tu prawdziwa brzmi Muzyka!!! Wiem wiem. Liche. Ale może kogoś zainspiruje i zaproponuje coś na prawdę Extra?;)