Gość: Jaga-fan IP: *.cm.chello.no 05.11.03, 12:12 Hejo Wiselka! Kibice Jagiellonii pozdrawiaja z Oslo!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: @@@ Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: 145.1.105.* 05.11.03, 21:24 Tylko bez Brasilii? Takich oslabien jak najwiecej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FOXY JEŻELI WISŁA NIE WYELIMINUJE VALERENGI... IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 06.11.03, 00:49 TO SIE SKOMPROMITUJE.... ALE RACZEJ JĄ WYELIMINUJE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: *.pultusk.sdi.tpnet.pl 06.11.03, 08:20 Trener Kasperczak wraz z drużyną powinien wjechać na stadion traktore. Ale oni chyba nie mają poczucia humoru, tam, w Norwegii.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIAŁA GWIAZDA !!! :))) dobre, ale chyba nie mają......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 09:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIAŁA GWIAZDA !!! JAZDA JAZDA JAZDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 09:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ernest wampir Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: *.buga.uga.pl 06.11.03, 10:05 rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał, bo pana nie da się słuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bantak Czas Basalaja IP: *.euv / 10.173.38.* 06.11.03, 12:09 Gość portalu: ernest wampir napisał(a): > rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał, bo > pana nie da się słuchać. Masz calkowita racje.Odkad nastala era Basalaja w TVP kazdy ciekawszy-wazniejszy mecz komentuje ten sam czlowiek, pompatyczny i nieomylny J.B..Pomalu zaczynam sie przyzwyczajac do ogladania transmisji z wylaczana fonia. Godne pozazdroszczenia jest to iz pan Basalaj, na koszt tiwipi pewnie czyli wiadomo kogo, podrozuje namietnie po europie.We wtorek Rzym, w czwartek Oslo, za tydzien cholera wie gdzie.Zrozumiec jeszcze mozna gdy wysylaja czlowieka do jakiegos kraju gdy gra Polska lub druzyna z Polski, ale gdy wysylaja ludzi po calej europie bo jest jakis tam mecz i to w dodatku fazie grupowej LM lub w 1/128 PUEFA to chyba lekka przesada.Czy z Warszawy nie da sie zrobic przyzwoitej relacji z meczu jakich obecnie wiele? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DArek Re: Czas Basalaja IP: *.lomac.net / 10.0.0.* 06.11.03, 16:12 > > rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał, > > bo pana nie da się słuchać. > Masz calkowita racje.Odkad nastala era Basalaja w TVP kazdy > ciekawszy-wazniejszy mecz komentuje ten sam czlowiek, > pompatyczny i nieomylny J.B. No, Basalaj jest przynajmniej lepszy niz Szpakowski. Ten gosc to w ogole sie na pilce nieznal, a i mylil sie okrutnie. Patrick Viera czy Christian Vieri, to byla zadna roznica. Z dwojga zlego wole Basalaja. DArek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robin ale tanie hotele w norwegi IP: *.tele2.pl 06.11.03, 16:38 najwiekszy i 900 zeta za 2 to nieduzo jade tam na wakacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maff Re: ale tanie hotele w norwegi IP: 62.233.151.* 06.11.03, 17:17 W Copernicussie w Krakowie doba za JEDYNKE kosztuje 6.500 PLN (sześć tysiecy pięćset) - wiec ci norwegowie to jakas porazka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie wiem Co to znaczy ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 18:18 A co tak w ogóle mieli norwegowie na myśli nazywając wisłę zespołem "traktorzystów" ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stach DO P.CUPIAŁA IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.03, 02:04 Panie Cupiał zamiast kabli zacznij Pan produkować traktory dla swoich piłkarzyków a nazwę klubu zmień Pan na TRAKTORZYSTA KRAKÓW, lepiej będzie oddawała klasę drużyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -) JAZDA JAZDA JAZDA !!! BIAŁA GWIAZDA !!! IP: 212.244.18.* 07.11.03, 07:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dobrze poinformowany Ależ czego można się spodziewać po traktorzystach?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.03, 15:30 Nie ujmując nic Panom traktorzystą ,którzy w swoim fachu są naprawde dobrzy i szanowani. A co się tyczy traktorzystów z Reymonta.To Panowie co płaczecie o stadion ,Wam potrzeba tylko jakieś poletko i jazda ,jazda... Odpowiedz Link Zgłoś