Dodaj do ulubionych

Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom

IP: *.cm.chello.no 05.11.03, 12:12
Hejo Wiselka! Kibice Jagiellonii pozdrawiaja z Oslo!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: @@@ Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: 145.1.105.* 05.11.03, 21:24
      Tylko bez Brasilii? Takich oslabien jak najwiecej :-)
    • Gość: FOXY JEŻELI WISŁA NIE WYELIMINUJE VALERENGI... IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 06.11.03, 00:49
      TO SIE SKOMPROMITUJE.... ALE RACZEJ JĄ WYELIMINUJE
    • Gość: kibic Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: *.pultusk.sdi.tpnet.pl 06.11.03, 08:20
      Trener Kasperczak wraz z drużyną powinien wjechać na stadion
      traktore. Ale oni chyba nie mają poczucia humoru, tam, w
      Norwegii....
      • Gość: BIAŁA GWIAZDA !!! :))) dobre, ale chyba nie mają......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 09:38
    • Gość: BIAŁA GWIAZDA !!! JAZDA JAZDA JAZDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 09:37
    • Gość: ernest wampir Re: Tomasz Frankowski: Baraże pomogą Norwegom IP: *.buga.uga.pl 06.11.03, 10:05
      rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał, bo
      pana nie da się słuchać.
      • Gość: Bantak Czas Basalaja IP: *.euv / 10.173.38.* 06.11.03, 12:09
        Gość portalu: ernest wampir napisał(a):

        > rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał, bo
        > pana nie da się słuchać.
        Masz calkowita racje.Odkad nastala era Basalaja w TVP kazdy
        ciekawszy-wazniejszy mecz komentuje ten sam czlowiek,
        pompatyczny i nieomylny J.B..Pomalu zaczynam sie przyzwyczajac
        do ogladania transmisji z wylaczana fonia.
        Godne pozazdroszczenia jest to iz pan Basalaj, na koszt tiwipi
        pewnie czyli wiadomo kogo, podrozuje namietnie po europie.We
        wtorek Rzym, w czwartek Oslo, za tydzien cholera wie
        gdzie.Zrozumiec jeszcze mozna gdy wysylaja czlowieka do jakiegos
        kraju gdy gra Polska lub druzyna z Polski, ale gdy wysylaja
        ludzi po calej europie bo jest jakis tam mecz i to w dodatku
        fazie grupowej LM lub w 1/128 PUEFA to chyba lekka przesada.Czy
        z Warszawy nie da sie zrobic przyzwoitej relacji z meczu jakich
        obecnie wiele?
        • Gość: DArek Re: Czas Basalaja IP: *.lomac.net / 10.0.0.* 06.11.03, 16:12
          > > rzeczywiście panie basałaj, niepotrzebnie pan tam pojechał,
          > > bo pana nie da się słuchać.

          > Masz calkowita racje.Odkad nastala era Basalaja w TVP kazdy
          > ciekawszy-wazniejszy mecz komentuje ten sam czlowiek,
          > pompatyczny i nieomylny J.B.

          No, Basalaj jest przynajmniej lepszy niz Szpakowski.
          Ten gosc to w ogole sie na pilce nieznal, a i mylil sie
          okrutnie. Patrick Viera czy Christian Vieri, to byla zadna
          roznica. Z dwojga zlego wole Basalaja.

          DArek
    • Gość: Robin ale tanie hotele w norwegi IP: *.tele2.pl 06.11.03, 16:38
      najwiekszy i 900 zeta za 2 to nieduzo
      jade tam na wakacje
      • Gość: Maff Re: ale tanie hotele w norwegi IP: 62.233.151.* 06.11.03, 17:17
        W Copernicussie w Krakowie doba za JEDYNKE kosztuje 6.500 PLN
        (sześć tysiecy pięćset) - wiec ci norwegowie to jakas porazka.
    • Gość: nie wiem Co to znaczy ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.03, 18:18
      A co tak w ogóle mieli norwegowie na myśli nazywając wisłę
      zespołem "traktorzystów" ??
    • Gość: Stach DO P.CUPIAŁA IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.11.03, 02:04
      Panie Cupiał zamiast kabli zacznij Pan produkować traktory dla
      swoich piłkarzyków a nazwę klubu zmień Pan na TRAKTORZYSTA
      KRAKÓW, lepiej będzie oddawała klasę drużyny.
    • Gość: -) JAZDA JAZDA JAZDA !!! BIAŁA GWIAZDA !!! IP: 212.244.18.* 07.11.03, 07:38
    • Gość: Dobrze poinformowany Ależ czego można się spodziewać po traktorzystach?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.03, 15:30
      Nie ujmując nic Panom traktorzystą ,którzy w swoim fachu są
      naprawde dobrzy i szanowani.
      A co się tyczy traktorzystów z Reymonta.To Panowie co płaczecie
      o stadion ,Wam potrzeba tylko jakieś poletko i jazda ,jazda...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka