To Kęsik Zadwornemu w jednej z knajpek na ucho szeptał :))))) - podobno cebule i szczoteczkę przy drzwoach trzyma.
Kęsik to wyjątkowa k.....Nigdy uczciwą praca się nie zhańbił. Wychowany na komunistycznych wzorach, udawął wielkiego mówce na zebraniach partyjnych, coś a'la harcerz Jacek Piechota, ten który najbardziej przyczynił się do upadku Stoczni. A po cichu Kęsik zadawał się z Golemą. W ten sposób takie
A może by tak wybitny przedstawiciel narodu czyli radny Kęsik sam zasponsoruje nowy domek dla p. Jurczyka. Panie Kęsik zdaję sobie sprawę, że Jurczyk to część historii Szczecina i Polski. Ale to nie usprawiedliwia pana głupoty. Jeśli chce pan coś komuś dać, to niech pan to da od siebie, za swoje
dieta radnego 17 202,95 zł. Chyba się panu radnemu coś pomyliło. Dieta radnego, to ok. 2 200 zł miesięcznie, co za rok 2006 daje kwotę 26 400 zł.
Bardzo prosie - www.youtube.com/watch?v=IQYyVEg6V64 www.youtube.com/watch?v=3tF9EOn_-m4
no i po tej lekturze znów mam wrażenie że kandydatów wyciąga się z kapelusza... teraz stworzy się nierealny program, obieca się cuda wianki na kiju ...a finał jeśli ktoś z nich zostanie wybrany będzie wiadomy... A MOŻE KTOŚ Z JAKIMŚ DOŚWIADCZENIEM, POMYSŁEM, WIZJĄ I CHARYZMĄ????
Mickiewicz to prawdziwy pływak - Wcześniej startował z UW (pamiętacie jeszcze taką partię?) a teraz z SLD... zwykła prostytutka, Kęsik zapomniał chyba o swojej karnej sprawie za rozbój...
Kapitał zakładowy Spółki wynosi 130.341.000,- (sto trzydzieści milionów trzysta czterdzieści jeden tysięcy) złotych i dzieli się na 130.341 (sto trzydzieści tysięcy trzysta czterdzieści jeden) równych i niepodzielnych udziałów o wartości 1.000,- (jeden tysiąc) złotych każdy. Jeszcze więcej trzeb
Doczytalem wypowiedz radnego Kesika "Namawiam prezydenta do reorganizacji zasad zarządzania gminnymi nieruchomościami. Ten system jest kulawy. Czas najwyższy na przeprowadzenie prawdziwej rewitalizacji. Bez udziału i pomocy miasta SCR nie da rady sam przeprowadzić renowacji. A pomocy miasta nie
>Ciekawe, że przez tyle lat pięciu dyrektorów wydziałów i trzech wiceprezydentów nie potrafiło rozwiązać tej sprawy, np. siłą przestawić samochód. To pokazuje, że władze naszego miasta nie mają żadnego autorytetu. Przestawienie siłą samochodu ma być oznaką autorytetu ;-))))))))) Samochó
z tego, co widzę na tym zapytaniu, używa z kolei nazwy ul. Szczanieckiej! :-) Nie wiem więc, czy to taki autorytet :-D
Z kolei przeglądając dokumenty na stronie magistratu, trafiamy m.in. na interpelację radnego Kęsika, bądź co bądź pochodzącego z północnych dzielnic, który używa formuły od nazwiska, przynajmniej tak wynika z zapisów pozostałych nazw. Zaś wiceprezydent Chochulski odpowiada mu już o ulicy Wilczej
Kęsik to osoba, ktora dla pieniedzy zrobi wszystko. Pozalatwial juz wiele spraw dla Eurotrade, agencji reklamowej majacej wylacznosc na wieszanie reklam na slupach oswietlenia miejskiegow Szczecinie.Oplacaja mu tamtelefon komorkowyco bylo glosna sprawa zreszta, wszak Kesik nigdy nie byl
Kesik to osoba która dla normalności zrobi naprawdę dużo. Jak mniemam autor tego tekstu nie ujawni swojego nazwiska.W tym tekście jedno jest prawdą anulowanie, a raczej zaniechanie od wielu lat pobierania opłat za zajęcie pasa drogi przez nośniki reklamowe od firmy która nawet nie jest w więks
Oni się nie zgodzą na to żeby o referendum decydowali radni. Jurczyka muszą odwołać obywatele i to oni powinni podpisać się po referendum. Inaczej na jego wyniku może zaważyć pogląd że skoro rada zrobiła referendum to rada załatwi wszystko do końca. Najprościej zrobić tak jak chcą yuppiszon
źle kojarzy. Toż to zbitek totalnych negatywów. Mają szansę się trochę podreperować w głosowaniu w radzie za odwołaniem magazynowego dziadka