3 029 wyników w czasie 164 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

oj Kęsik, Kęsik...

To Kęsik Zadwornemu w jednej z knajpek na ucho szeptał :))))) - podobno cebule i szczoteczkę przy drzwoach trzyma.

Kęsik to wyjątkowa k....

Kęsik to wyjątkowa k.....Nigdy uczciwą praca się nie zhańbił. Wychowany na komunistycznych wzorach, udawął wielkiego mówce na zebraniach partyjnych, coś a'la harcerz Jacek Piechota, ten który najbardziej przyczynił się do upadku Stoczni. A po cichu Kęsik zadawał się z Golemą. W ten sposób takie

Kęsik

A może by tak wybitny przedstawiciel narodu czyli radny Kęsik sam zasponsoruje nowy domek dla p. Jurczyka. Panie Kęsik zdaję sobie sprawę, że Jurczyk to część historii Szczecina i Polski. Ale to nie usprawiedliwia pana głupoty. Jeśli chce pan coś komuś dać, to niech pan to da od siebie, za swoje

Piotr Kęsik

dieta radnego 17 202,95 zł. Chyba się panu radnemu coś pomyliło. Dieta radnego, to ok. 2 200 zł miesięcznie, co za rok 2006 daje kwotę 26 400 zł.

Tylko Kęsik!

Bardzo prosie - www.youtube.com/watch?v=IQYyVEg6V64 www.youtube.com/watch?v=3tF9EOn_-m4

Re: Tylko Kęsik!

no i po tej lekturze znów mam wrażenie że kandydatów wyciąga się z kapelusza... teraz stworzy się nierealny program, obieca się cuda wianki na kiju ...a finał jeśli ktoś z nich zostanie wybrany będzie wiadomy... A MOŻE KTOŚ Z JAKIMŚ DOŚWIADCZENIEM, POMYSŁEM, WIZJĄ I CHARYZMĄ????

Mickiewicz, Kęsik

Mickiewicz to prawdziwy pływak - Wcześniej startował z UW (pamiętacie jeszcze taką partię?) a teraz z SLD... zwykła prostytutka, Kęsik zapomniał chyba o swojej karnej sprawie za rozbój...

Dla Kęsika

Kapitał zakładowy Spółki wynosi 130.341.000,- (sto trzydzieści milionów trzysta czterdzieści jeden tysięcy) złotych i dzieli się na 130.341 (sto trzydzieści tysięcy trzysta czterdzieści jeden) równych i niepodzielnych udziałów o wartości 1.000,- (jeden tysiąc) złotych każdy. Jeszcze więcej trzeb

Kęsik jest normalny?

Doczytalem wypowiedz radnego Kesika "Namawiam prezydenta do reorganizacji zasad zarządzania gminnymi nieruchomościami. Ten system jest kulawy. Czas najwyższy na przeprowadzenie prawdziwej rewitalizacji. Bez udziału i pomocy miasta SCR nie da rady sam przeprowadzić renowacji. A pomocy miasta nie

Piotr Kęsik ;-))

>Ciekawe, że przez tyle lat pięciu dyrektorów wydziałów i trzech wiceprezydentów nie potrafiło rozwiązać tej sprawy, np. siłą przestawić samochód. To pokazuje, że władze naszego miasta nie mają żadnego autorytetu. Przestawienie siłą samochodu ma być oznaką autorytetu ;-))))))))) Samochó

ale radny Kęsik...

z tego, co widzę na tym zapytaniu, używa z kolei nazwy ul. Szczanieckiej! :-) Nie wiem więc, czy to taki autorytet :-D

Re: z prawie wszystkim się zgadzam, ale Wilcza?

Z kolei przeglądając dokumenty na stronie magistratu, trafiamy m.in. na interpelację radnego Kęsika, bądź co bądź pochodzącego z północnych dzielnic, który używa formuły od nazwiska, przynajmniej tak wynika z zapisów pozostałych nazw. Zaś wiceprezydent Chochulski odpowiada mu już o ulicy Wilczej

i znowu Kęsik....

Kęsik to osoba, ktora dla pieniedzy zrobi wszystko. Pozalatwial juz wiele spraw dla Eurotrade, agencji reklamowej majacej wylacznosc na wieszanie reklam na slupach oswietlenia miejskiegow Szczecinie.Oplacaja mu tamtelefon komorkowyco bylo glosna sprawa zreszta, wszak Kesik nigdy nie byl

Re: i znowu Kęsik....

Kesik to osoba która dla normalności zrobi naprawdę dużo. Jak mniemam autor tego tekstu nie ujawni swojego nazwiska.W tym tekście jedno jest prawdą anulowanie, a raczej zaniechanie od wielu lat pobierania opłat za zajęcie pasa drogi przez nośniki reklamowe od firmy która nawet nie jest w więks

napieralski kęsik wijas

Oni się nie zgodzą na to żeby o referendum decydowali radni. Jurczyka muszą odwołać obywatele i to oni powinni podpisać się po referendum. Inaczej na jego wyniku może zaważyć pogląd że skoro rada zrobiła referendum to rada załatwi wszystko do końca. Najprościej zrobić tak jak chcą yuppiszon

napieralskie kęsiki wijasowate z SLD prawda że się (początek wątku)

źle kojarzy. Toż to zbitek totalnych negatywów. Mają szansę się trochę podreperować w głosowaniu w radzie za odwołaniem magazynowego dziadka

1 2 3 4 5 6