Dodaj do ulubionych

Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka?

11.01.08, 21:37
"Może miasto powinno dać prezydentowi jakiś inny mały domek, który stoi
zgodnie z prawem?" Jawna kpina! Niech najpierw odda te miliony, jakie straciło
przez niego miasto. Nieudacznik jeden, który pogrążył Szczecin na długie lata.
W przeciwieństwie do tego, co pisze pani redaktor, nakazu rozebrania altany
nie uważam za krzywdę - sam se facet taki los zgotował i sam się "skrzywdził",
łamiąc prawo.
Obserwuj wątek
    • Gość: gryfek Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.cmht.nwest.nhs.uk 11.01.08, 22:20
      Pani redaktor zal starego schorowanego czlowieka. Mnie jest zal
      wielu ludzi w roznym wieku, ktorzy ponosza konsekwencje niedolnych
      rzadow ow czlowieka, rzadow ktore przyczynily sie do tego ze
      Szczecin jest "chory". A na marginesie, to dziwi mnie ze w artykule
      nie wspomniano, ze obecny prezydent Krzystek (osoba posrednio
      odpowiedzilna za ksztalt opisywanego planu) byl swego czasu zastepca
      Marian Jurczyka. Moze warto zapytac, czy panu Piotrowi Krzystkowi
      nie pomylilo sie w czyim interesie pelni swoj urzad i czy bardziej
      ceni sobie lojalnosc wobec swego bylego pryncypala, czy wobec
      obywateli miasta. Jezeli Szczecin ma stac sie liczacym miastem, to
      architektura typu samowolnie wybudowany jeden dom z dwoch altan
      powinna zniknac z krajobrazu.
      • swantevit Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? 11.01.08, 22:35
        Indianie polnocnoamerykanscy glupkow na prerii uwazali za swietych
        (sic!)
        Podobnie zbolszewizowani katolacy.
        Przyglup i przegraniec cieszy sie w tym kraju wiekszymi wzgledami
        niz czlowiek sukcesu popychajacy ten kraj do przodu.
        Tak trzymac a napewno bedzie gorzej!
    • Gość: cepr a mieszkanie Krzystka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 22:57
      Dajcie człowiekowi spokój. dlaczego pani Kowalewska nie jest taka
      dociekliwa w sparawie mieszkania Krzystka.zdaje się że prokuratura
      ostro pracowała w tej sprawie,może w końcu pora to upublicznić
    • Gość: mieszkaniec Kęsik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.08, 22:58
      A może by tak wybitny przedstawiciel narodu czyli radny Kęsik sam zasponsoruje
      nowy domek dla p. Jurczyka. Panie Kęsik zdaję sobie sprawę, że Jurczyk to część
      historii Szczecina i Polski. Ale to nie usprawiedliwia pana głupoty. Jeśli chce
      pan coś komuś dać, to niech pan to da od siebie, za swoje pieniądze.
    • Gość: GOŚĆ Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 83.168.106.* 11.01.08, 23:30
      Ale w Was zajadłości, zazdrości i zawiści. Piłsudski dostał dworek
      od ludu - a wy nieumiecie mieć szacunku do człowieka zasłużonego -
      tak Wam Jurczyk w oczy kole - a kto wybrał go na 2 kadencje. Wy na
      szczyty się niewspieliście (karku nienadstawialiście) ale każdemu
      żal że nie ma więcej. Śmiechu warte te przepychanki - a na Golęcinie
      i tak działki pójdą pod zabudowę bo Szczecin się rozrasta (już dawno
      powinno tam się domy budować), a że stoi tam jego chatka to niech
      stoi i dajcie temu człowiekowi spokój.
      • Gość: E. Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.dip.t-dialin.net 12.01.08, 01:59
        Nadstawial karku wspolpracujac z SB? Ciekawe.
      • Gość: mirek Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.08, 21:13
        a zapomniałeś,że Jurczyk w swojej ascezie był najlepiej zarabiającym
        prezydentem w Polsce. Zarabiał po kilkanaście tysięcy miesięcznie,
        jako senator też biedy nie klepał. Trzeba było oszczędzać i
        wystarczyłoby na kupienie mieszkania. Gdyby tylko co miesiąc odłożył
        5 tysięcy zł. ( za darmo miał samochód, wyżerkę itp.) to po 5 latach
        miał 300 tysięcy, a za tę kwotę trzy lata temu można było kupić
        ładne mieszkanie.
    • wodni.k Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? 11.01.08, 23:51
      Zapomnieli napisać, "Prezydent nieudacznik, legenda sierpnia 80 - TW Świety
      czyli kapuś".
      Niewiele mnie obchodzi, że facet jest schorowany. Prawo jest prawem
    • Gość: Vlad.H. Sa zwierzeta rowne ale sa zwierzeta rowniejsze... IP: 80.53.41.* 12.01.08, 00:03
      ludzie do polityki, garnijcie sie do polityki, bedziecie mogli gowno robic,
      podejmowac zle decyzje, szkodzic spolecznosciom lokalnym, krasc, robic
      przekrety, rozbijac samochody sluzbowe, ruchac ku.. za pieniadze podatnikow,
      pic wode w godzinach pracy na rachunek pracodawcy itd... tylko polityka, tylko
      polityka - zadnego polityka prawo i sprawiedliwosc nie tyka...
    • Gość: szczecinianin Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 01:31
      "Jeżeli radni [...], wydadzą wyrok na dom starszego, schorowanego człowieka po
      70-tce."
      eeee.... no, bez przesady, jakiego schorowanego. Jeszcze do niedawna piastował w
      magistracie za biurkiem, aż tu nagle się robi z niego schorowanego człowieka.
      • Gość: to ja Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.08, 09:17
        Jest schorowany, uwierz.... Nie będę przytaczał na co cierpi z szacunku do
        starszej osoby, ale spędził klika tygodni w jednym ze szczecińskich szpitali
        lecząc swoją rzadką dziś chorobę..
        • Gość: Michal Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.europe.hp.net 14.01.08, 10:04
          Gość portalu to ja napisał(a):

          > lecząc swoją rzadką dziś chorobę..:

          Syfilis ???

          a swoja droga to kogo to ?

          moj ojciec mial 3 operacje serca i ma chory zoladek - czy tez w
          zwiazku z tym moze lamac prawo... acha... i nie donosil na kolegow
          jak Jurczyk...
    • Gość: szczecinianin Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 01:34
      acha... a ten Jurczyk to jest jakiś bezdomny, czy jak? Przez całe życie nie
      dorobił się normalnego mieszkania i koczuje na działkach? Może mnie ktoś
      oświecić? Poważnie pytam.
      • Gość: zona.pijaka Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.icm.edu.pl 12.01.08, 07:47
        A ujadajcie sobie buldogi, ujadajcie. Pan Jurczyk i tak bedzie tam
        żył go końca swoich dni. To jego ziemia, jego własność.
        A ktokowiek odważy się włamać na jego teren, obojętnie kto, radni
        PiS czy nawet pół komendy Policji - temu odrąbię siekierą łapy.
        A jak nie da rady to stary kupi cysternę z paliwem i wypie.. całą
        komendę policji, prokuraturę i siedzibę PiS w powietrze.
        Jest umierający i gó.. mu zrobią.
        • Gość: aci Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 11:02
          niech se umiera w hospicjum
        • Gość: . Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 15:12
          Czytając powyższy post zony pijaka chyba nikt nie ma wątpliwości, że
          właśnie z takich powodów takich ludzi jak żona pijaka i jej kumpel z
          przerośniętej altanki na Golęcinie powinni być osiedlani w slumsach
          na przedmieściach, aby nie zasmradzać życia pozostałym mieszkańcom
          miasta...
      • Gość: E.S. Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.centertel.pl 12.01.08, 23:30
        Jurczyk posiadał [posiada] mieszkanie własnościowe w Szczecinie przy
        ul zakole,
    • Gość: ZIK Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.08, 08:16
      Artykuł niezły, ale co do szpetoty (lub piękna)-to autor nie
      powinien się wypowiadać. Dziennikarz powinien i musi być obiektywny
      i bezstronny. Podaje informację, bez własnych ocen i emocji. Ja
      mam "jelenia na rykowisku" i co?
    • Gość: buczynka Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 83.168.106.* 12.01.08, 09:44
      Dlaczego miasto ma dać p. Jurczykowi mały domek, skoro ten pan ma w centrum miasta duże mieszkanie. Poza tym z taką emerytura i oszczędnościami na pewno stać też go aby kupić sobie ten upragniony domek. Prawo powinno być dla wszystkich równe i nie widzę tu powodu do wyjątku, nawet jeżeli się ten pan zasłuzył dla miasta.
    • Gość: jasuka Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.08, 10:02
      Proponuję pozostawic, do czasu śmierci właściciela.Potem rozebrac i
      wykorzystac zgodnie z planem zagospodarowania.Niech Krzystek
      najpierw odda swoje 143m2, które dostał w prezencie od miasta.
    • Gość: aci Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 10:58
      Jurczyk to zwykły arogancki szkodnik. Jak można o nim mówić, że ma jakieś zasługi dla naszego miasta? Jakim prawem może sobie kpić z przepisów i z innych ludzi? Dlaczego pomagają mu w tym ludzie którze teraz mają pewną miarę władzy?
    • andreas.007 Pan Jurczyk mial mieszkanie! 12.01.08, 14:16
      Pan Jurczyk miał mieszkanie bodaj na Przyjaciól,
      co z nim zrobił nie wiem?

      Nie zgadzam sie z naginaniem prawa pod jedna osobe,
      a cała ta sprawa zakrawa mi pod afere ze zmiana ustawy!
      Nie moze byc tak, ze pod jedna osobe ustawia sie prawo,
      natomiast zupełnie inna kwestia jest sytuacja b. prezydenta!

      Jezeli miasto lituje sie nad sytuacja pana prezydenta Jurczyka,
      to pytam co ze sprawa sadowa zerwania umowy z niemiecka firma,
      ktore to nasze miasto kosztowało bodaj 10 mln -
      moze miasto sie wycofa i z tego...?

      Pan Krzystek zamyka szkoly i szpitale, bo nie chce doplacac...
      ale widac to chlop o gołebim sercu...!

      ;)
      • Gość: Michal Pogonic dziada a rudere rozwalic!!! IP: *.europe.hp.net 12.01.08, 14:23
        > ktore to nasze miasto kosztowało bodaj 10 mln -

        25 mln. ale dziad magazynier ma oddac tylko 10 mln.
        • Gość: zona.pijaka Re: Pogonic dziada a rudere rozwalic!!! IP: *.icm.edu.pl 12.01.08, 15:14
          Szczekajcie kundle dalej!
          • Gość: . A propos kundli IP: *.chello.pl 12.01.08, 15:22
            Masz na myśli kundla-magazyniera, współpracownika SB, donoszącego na
            swoich kolegów, którego poziom inteletualny został zdiagnozowany
            przez mocodawców z Małopolskiej jako wyjątkowo niski, a który w
            końcu doprowadził miasto do ruiny?
            • Gość: michal Re: A propos kundli IP: *.europe.hp.net 12.01.08, 15:46
              tak, tak.. to ten sam co zwloki Reagana prosil pozdrowic.

              jak nie bedzie chcial altanki opuscic, to wysadzic go w powietrze
              wraz z nia... lecac w gore bedzie mogl krzyczec: "ludu, moj ludu,
              cozem ci ja uczyyyyyyyyyy.....aaaaaaaaaa!!!!!!!"
    • Gość: galimatias Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 83.168.106.* 12.01.08, 17:53
      Za złamanie prawa nagroda- nowy domek.
      Agenta SB bronią jego dawni zleceniodawcy????
      • absztyfikant Dajcie juz spokoj z tym Magazynierem 12.01.08, 17:57
        Nie chce o nim wiecej slyszec. Dostanie za swoje na Sadzie
        Ostatecznym, a teraz niech juz sobie mieszka.
        • Gość: Michal wysadzic altamke w kosmos! IP: *.europe.hp.net 12.01.08, 17:59
          ja rozumiem, ze mieliscie wspolnego protektora Jacka P. - ale nie
          przesadzaj... wysadzic w powietrze - dynamit moga podkladac ci, na
          ktorych donosil.
    • Gość: waldked Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.net.fone.pl 12.01.08, 19:38
      Dali by jemu już święty spokój !
      Prezydentem miasta był dupowatym, lecz to starszy schorowany
      człowiek, z niebagatelnym życiorysem. Niech się cieszy emeryturą.
      • Gość: Michal Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.europe.hp.net 12.01.08, 19:40
        Gość portalu: waldked napisał(a):

        > lecz to starszy schorowany
        > człowiek, z niebagatelnym życiorysem

        SBecki kapus, klamca lustracyjny.
    • Gość: Irena chce przeczytac ten projekt ,gdzie go znajde w int IP: *.chello.pl 12.01.08, 19:59
      podajcie mi stronke gdzie poczytam sobie o tym projekcie
    • Gość: Mimi Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.08, 20:17
      Moim zdaniem powinno się rozebrać ten dom. Dobrze wiedział że gdy
      budowano ten dom to robił to wbrew prawu, gdyż nie można stawiać
      takich budowli na działkach. Dlaczego ma być wyjątek? Wiem jest
      starszy, schorowany, ale gdy to budował to był młodszy i wiedział co
      robi. Jezeli ta samowola budowlana zostanie zalegalizowana to
      powinny wszystkie takie budowle zostać zalegalizowane. Żadnych
      wyjątków, przecież wszyscy jesteśmy sobie równi, no chyba że w
      Szczecinie są równi i równiejsi.
      • Gość: zona.pijaka Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.icm.edu.pl 12.01.08, 20:28
        Jednak kundle nie przestają szczekać. A moim zdaniem powinno
        obowiązywać święte prawo własności. Masz akt notarialny na grunt to
        możesz sobie budować co chcesz. I jak chcesz. Twoja własność, twój
        zamek. Ale wiem, tu na forum są sami zwolennicy komunistycznych
        zasad udzielania zgody na budowę przez państwo. Jakieś durne zasady
        planów przestrzennych, łapówek dla planistów, architektów.
        No cóż, albo ja jestem normalniejsza od Was wszystkich - albo Wy
        wszyscy komuniści jesteście mądrzejsi odemnie. Szczekajcie dalej.
        • Gość: mirek Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.08, 21:20
          zgadza się. jak mam AKT WŁASNOŚCI to mogę tym dysponować. Jurzcyk
          natomiast nie ma prawa własności do tego terenu, zresztą tak jak
          każdy członek pracowniczych ogrodów działkowych. I budował nie na
          swoim terenie a na terenie miasta. Na tej samej zasadzie mógłbym
          postawić samowolę na Jasnych Błoniach, a potem bronić swojej
          prywatnej własności.
          • andreas.007 Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? 12.01.08, 21:55
            nie mam nic przeciw panu Jurczykowi,
            mam nadzieje intencje miał dobre, ale nie umiał.
            Kazdy musi ponosic konsekwencje swoich decyzji.

            Nie ma wyjatków!

            Dobrymi intencjami piekło wybrukowane!

            Jak podejmuje zła decyzje - nie ma zmiłuj.
            Pozostaje skrucha... tu jej nie ma!
        • Gość: kmicic Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 12.01.08, 23:42
          Masz akt notarialny na grunt to
          > możesz sobie budować co chcesz. I jak chcesz. Twoja własność, twój
          > zamek.

          Proponujesz, aby właćiciel aktu notarialnego na grunt mógł sobie
          walnąć na posiadanym terenie:
          - pomnik Hitlera
          - wieżowiec dwudziestopiętrowy
          - grobowiec rodzinny?
          Mój grunt, moja twierdza? Może i tu są sami komuniści, ale ty za to
          tkwisz jeszcze w średniowieczu (i w dodatku obrałaś sobie rolę
          feudała w tej swojej RPG, chociaż mentalnie bliżej ci do chłopki
          pańszczyźnianej).
          • Gość: pangea Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 89.16.85.* 12.01.08, 23:51
            ale juz przeciez ktos napisal, ze ogrodki dzialkowe nie sa
            wlasnoscia, wlascicielem jest MIASTO!!!!!
            • Gość: załamana Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 217.153.158.* 10.02.08, 16:53
              i własnie dlatego,że właścicielem jest miasto i akurat miasto na tym
              terenie ma sobie zamiar budowac przedszkola i restauracje co
              oczywiście jest głupim posunięciem no bo po co w takiej dzielnicy
              restaurtacje to ludzie, którzy nie mieli innego wyjścia i wybudowali
              się na działkach teraz mają zostać wyrzuceni ze swoich domów, w
              które włożyli wiele zdrowia jak i pieniędzy... gratulacje... nie
              chodzi tu tylko o p. Jurczyka nie tylko on mieszka na działce...
              takich ludzi jest wielu...
    • Gość: mirek dlaczego tyle stron? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.08, 22:00
      dyskusja skoncentrowała się na Jurczyku, podczas gdy znacznie
      ważniejszym problemem jest wielkość tego dokumentu. Urzędnicy od
      Cechaka sobie poszaleli. Przypuszczam,że utworzono setki terenów
      elementarnych czasami wielkości znaczka pocztowego, i w nzcznej
      większości są te same zapisy. A wystarczyłaby mapa z wydzielonymi
      kilkoma obszarami na których obowiązuje zabudowa mieszkaniowa czy
      usługowa, ale wtedy urbaniści straciliby pracę i nie mieli co robić.
      A tak udają, że dbają o harmonijny rozwój miasta a praktycznie dbają
      tylko o swój własny "rozwój".
    • Gość: sss Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.chello.pl 13.01.08, 00:23
      przyznajcie mu mieszkanie a dom do rozwalki- proste jak drut
      • Gość: zona.pijaka Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.icm.edu.pl 13.01.08, 07:34
        Jedna czerwona komunistyczna świnia napisała
        > Proponujesz, aby właćiciel aktu notarialnego na grunt mógł sobie
        walnąć na posiadanym terenie:
        - pomnik Hitlera
        - wieżowiec dwudziestopiętrowy
        Odpowiadam, tak - to co chce. Tak jest w cywilizowanym świecie. A
        buduje to tak by nie stwarzało zagrożenia dla życia.

        Druga komunistyczna świnia napisała
        > ale juz przeciez ktos napisal, ze ogrodki dzialkowe nie sa
        wlasnoscia, wlascicielem jest MIASTO!!!!!

        Prawda jest inna, te tereny nie należały do Polski, w cywilizowanym
        świecie nie ma czegoś takiego jak "własność miasta".
        Więc jeśli już szukacie własciciela to zajrzyjcie w przedwojenne
        księgi. Właścicielem swojej działki jest jednak Pan Jurczyk.
        Bo tylko komunistyczne świnie Wam podobne, wymyśliły rzecz nieznaną
        w cywilizowanym świecie. Pojęcie "użytkowanie wieczyste".
        pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%BCytkowanie_wieczyste
        Ujadajcie weszki dalej.
        Gdybym przy stoliku w knajpie dowiedziała się że obok siedzą
        komunistyczni Andreasopodobni popaprańcy z esbeckimi emeryturami -
        to zwymiotowałabym.
        • Gość: działkowiec Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: 83.168.75.* 13.01.08, 07:52
          Gość portalu:żona pijaka napisał(a):
          >Właścicielem swojej działki jest jednak Pan Jurczyk.

          Zgodnie z prawem dot. Rodzinnych Ogrodów Działkowych Pan Jurczyk
          jest właścicielem tego co znajduje się na działce a sam grunt
          nie jest Jego własnością.
          Jeśli ma akt własności na działkę,na której wybudował altankę
          to jest to kolejny przekręt.
        • Gość: Michal Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.europe.hp.net 13.01.08, 09:21
          to nie jest uzytkowanie wieczyste - idioto.
          • Gość: Michal zona.pijaka - kolejny wiejski filozof ? IP: *.europe.hp.net 13.01.08, 09:27
            www.lasin.pl/index.php?id=0&id_sub=23
            poczytaj polmozgu i nie rob wiecej z siebie idioty.
            • Gość: zona.pijaka Re: zona.pijaka - kolejny wiejski filozof ? IP: *.icm.edu.pl 13.01.08, 10:35
              Gość portalu: Michal napisał(a):
              > www.lasin.pl/index.php?id=0&id_sub=23
              > poczytaj polmozgu i nie rob wiecej z siebie idioty.

              To ty przygłupie obrosłeś w komunistyczne przepisy że na swojej
              własności trzeba budować tylko to na co kubański urzędniczyna ci
              pozwoli. A nie to co chcesz. Przyjdzie kiedyś czas że mądrzejsi
              dojdą do władzy i uporządkują przepisy. Ze wydział urbanistyki
              bedzie zatrudniał tylko 2-je ludzi do planowania budowy na swoim
              terenia. Ze zlikwidowana będzie narośl komunistyczna w postaci
              Planowania Przestrzennego na nie swojej własności. Ze
              bezprzedmiotowe dyskusje Rady Miasta z niejaką Pacyną_Kit nad
              zablokowaniem budowy prywatnemu włascicielowi terenu Łuszczewskiemu -
              bo nie chce dawać przekupnym radnym łapówek. Kiedyś to się skończy.
              Może dożyję takich czasów.
              • Gość: Michal tak jak juz pisalem wczesniej IP: *.europe.hp.net 13.01.08, 10:39
                dziada magazyniera na bruk a altanke buldozerem - zeby kamien na
                kamieiu...
                • Gość: zona.pijaka Re: tak jak juz pisalem wczesniej IP: *.icm.edu.pl 13.01.08, 10:48
                  Gość portalu: Michal napisał(a):
                  > dziada magazyniera na bruk a altanke buldozerem - zeby kamien na
                  > kamieiu...

                  Spróbuj dziadu. To ci łapy siekierą odrąbię.
                  • Gość: Michal Re: tak jak juz pisalem wczesniej IP: *.europe.hp.net 13.01.08, 10:55
                    bylo napisane wczesniej, zeby dynamit pod rudere podlozyli ci, na
                    ktorych ten SBecki kapus donosil.

                    a ty sie smieciu nie rzucaj bo i tak juz masz duzo problemow na
                    karku.
                    • Gość: zona.pijaka Re: tak jak juz pisalem wczesniej IP: *.icm.edu.pl 13.01.08, 11:12
                      Gość portalu: Michal napisał(a):
                      > bylo napisane wczesniej, zeby dynamit pod rudere podlozyli ci, na
                      > ktorych ten SBecki kapus donosil.

                      No i wreszcie wyszło szydlo z worka. Prawdziwe oblicze
                      komunistycznej wszy. Jak nie da rady prawnie to podłożyć komuś.
                      dynamit.
                      Jak ktoś dorobił się własnym wysiłkiem - to znacjonalizować.
                      Jak już nie ma sposobu to wywieźć do lasu i wykopać dół.

                      Przed chwilą usłyszałam w radio że podobni tobie "polacy" z
                      nienawiści do wiary, zamordowali ksiedza w parafii. A w drugiej
                      parafii zamordowali gospodynię księdza. I z właśnie takich kreatur
                      m.in składa się nasza Polska.

                      > a ty sie smieciu nie rzucaj bo i tak juz masz duzo problemow na
                      > karku.
                      O moje problemy się nie martw dziadu, zawszę dam radę siekierę
                      unieść by ci uciąć ten zawszony łeb.
        • Gość: mirek Re: Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.01.08, 22:13
          widzę,że żona pijaka ma coś wspólnego niektórymi niemcami i uważa że
          niemcy nadal są właścicielami terenów w Szczecinie. Ja pod takim
          stwierdzeniem bym się nie podpisał.
    • Gość: Stalla Marinowska To Krzystek odwdzięcza się swojemu szefowi (no txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.08, 07:48
      • Gość: Mieszkaniec Re: To Krzystek odwdzięcza się swojemu szefowi (n IP: *.chello.pl 13.01.08, 09:52
        Czy prawo w tym kraju istnieje? Czy mamy je stosować wybiórczo?
        Przecież TW ŚWIĘTY jest także obywatelem tego kraju i powinień go
        przestrzegać!!!! Dość swiętych " krów " prawo dla wszystkich
        jednakowe!!!!!!!!!!
    • Gość: Michal pasozytowi Jurczykowi chca zezwolic na bezprawie IP: 15.203.169.* 13.01.08, 10:59
      a przedsiebiorcom placacym ciezkie podatki i inwestujacym grube
      tysiace, rzucac klody pod nogi ?

      www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080112/SZCZECIN/220303844

      czyzby Krzystek odwdzieczal sie Jurczykowi za swoje 150 m2 ?
      • Gość: zona.pijaka Re: pasozytowi Jurczykowi chca zezwolic na bezpra IP: *.icm.edu.pl 13.01.08, 11:22
        Gość portalu: Michal napisał(a):
        > a przedsiebiorcom placacym ciezkie podatki i inwestujacym grube
        > tysiace, rzucac klody pod nogi ?
        >
        > www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080112/SZCZECIN/220303844

        O co ci chodzi przygłupie? Przecież wyraźnie tam napisano. Ze tylko
        dzierżawią. Skoro dzierżawią to i pewnikiem w ksiedze wieczystej
        właścicielem jest Skarb Państwa. Więc SP może planować na swojej
        własności co chce.

        Jest to zupełnie inna sytuacja niż u Pana Jurczyka. Tu dla odmiany
        Skarb Państwa nie ma założonej dla siebie księgi wieczstej, w której
        pisałoby ze właścicielem jest SP.
        Za to są jeszcze stare poniemieckie akty własności, na której
        widnieją zupełnie inni właściciele.
        • Gość: Vlad.H. Re: pasozytowi Jurczykowi chca zezwolic na bezpra IP: 80.53.41.* 13.01.08, 13:02
          > Za to są jeszcze stare poniemieckie akty własności, na której
          > widnieją zupełnie inni właściciele.

          I? Marys J. pochodzi z wsi obok Czestochowy (znam takich co pamietaja bardzo
          dobrze aktywiste Jurczyka uganiajacego sie za dziewuchami w wieku szkolnym) - po
          co wyskakujesz jak diabel z pudelka z jakimis tekstami o niemieckich wlascielach
          - a kto byl wlascielem przed niemieckimi wlascicielami, a kto jeszcze wcczesniej
          - co za roznica ze 400 lat temu pismo stalo byc powszechne i dawalo sie spisac
          akt wlasnosci a np 1300 lat wczesniej przekazywano akt wlasnosci ustnie?
          Historyczne badania wskazuja ze na tych obszarach w czasie kiedy zaczela tworzyc
          sie panstwowosc byli slowianie - mozna zatem mowic o uprawdopodobnieniu
          slowianskich praw wlasnosciowych ktorych jak sie wydaje Polanie sa naturalnymi
          spadkobiercami.
    • Gość: Zorientowany. Plan dla Golęcina, czy dla domu Jurczyka? IP: *.centertel.pl 14.01.08, 12:07
      Takich samowolnych budynków na ogrodach działkowych w Polsce są
      setki tysięcy, obecnie w kilku miastach w Polsce toczy się więcej
      takich postępowań , a to jest dopiero początek. Takich samowolnych
      budynków na tzw. ogrodach działkowych które wybudowano za
      pozwoleniem działaczy PZD będzie coraz więcej, gdyż cały czas są
      budowane nasteępne domy. Za ten stan rzeczy winę umyślna ponoszą
      organy Polskiego Związku Działkowców(PZD). To na ich grucie, za ich
      pozwoleniem, na gruncie będącym w większości w użytkowaniku
      wieczystym PZD dopuszczono się tych samowoli. Działkowiec jest tylko
      uzytkownikiem działki(gruntu), według prawa to użytkownik wieczysty
      czyli PZD jest właścicielem takich budynków na ogrodach. Pan Jurczym
      ma tylko prawo do nakładów jakie poczynił na ten dom. Nie można być
      właścicielem budynku na nie swoim gruncie. A grunt na którym stoi
      domek Jurczyka nie należy do niego. To PZD powinien ponieść
      konsekwencje z budowy tego domu, koszty np. rozbiórki i kary za
      samowolę budowlaną. To zarządy ogrodów czyli PZD w całej Polsce
      pozwalaja ludzim budować takie domy! W Poznaniu jest ogród w którym
      mieszka ponad 600 osób i tam są domy nawet 200 metrowe.
      Dlatego jeżeli zalegalizują dom Jurczyka to te kilkaset tysięcy
      domów w całej Polsce również powinno mieć takie prawo!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka