karla007 napisała: > czulyscie je? pierwsza core urodzilam w Stanach, syna w PL, w obu przypadkach m > ialam znieczulenie, i w obu bóle parte to juz czulam (choc w Stanach na pewno m > niej)...moje pytanie jest takie: czy jest w ogole mozliwe nie czuc tych boli je > sli sie
karla007 napisała: > ??? > znam niejedna osobe, ktora tak zrobila, to jest normalna procedura przy rejestr > acji w USC, chcesz polska/zagraniczna wersje - masz > potem nikt nie bedzie sobie lamal jezyka niepotrzebnie albo pisal z bledem To nie jest normalna procedura
karla007 napisała: > tak, mozna - moje córa jest w papierach amerykanskich przez V i C a w polskich > przez W i K... To zdecydowanie niezgodne z prawem. -- O książkach
no właśnie : udajesz i to męczy. ile jeszcze masz zamiar?? 10, 15 czy 20 lat. rzuć te maski i postaw pijakowi twarde warunki. karlo bbcd 007. myslałas o al-anonie???
karla007 napisała: > no wlasnie - czy jest taka mozliwosc tu w Stanach? zalezy od stanu, ale nawet tam gdzie nie ma regulacji w tym zakresie jest to bezdennie glupie i nieodpowiedzialne padlo pytanie o auta tylko z jednym rzedem siedzen: otoz w takich wypadkach dziecko moze
karla, napisalam Ci o moim lusterku na wrzesniowkach, jeszcze raz wklejam link: www.toysrus.com/product/index.jsp? productId=2402035 Goraco polecam! -- Eva (04-09-2007)
karla007 napisała: > etycznie jak najbardziej to samo... > od czego sa biblioteki w takim razie? osobiscie z zasobow bibliotecznych korzystam bardzo rzadko, zazwyczaj na bestsellery trzeba czekac w kolejce wiec wole sobie kupic wlasne ksiazki, i po przeczytaniou zatrzymac
karla007 napisała: > pracowalam kiedys w sklepie z mapami i przewodnikami - ludzie czesto > kupowali przewodnik, jechali na wakacje a po tygodniu ksiazki > zwracali - aha, i nie byli to Polacy bynajmniej... to nie to samo, w koncu na pupe tych map nie zakladali
nigdy nie wklejalam zdjec wiec nie wiem czy sie uda... <script type="text/javascript" src="fotoforum.gazeta.pl/zajawka.xjs? id=1210443742&a=karla007&tag=&showTitle=1&count=3&defaultStyles=1"> </script>
karla007 napisała: > On jest generalnie bardzo zazdrosny, zawsze chce sie > wcisnac w srodek, i szczeka jak widzi, ze na przyklad siedze za > blisko meza:-) Juz samo to jest bardzo niepokojace! a pies ma dopiero rok! Proponuje pokazac mu gdzie jest jego miejsce zanim w domu
karla007 napisała: > Poza tym moglabym przy okazji zobaczyc czy na przyklad w kazdej > dwojce rzeczywiscie sa oba lozka zajete itp itd. > jesli szpital ma dobra renome to na pewno sporo kobiet tam rodzi i raczej nikle szanse, ze nie bedzie drugiej pacjentki w pokoju
karla007 napisała: > W St. Barnabas w Livingston ma naprawde niezla opinie, moja corka byla tam operowana i bylam zadowolona > Jestem zla, bo skoro nie pozwola mi zobaczyc wczesniej pokoi to nie wiem czy te > dwojki sa az takie zle, ze trzeba brac jedynke wez jedynke
karla007 napisała: > - te 12 tygodni to FMLA czy cos innego? ja sie troche pogubilam jak to wszystko > > tu dziala - kiedy short term disability, kiedy FMLA, kiedy NJ leave act (czy > jak to sie tam nazywa), ile z tego jest platne itp. poki co oszczedzam wolne > dni
karla007 napisała: > Hej, > A NJ tez moze byc? a gdzie w NJ? A juz najbardziej to ubolewa moja mama w Polsce, ze do konca bede > pracowac... No ale co robic, taki kraj! Pozdrawiam! u mnie to samo, moja mama nie rozumie, ze moge isc na zwolnienie dopiero 2 tygodnie
karla007 napisała: > > Pola, Lena i Nela - jak myslicie, czy kazde z nich bedzie tu wymawiane OK? > czy na przyklad Lena stanie sie tu Lina? Lena bedzie Lina, bo mam kolezanke Lene, ktora chyba wszyscy oprocz mnie nazywaja Lina... Nela, nie wiem wydaje mi sie ze tez jest