Chciałabym otworzyć w Krasnymstawie klub malucha dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W takim klubie dzieci miałyby zapewnioną profesjonalną opiekę,wyżywienie,zajęcia dodatkowe. Moje pytanie kieruje do rodziców maluchów czy byliby zainteresowani taka "placówką" dla swoich dzieci.? Proszę o
mój maluszek chodził do żłobka miejskiego od kiedy skończył 8 miesięcy aż do skończenia 3 lat i jestem bardzo zadowolona opieka żywienie jest super polecam
witam...planuje założyć w Żywcu tzw Klub malucha..do Klubiku przychodziłyby dzieci w wieku 6 miesięcy- 3 lata. Chciałabym żeby to było takie fajne miejsce gdzie rodzice mogliby zostawiać swoje dzieci...w czasie pobytu dzieci robilibyśmy jakieś fajne zabawy, ciekawe zajęcia. Zajęcia będą
,5 centrum (TESCO + lider) to biorąc pod uwage wszystkie koszty - żyć się z tego nie da. Inne formy raczej się nie sprawdzą. Ale nie zniechęcam, próbuj, a jak już coś takiego stworzysz to ja moge dzieciom bajki czytać - bo lubie. iwonahup napisała: > witam...planuje założyć w Żywcu tzw Klub
Zapraszamy dzieci od ok. 1,5 roku do naszego Klubu Malucha > www.ekoludek.com.pl Prowadzimy małą grupkę 8-10 osobą, którą zajmują się dwie doświadczone opiekunki (z wykształceniem pedagogicznym).Odkrywamy i rozwijamy zdolności dzieci. Uczymy naszych podopiecznych samodzielności
O 18 mc-a życia przyjmuje także Klubobawialnia Cotton Mill, warto zajrzeć przed oddaniem dziecka do normalnego żłobka, gdyż można tam przebywać i mieć na oku dziecko, podczas gdy ono będzie pod opieką wykwalifikowanych animatorek :) polecam!
Witam, Chciałabym się dowiedzieć czy pomimo istniejących na Bemowie przedszkoli prywatnych oraz klubów malucha, byłby ktoś zainteresowany nowo powstałym klubem dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat ? Zastanawiam się nad założeniem Klubu w okolicy skrzyżowania ulic Górczewskiej/Powstańców Śląskich
Klubów Maluch nigdy nie za wiele;)0Ale ostatnio, w tym miesiącu powstał superowy w Lilla House na Górczewskiej 129!!!właśnie zapisalam tam córeczke;)) Niedrogo, profesjonalnie i co najważniejsze super rodzinny klimat plus fitness i taniec dla mam;)) po więcej szczególow zapraszam na marlenawawa@vp.pl
Witam, chcę załozyć w łowiczu klub malucha, działający przez cały dzień. Klub dla dzieci w wieku 2,5 - 6 lat, z wyzywieniem. Chcemy otworzyc taki klub razem z kolezanka, obie mamy wykształcenie pedagogiczne. Klub zapewnilaby róznego rodzaju zajecia dla dzieci z jezykiem angielskim wlacznie
Witam, Chcę otworzyć w maju 2009 prywatny Klub Malucha w Wirach - opieka nad dziećmi w wieku 1,5 - 4 lat. W domu z ogrodem około 100 metrów. Bardzo proszę o informację: - jakie mają Państwo oczekiwania od takiego klubu? - co dla Państwa ma znaczenie: rodzaj zajęć? godziny otwarcia
witam, proszę o info po otwarciu - a jeśli chodzi o oczekiwania to hitem byłaby opieka kogoś mówiącego wyłącznie w obcym języku, by maluchy załapały się na prawdziwą dwujęzyczność a nie naukę języka. Mam znajomego, który urodził się w b. ZSRR i ze swoją 3-letnią córką rozmawia po rosyjsku
czy w ciechanowie potrzebny jest klub malucha lub mini żłobek?
Przy dzisiejszej trudności dostępu do żłobków i przedszkoli wydaje mi się, że będzie to bardzo pożądana instytucja. -- https://forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617503.html Netykieta https://forum.gazeta.pl/forum/0,62605,1617538.html Regulamin
Wiem, że podobne wątki już kiedyś były ale chcę odświeżyć informacje. Poszukuję klubu malucha w Markach, gdzie mogę zapisać swoją dwulatkę. Zależy mi na placówce, gdzie będę mogła sama decydować o ilości godzin i o dniach w jakie dziecko będzie chodzić. Ważne dla mnie jest to, żeby dziecko
polecam przedszkole Zlota Rybka - moja corka tam chodzi - wiem ze przyjmuja od dwoch latek... nie wiem tylko jak w sprawie godzin - ale przedszkolanki z prawdziwego zdarzenia, mnostwo zajec, czas zagospodarowany na maxa, klimat rodzinny.... Anna
Witam! Chciałabym otworzyć Klub Malucha w dzielnicy Godula, Halemba lub Nowy Bytom. Chciałam zasięgnąć opinii, czy jest to dobry pomysł i czy ewentualnie byliby jacyś rodzice zainteresowani? Ponieważ wiem, że już w naszym mieści pare takich klubików działa.
Witam, też o czymś takim myślę od dłuższego czasu. Proponuję kontakt poza forum - aniedwie@poczta.interia.pl Może warto zjednoczyć siły i pomysły:)
Witam. Od 1 kwietnia w naszym mieście działa Klub Malucha - alternatywna opcja dla rodziców, którzy nie dostali miejsca w państwowym żłobku. Oferujemy opiekę całodzienną na pełen etat oraz na godziny. Ponieważ klub posiada jeszcze wolne miejsca, chętnych rodziców zapraszamy do byłej przychodni
Dla rodziców chętnych podaję numer telefonu pod którym można rezerwować miejsce w placówce : 600-682-326 !