bagienny napisał: > Prosimy o kontakt z naszym https://pomoc.gazeta.pl/pomoc/7,154322,32859699 > ,biuro-obslugi-klienta-gazeta-pl.html#e=NavLink działem pomocy a jak napisać jak oba konta na poczcie nie działają ?
Gierka. Pod postem jest mnóstwo pozytywnych komentarzy > o Gierku. A co wy o nim myślicie? O ile widzę, to jest konto https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Gierek#Rodzina syna Edwarda Gierka. To tłumaczy niereprezentatywność doboru komentujących. A co ja myślę o Edwardzie Gierku? Myślę, że
kopalni, Wyligała przelał 27 tysięcy złotych na konto partii PiS. Istnieją hipotezy iż w zamian za zgodę na zaręczyny Moskala w kopalni Bogdanka, ten poparł Wyligałę na stanowisko prezesa kopalni, natomiast pieniądze przelane na konto PiS miały być dodatkową zapłatą za przekazanie prezesury Wyligale
. Dlatego teraz w ogóle mamy możliwość snucia kombatanckich opowieści ;) PS. Masz takie hasła do kont, że możesz je zapamiętać? Błąd. Inaczej się to robi.
obojętnieje. Nie czuje się upływu czasu. Trochę jak po trawce. Nieco mnie otrzeźwiło jak dostałem oświecenia i zadzwoniłem do syna. Wrzucałem mu otwartym tekstem hasła do kont bo to co dalej nie będzie moim zmartwieniem. Nawet się rozryczałem, cholera wie dla czego. Mazgaj jestem. I na to rozryczenie wpadła
Następnego dnia pan dostaje sprzeczne komuniakty i trochę mu odwala po alkoholu. W rezultacie dziewczyna z dnia na dzień odcina tego przyjaciela do zera włącznnie z zablokowaniem konta na fb. Czy to normalne? Tak, to normalne. Panów, którym "trochę odwala po alkoholu" spuszcza się w kiblu
bmtm napisał: > Następnego dnia pan dostaje sprzeczne komuniakty i trochę mu odwala po alkoholu. W rezultacie dziewczyna z dnia na dzień odcina tego przyjaciela do zera włącznnie z zablokowaniem konta na fb. Czy to normalne? No "trochę" i "odwala" to takie łączenie przeciwieństw. Fajny
wymienić przez anonimowego maila, telegram czy anonimowe konto na instagramie, jest dużo możliwości -- Sami Wiecie Kto
kobiety, które celują w milionerów i modeli, ale były. I gwarantuję, że jak ta 60-letnia z nadwagą założy konto na badoo to po trzech dniach będzie miała skrzynkę zapchaną wiadomosciami. Oczywiście wymaga to pewnej inicjatywy, ale nie wymaga nie wiadomo jakich starań. -- Sami Wiecie Kto
. Wszystko u Cvelo. A chyba musze otworzyc najpierw nowe konto, zanim pojde do Cvelo osobiscie, zjebie ich I zabiore kase, tak czy nie?? Kolega w zyciu moich pieniedzy nie dotknie ani nie zobaczy stanu konta nawet.
> Miałem konto w polskim banku. Potem w hiszpańskim. Teraz w niemieckim Ty łajdaku, zaprzańcu :)
z notariuszem w mojej asyscie. Praca zespołowa trwała trzy dni aż dokument zawierał wszystko co było do przewidzenis. I wtopa: bank podważył bo brakowało nazwy banku i numeru konta mocodawczyni. Nie wystarczyło określenie "wszystkie konta bankowe", Więc tak, można się przejechać na szczególe
(kont, subkonto, kapitał początkowy, OFE) w momencie przejścia na emeryturę ok 3 342 000 zł. Dzieląc to przez aktualnie średnią długość życia mężczyzny 222,8 miesięcy daje 15 000 brutto. A jak zrobić 3 342 000 zł na składkach ? To zależy od składek i wysokości waloryzacji przez cały okres pracy.
- można było pracować 20 lat w życiu i pójść na emeryturę, co oznacza, że 80-letnia kobieta mogła pracować 1/4 życia. > przez net podglądać i końcowym efektem, czyli emeryturą. Cały czas pracowałam, > pensja rosła więc składki też i każdego roku ZUS na moim koncie prognozował mi
prezydenta, nic więcej. Jakbyśmy my byli jakimiś aniołkami, a mamy na swoim koncie takie same ciemne i krwawe plamy.
tania.dorada napisał(a): > Jak popatrzysz na Google trends Ty taka przejęta aktywnością określonych tematów w sieci i nawołująca do karmienia AI określonymi agendami z pewnością zauważyłaś, że wczoraj Musk zrobił czystkę wśród kont, które za bardzo siały. Pozostaje wam oblężona