yenna_m 25.06.26, 11:44 Czekam na ważny mail. Czy państwo moglibyście w końcu ogarnąć problemy z chyba najbardziej awaryjną skrzynką pocztową w Polsce? Przeciez co rusz jest awaria. Czy to jest poważne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcin.walawski Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 12:03 Mam to samo, wyskakuje komunikat " Wystąpił problem z połączeniem do serwera autentykacji, prosimy spróbować ponownie za chwilę." Odpowiedz Link Zgłoś
bagienny Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 16:37 Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy Odpowiedz Link Zgłoś
margot11 Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 18:21 też mam ten problem ,,Wystąpił problem z połączeniem do serwera autentykacji, prosimy spróbować ponownie za chwilę." Odpowiedz Link Zgłoś
margot11 Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 18:45 bagienny napisał: > Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy a jak napisać jak oba konta na poczcie nie działają ? Odpowiedz Link Zgłoś