Dodaj do ulubionych

Problem z zalogowaniem

25.06.26, 11:44
Czekam na ważny mail.
Czy państwo moglibyście w końcu ogarnąć problemy z chyba najbardziej awaryjną skrzynką pocztową w Polsce?
Przeciez co rusz jest awaria.
Czy to jest poważne?
Obserwuj wątek
    • marcin.walawski Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 12:03
      Mam to samo, wyskakuje komunikat " Wystąpił problem z połączeniem do serwera autentykacji, prosimy spróbować ponownie za chwilę."
    • bagienny Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 16:37
      Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy
      • margot11 Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 18:21
        też mam ten problem ,,Wystąpił problem z połączeniem do serwera autentykacji, prosimy spróbować ponownie za chwilę."
      • margot11 Re: Problem z zalogowaniem 25.06.26, 18:45
        bagienny napisał:

        > Prosimy o kontakt z naszym działem pomocy
        a jak napisać jak oba konta na poczcie nie działają ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka