Wy apjać proigrali:-) -- --- img521.imageshack.us/img521/5589/s640x480bj5.jpg --- "..nam regularnie co trzy lata zabijają dziennikarza. Anastasja to już szósta ofiara w naszej redakcji - mówi Siergiej Sokoło
putin pereputał rasiju :(
ambanasik napisała: > Baranku drogi naigrwyanie sie z choroby kogokolwiek cios poniżej pasa.Jesli o > tym nie wiesz, to Ci uprzejmie przypominam że każdego z nas może dopaść w > najmiej oczekiwanym momencie.Ciebie również.Gwarantuję ci, ze p.Piwko nie > obśmieje cie wtedy na
A co to ma do rzeczy. Jak ty jesteś bzik to ja mogę być nawet BUBU.
sugestie dotyczące tego tematu. Z góry dziękuję i Pozdrawiam Ryszard Korotko"- Prosił Pan o sugestie: Moją sugestią na Pana proźbę jest dodatkowa linia łącząca bezpośrednio z metrem np. Pl. Wilsona(przez Most Grota)lub do nowo otwieranej stacji metra. To odciążyłoby znacznie linie 718
. Pozdrawiam Ryszard Korotko
Pani Krystyno, milczenie Pana Korotko przypomina dobrze znaną z poprzedniej epoki "arogancję władzy".Pytania do Pana Korotko są nadal aktualne, oczekujemy na odpowiedź.
Nie Korotek lecz Korotko. Jeżeli tak naprawdę nie złośliwie interesuje was opisywany temat to warto posłuchać nagranie z ostatniej sesji rady zwłaszcza gdzie wypowiada się radny Korotko.
Witam, w sprawie bazy danych wiadomosc notarla pusta. Prosze o powtorzenie pytania na email: aleksander.korotko@onet.pl lub GG: 43744547 Pozdrawiam; Michal Korotko
Witam wszystkich. Ryszard Korotko
ambanasik napisała: > winda:-) w odpowiedzi pan Korotko napisał: Autor: ryszard.korotko Data: 08.11.06, 00:02 ??????? R.K. Mam do pani prośbę. Minimum słów dla odpowiedzi. odpowiedź -up- wykluczam. To za proste.
ryszard.korotko napisał: > Tak pisząc "miejska dyskoteka" mam na myśli Miejską Dyskotekę nad którą > czuwałoby Miasto. > Słowo dyskoteka można powiedzieć jest również słowem "wytrychem" Wszystko jasne. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Czy czuje się Pan na siłach porozmawiać
jo_fajo napisała: > :-) A ja jak to ja, nie mam skrupułów. Dlatego zapytam. To może zapytała byś także Pana Radnego Rady Miasta Marki Ryszarda Korotko, co z kolei było Jemu gdy napisał w odpowiedzi Panu Radnemu Rady Miasta Marki J.W.Orłowskiemu na Jego wyżej cytowany post, rzecz
Pan Korotko nieprecyzyjnie się wyraził.Był między radnymi dialog.Dialog,który porównać można z dialogiem między Gierkiem a Jaroszewiczem.
Przyganiał kocioł garnkowi Panie Korotko!! Przed wczoraj w póżnych godzinach wieczornych osobiście zrywał Pan Plakaty konkurencji i umieszczał w tym miejscu swoje... Cyt: "Myślę, że Wyborcy powinni znać nazwisko tego kandydata (KOROTKO) nim oddadzą swój głos."
. Pozdrawiam Ryszard Korotko Do zobaczenia na Wyborach.
Dodam jeszcze p. Pasternak, p. Korotko. Reszta do myślenia!!!